Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

piszesz ze ok 230 zł za lufa 509 mm a czy możecie mi udzielić na pytanie czy lepiej zamówić lufę 509 czy 363 mm która polepszy osiągi (celność zasięg ). czy ta 509 mm nie pogorszy wyników ?

W gaziakach im dłuższa lufa tym lepiej, na pewno poczujesz większą różnicę niż w elektryku.

Na dodatek możesz regulować ilość gazu, więc tylko same plusy...

Link to post
Share on other sites

Możesz poprosić tokarza żeby wytoczył Ci przedłużkę lufy, ja używam takiej:

 

link

 

link

 

link

 

nawet średnio zdolny tokarz sobie poradzi, zastanawiam się czy nie wsadzić teraz 509 mm jeśli efekt będzie jak przy zmianie stockowej na 363 to powinienem wydusić ponad 550 fps i lepsze skupienie -zrobi się niezły karabin wyborowy

Link to post
Share on other sites

Możesz poprosić tokarza żeby wytoczył Ci przedłużkę lufy, ja używam takiej:

 

nawet średnio zdolny tokarz sobie poradzi, zastanawiam się czy nie wsadzić teraz 509 mm jeśli efekt będzie jak przy zmianie stockowej na 363 to powinienem wydusić ponad 550 fps i lepsze skupienie -zrobi się niezły karabin wyborowy

Wygląda nieźle, za ile zrobił Ci tokarz tę przedłużkę? Tłumik płomienia to ten od vfc?

Pisząc że "jeśli efekt będzie jak przy zmianie stockowej na 363" masz na myśli wzrost celności, czy fps?

Jaki w ogóle wpływ ma wydłużenie lufy [np. do 363] na zużycie gazu w stosunku do stocku? Pytam z perspektywy używania CO2.

Link to post
Share on other sites

Wygląda nieźle, za ile zrobił Ci tokarz tę przedłużkę? Tłumik płomienia to ten od vfc?

Pisząc że "jeśli efekt będzie jak przy zmianie stockowej na 363" masz na myśli wzrost celności, czy fps?

Jaki w ogóle wpływ ma wydłużenie lufy [np. do 363] na zużycie gazu w stosunku do stocku? Pytam z perspektywy używania CO2.

Wydłużenie lufy, spowoduje, że cały gaz zostanie "zużyty" na napędzenie kulki, czyli wzrośnie V wylotowa, celność powinna także się polepszyć.

Dawkę gazu i tak możesz regulować.

W gaziakach największy właśnie wpływ ma lufa, i jest to najlepszy sposób tuningu!

Nie ma znaczenia czy CO2 czy GG.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Tokarz zrobił przedłużkę za 4 bronki a tłumik płomienia od G&G.

Nie strzelam na CO2 a na propanie widać tylko różnicę w zużyciu gazu pomiędzy strzelaniem na semi a na full auto, po zmianie lufy osiągi poprawiły się na + (chodzi o celność i zasięg)

Edited by Pawel_G
Link to post
Share on other sites

Pawel_G w którymś poście napisałeś, że wstawiłeś lufę od m4 i różniła się tylko jednym nacięciem. Mógłbyś dokładniej opisać co trzeba było wyciąć, jak i ile z tym roboty?

btw jak myślicie, czy lufa 500mm od m16 będzie pasowała po odpowiedniej modyfikacji? Planuję do swojego scara wstawić lufę 450mm. Czy może starczy krótsza (363mm od m4)?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc, ale pojawił się problem. Chciałem wyciągnąć lufę wew, wybiłem pin, ustawiłem hu na 0 i zacząłem się siłować i nic... Ustawiłem lufę w imadle, zaparłem się nogami ciągnę z całeś siły i nie drgnął nawet mm :wink: To normalne?

Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim.

Właśnie stałem się posiadaczem... :uśmiech:

 

I tak pasowałoby założyć do tego lufe 363, dłuższej nie chce.

 

I pyatnie, ktoś chce tu może coś takiego sprzedać, czy są może chetni do zamówienia tej od RA Techa.

Bo z tego co zauważyłem, to Capri wycenia dokładnie jak jest na stornie, towar + przesyłka. No może bierze na siebie jakieś ewentualne problemy, ale jakby tak uzbierać na 200 $, przesyłka będzie z free.

 

Czy poza tym co wychodzi na stronie dochodzą jeszcze jakieś celne sprawy?

Pytam bo nie zamawiałem jeszcze nic w dzikich krajach.

 

Jkaby byli chętni na zamówinie pisać, zamówie zapłace ściągnę roziczymy jak przyjedzie.

Link to post
Share on other sites

Tu masz linka do lufy:

http://www.augdal.net/product.php?id_product=203

Masz 3 długości do wyboru.

Magi tez maja przyzwoite ceny, jakby brać za 200$ be kosztów wysyłki.

No dobra, ja bym się pisał na 363, ale podstawowe pytania - kiedy i ile będzie to kosztowało? Niby "tax included" czyli bez płacenia podatku, ale czy nie skasują nas 22% vat?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Powtarzam swoje pytanie:

 

Czy do WE będzie pasować stopka z Boyi?

 

I dochodzi jedno:

 

Mam do wyboru SCARa czarnego, stock, z dwoma magami na CO2 w wersji dla SCARa (tan) i SCARa w tanie, stock, z dwoma magami na gg, jeden nieszczelny w dolnym zaworze, ma tłumik, ale brakuje stopki kolby.

 

Co brać?

 

I jeszcze prośba: Jak będziecie robić to zamówienie z AUGDAL to dajcie znać.

Edited by Shiba
Link to post
Share on other sites

To jest Twój wybór, ale ja mam czarnego i taki bym wziął ponownie jakbym miał znów decydować, jakoś mi TAN nie leży, kwestia gustu i ewenualnego maskowania...

A co do magów, to zależy z czego chcesz korzystać, ale jeśli TANa chcesz wybrać z powodu tłumika, daj spokój.

Stopka jest inna, nie ma nic wspólnego ze stopkami elektryków, jak Boyi, CA, najbliżej jej do Aresa, ale też nie pasuje, sprawdziłem przed chwilą.

Będziesz się bujał z tą stopką, a nic tak nie denrwuje jak taki brakujący szczegół.

 

Ja bym wziął czarnego.

 

A zakupy, jeśli rucznoi potwierdzi chęć zakupu to mamy już 183$.

2 x lufa 363

2 x mag CO2

w zasadzie brakuje 17$ by koszty przesyłki były free.

 

Zastanawiam się nad NPAS kitem, niby mam od TS-Custom, ale diabli wzięli śrubkę do blokowania nastawów, zastanawiam się więc nad zakupem tej od RA-Techa, z tego co widać na filmikach mają prostszy sytem regulacji.

 

Więc można by rzec, że zamówienie gotowe, tylko potwierdzić i czekać na dostawę.

Co do podatku i cła nie mam pojęcia, może ktoś z tych co już zamawiali coś podpowiedzą?

Edited by kusiol
Link to post
Share on other sites

też zastanawiam się nad złożeniem zamówienia. Będę brał lufę 509mm. Tylko mam pytanie: czy na 100% pasuje? W zakładce więcej informacji jest napisane:

* RAG-WE--017(S 270mm ) FOR CQB PDW SCAR

* RAG-WE--017(M 363mm)FOR M4 HK416 T91

* RAG-WE--017(L 509mm ) FOR M16

* Chrome-plated Copper 6.03

i nie wiem czy aby nie będę musiał jej odpowiednio przycinać...

Druga sprawa, koszt tego całego zamówienia w moim przypadku wyniesie mnie ok. 200zł. Nie lepiej poczekać aż specsgop dostanie towar? Mają identyczną lufę za 110zł, a mi aż tak się nie pali.

Link to post
Share on other sites

też zastanawiam się nad złożeniem zamówienia. Będę brał lufę 509mm. Tylko mam pytanie: czy na 100% pasuje? W zakładce więcej informacji jest napisane:

* RAG-WE--017(S 270mm ) FOR CQB PDW SCAR

* RAG-WE--017(M 363mm)FOR M4 HK416 T91

* RAG-WE--017(L 509mm ) FOR M16

* Chrome-plated Copper 6.03

i nie wiem czy aby nie będę musiał jej odpowiednio przycinać...

Druga sprawa, koszt tego całego zamówienia w moim przypadku wyniesie mnie ok. 200zł. Nie lepiej poczekać aż specsgop dostanie towar? Mają identyczną lufę za 110zł, a mi aż tak się nie pali.

Napisałem pw do kusiol, w którym właśnie podobnie wyliczyłem. W tych lufach nacinane są miejsca na piny stabilizujące, więc teoretycznie fajnie byłoby wziąć i kubić od SS i samemu sobie spiłować. Napisałem mejla do nich o dostępnosć i oto odpowiedź

"Na dzień dzisiejszy oczekujemy na dostawę powinna ona dotrzeć w przeciągu 6 tygodni." Więc jeśli komuś się śpieszy to ma problem, nie wiem jak capri... A kilka stron wcześniej w tym wątku jest napisane że jednak płaci się cło i vat [razem 25%] zamawiając z augdala.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...