Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nakolanniki - porady / opinie / systemy


Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam ALTY, dorwałem na allegro przed Bożym Narodzeniem.. nówki :) 80zł za nakolanniki i 40zł za nałokietniki... próbuj na allegro :) naprawdę super ochraniacze x) ale i tak mogą trochę się zsuwać.. dobrym wyjściem jest też na wysokości kolan naszyć karimatę jakąś czy coś (oczywiście nie na zewnątrz) tańsze rozwiązanie,a ponoć skuteczne x)

Link to post
Share on other sites

No moim kumple mają ALTY. Przymierzałem i nie spadały mi dlatego pomyślałem odrazu o nich. Niektórzy maja też Guardery ale nie wiem jak by mi leżały bo nie przymierzałem. Przeszukałem z 13 sklepów w necie, 5 w moim mieście, allegro ale na razie nic. michalll polecił sklep w którym są czarne, no nie jest on najtańszy dlatego będę celował w innych które maja szerszą ofertę i zawsze cos się dobierze w paczce.

Link to post
Share on other sites

Guardery są gorzej wykonane od Alta. Znajomemu się rozwaliły Guardery.

Ja miałem Alta prawie 3 lata i dalej śmigają u nowego właściciela.

Lepiej dorwij czarne Alty niż inne oliwkowe. Poza tym ... ta oliwka Alta jest taka zbyt "jaskrawa" i według mnie wcale tak dobrze to nie wygląda

Link to post
Share on other sites

Na spodniach Helikona, na wysokości kolan przyszyłem rzepy, a na nakolannikach ich drugą część. Co się okazało, nawet niewielki rzep (długość 10cm, szerokość 2cm) jest w stanie utrzymać nakolannik na tyle mocno, że nawet jak skakałem z nim (testowane) i biegałem to nie chciał spaść Do tego poluzowałem zapięcie nakolanników tak, że prawie nie czuje, ze nosze je na nogach. A wszystko to na chińskich ochraniaczach za 50zł.

 

Teraz zawsze używam nakolanników (i w lesie i w budynkach) i jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania.

Link to post
Share on other sites

Wszyscy którzy się jeszcze zastanawiają, macie listę rzeczy na których nie wolno oszczędzać:

 

- ochrona oczu

- nakolanniki

- buty

 

 

po za tym jeśli nie macie dużo pieniędzy to nie stać was na kupno jakiegoś gówna i wydanie dwa razy więcej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...