Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Allegro] Użytkownik ZielonaPantera


Recommended Posts

W piątek około godziny 19 wygrałem aukcję. Od razu wykonałem przelew, użytkownik bardzo szybko zaksięgował i wysłał. We wtorek kurier już był u mnie.

Bardzo szybkie zaksięgowanie wpłaty i wysyłka! Ode mnie duży plus. Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja od siebie dodam. Gogli ESS LAND nie kupicie taniej niż 44 zł. :)

Niby BCM ale na każdej aukcji jest ten sam facet który winduje cenę własnie na kwotę 43 zł. ;)

Nie wiem czy ze sprzedawca ma powiązania, dziele się jedynie spostrzeżeniami.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Niedawno kupowałem ESSy NVG w TAN'ie i powiem że myślałem że szybka będzie sparciała albo uszkodzona i nie wytrzyma strzału a tu... 450 fps z przyłożenia, bach i gdyby nie to, że kulki d*piate i zostawiły ślady to nic, zero uszkodzeń, skarpeta, pokrowiec, zapasowa szybka - wszystko w dobrym stanie. Co do ciuchów, to nie oczekiwał bym zbyt wiele od demobilu, czy to u tego czy u innego użytkownika na allegro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupiłem (w zasadzie wylicytowałem na aukcji) od Zielonej Pantery gogle ESS NVG.

Wysyłka bardzo szybka (kurier), towar zgodny z opisem (a w zasadzie zgodny ze zdjęciami). Sprzedawane gogle zawsze ukazywane są przy pomocy real foto.

 

Jestem zadowolony z zakupionych gogli (jeszcze nie sprawdzałem w terenie, polecić na tą chwilę mogę pod względem stanu wizualnego), szybki wiadomo mają ryski (w moim egzemplarzu jest znikoma ilość niewielkich głębszych rysek - wyczuwalnych palcem - nie są na tyle głębokie, żeby wpłynęły w jakikolwiek sposób na utratę wytrzymałości), po gumkach widać zużycie materiału (delikatnie naciągnięte, jednak gumki są wysokiej jakości i nic im nie grozi).

 

 

Mam jeszcze pytanie do osób użytkujących gogle:

 

Czy jest jakiś sposób aby ściągnąć skarpetę ew. gumkę i wyprać?

 

//Wydaje mi się, że dałoby się odczepić plastik trzymający gumkę po jednej jak i drugiej stronie, tylko, że nie mając tej pewności nie chcę kombinować, aby nie uszkodzić czegoś.

 

 

Edit:

Wygrałem dwie sztuki gogli, bo niestety zielonapantera wystawiając aukcje korzysta z programu, przez co wszytkie aukcje kończą się w tym samym czasie. Kilka dni wstecz przegrałem na jednej aukcji i teraz aby mieć pewność zalicytowałem na jednej jak i na drugiej aukcji wygrywając obie :) (oczywiście tego nie żałuję). Możliwe, że w przyszłości jedną sztukę będę mógł odsprzedać, ale na tą chwilę zostawiam sobie zapas.

 

 

To nie jest miejsce na tego typu pytania. Następne tego typu treści będą kasowane i wystawiane ostrzeżenia. Szmer.

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Polecam tego użytkownik ZielonaPantera u niego kupiłem 2 bluzy Flectarn wersja letni oraz GOLF BW BAWEŁNIANY byłem w szoku jakość towar i nawet dostałem stan nowy a niby był demobil.

Polecam tego użytkownik ZielonaPantera

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...