Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zerknłąem trochę...

 

-w zasadzie tylko pare nowości-generlanei wszystko tak samo

-super grafa, płynnie chodzi

-trochę przyjazniejsza jest walka MOUT, na równi w kóńcu potraktowana z walką na kilometrowe dysanse

poza ty w końcu teren ma riuny domostw jakieś, a nie tylko nietknięte budynki

- szkoda, że marines i force recon a nie ma sił specjalnych.. :)

- szkoda, że ruskie tereny wszedzie - brak mi pustyni :)

 

miejmy nadzieje, że za jakiś czas ludzie ruszą modami

na razie kolejna zajebista platforma do grania godzinami w multi, user mission itd....

 

po kampanii se za wiele nei spodziewam

Link to post
Share on other sites

quick misja - atak na wioske

klimat super - podczas biegu czuć ruch postaci, wszystko pływa-nie możlwie jest strzelanie w biegu jeszcze bardziej niż w ARMA1, ciągle słychać cięzki oddech, komunikaty w radiu, niezła animacja postaci

AI mało strzela, chyba, że ma dobra pozycje - generlanei dużo biega, przemieszcza się - przeco cięzko trafić w ruchomy cel

jest takie wrażenie dokumentalności-realności rozgrywki

cywile w końcu wyglądają jak cywile - nie tylko szczawie dresach, ale jakies babcinki, pełno zwierzaków, kury, kozy

Force Recon biega w butach trekkingowych, ma ładowniczki maxexpedition zdaje sie :), hełmy mich w tanie, regularni marines-hełmy w marpacie, buty wojskowe, MTV zdaje sie

Link to post
Share on other sites

Powtórzę:

 

klimat super - podczas biegu czuć ruch postaci, wszystko pływa-nie możlwie jest strzelanie w biegu jeszcze bardziej niż w ARMA1, ciągle słychać cięzki oddech, komunikaty w radiu, niezła animacja postaci

AI mało strzela, chyba, że ma dobra pozycje - generlanei dużo biega, przemieszcza się - przeco cięzko trafić w ruchomy cel

cywile w końcu wyglądają jak cywile - nie tylko szczawie dresach, ale jakies babcinki, pełno zwierzaków, kury, kozy

 

Od siebie kampania ciekawa 1 misja nocna "skradanka" z tłumikami i nokto. Strzela się o wiele ciężej niż w każdym FPS. Strzelanie na 100m to juz wyzwanie. ;p Pistolet to lipa. Duuuży wybór broni każda z różnymi dodatkami. Nawigacja i tereny znane z starych gier tego typu. Tryb dowodzenia 3kolegami +my jako leader. Jazda pojazdów średnia mogło by być lepiej. Klimatycznie gra się z oczu, ale na pewno ciężej. Pfff co tam jeszcze... Fajna walka w terenach MOUT dużo budynków pootwieranych. Fajny efekt po dostaniu rannych kolesi trafionych w noge można ciągnąc cięzko rannych nie wiem bo jeszcze tak nie miałem. Raz dostałem sam na ciężko to po 5min czekania na meda w końcu przyszedł i cudownie ozdrowiałem. Jak coś to pytać. xD

Link to post
Share on other sites

pistolet ma chyba buga jakiegoś, bo nawet na treningu z 2 metrów cięzko z niego trafić czy powalić tarcze - M4 też strzela - byc może specjalnie, losowo - niezbyt celnie co pare strzałów...

 

zajebiste jest za to strzelanie do rzutków z shotguna na statku :)

kampania bardziej w stylu 1985 wreszcie - żadnych długich audycji TV - nawet małe RPG - kiedy możemy wybierać dialogi, pytania.. ;)

Link to post
Share on other sites

ma być, też zimą, ale nei wyobrażam sobei tego na padzie...

 

MOUT jest zajebisty... miasto jak w call of duty - tyle, że można pójść wszędzie, nawet wspinać się po piorunochronie, snajper na dachu, czolgi, śmigłowce dookoła..

swoboda misji powala - zadanie - znaleźć wojennych zbrodniarzy - są...gdzieś na mapie - nei wiadomo gdzie, nie ważne jak ich znaleźć - byle znaleźć :)

do dyspozycji pilot ze śmigłowcem, motory, intel u paru oficerów, rozkaz wypytywania cywilów.. :) ARMA2 to prawie fallout... :)

Link to post
Share on other sites

Miło że dorwaliście już oryginały Army 2 z Niemiec ;-)

 

Gra po prostu wymiata. Najlepsza będzie i tak za 2 lata jak community zrobi mody i addony a Bohemia usunie wszystkie bugi, ale już w tej chwili jest nieźle.

 

Czekam z utęskinieniem na wydanie w Polsce.

Link to post
Share on other sites
Łeeee, a na X360 dopiero w listopadzie... Cienko to widzę, bo wtedy już dawno w sklepach będzie nowy Operation Flashpoint.

 

Arma 2 jest sequelem pierwszego OFP, więc po tej radosnej twórczości Codemaster, odpowiedzialnego za OFP2:DR, nie spodziewałbym się wiele. Z trailerów jakie obecnie wypuścili to na kilometr, ba, nawet za antypodów, się da wyczuć zapach BF2. No ale zawsze pozostaje kwestia, kto co lubi.

Link to post
Share on other sites

Ja niestety mam coś pecha do tej gry. Mimo 4gb ramu i karty z 512mb pamięci (sprzęt ciągnący w sumie nowe gry na przyzwoitych, często pod max - detalach) nie mogę pograć nawet w minimalnych ustawieniach :/

 

Najgorsze, że z pierwszą częścią było podobnie - oczywiście nie na minimalnych, ale... myślałem, że będzie śmigać. Może coś się gryzie...

 

 

I szczęście, że nie wydałem pieniędzy w ciemno, tylko jak pirat ostatni ściągnąłem, bo bym się zagryzł. Sam siebie. W demka już nie wierzę, nabrałem się kiedyś - demko śmigało aż miło, kupiłem oryginał i... Leżał na półce 3 lata czekając na nowego kompa :D

 

Ale grze nie przepuszczę, oglądając gameplaye, widać że gra jest warta kupienia :)

 

Kiedyś pogram :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...