Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mojej żonie skończyły się pędzelki w kosmetyczce, a w zasadzie nie tyle same pędzelki co ich końcówki pasujące do komór czeskich. Moją komorę rozwierciłem i dałem dystanser z kawałka wiertełka 4mm, ale jakiegoś szału, poza tym że nową gumkę g&g szlak trafił po 50 strzałach, nie zauważyłem. Czekam na czarną pdi do testów, coś więcej będę mógł powiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że jest, bo nie chodzi tu o samą średnicę ale o precyzję wykonania. Te promyki 6,05 to taki sam niewypał jak pdi raven i dlatego kosztują 40-50% tego co normalny promyk 6,03.

 

Jak bardzo niewypał w stosunku do madubulla w ver. II obecnie dostępnych, JBU 6,01 i promyków 6,03, jeśli można spytać?

Edited by Shangrii
Link to post
Share on other sites

Raveny są pokryte czarnym syfem, którego nie da się usunąć i cały czas paskudzą kulki. A jak już masz brać coś taniego to szukaj czegoś stalowego: steelbulla lub pps (są lepsze od black pytongów, jbu, guarderów i innych tego typu wynalazków).

Link to post
Share on other sites

Pytanie z kategorii dziwnych - widział ktoś ostatnio swd z polimerowymi okładzinami w sklepie?

No i czy GFGWD z gunfrajera to rebrand, czy coś innego?

Z tego co pamiętam to rebrand A&K, ale już inaczej z pasownością części (tak z moich doświadczeń wynika)

A co do okładzin.. Panie, skoro wszyscy na drewno/imitację polują, to na co Panu te czarne? :D

Link to post
Share on other sites

Szczerze to juz bym wolał czarne okładziny niż plasticzane pseudo-drewnopodobne.

 

 

Pytanie z kategorii dziwnych - widział ktoś ostatnio swd z polimerowymi okładzinami w sklepie?

No i czy GFGWD z gunfrajera to rebrand, czy coś innego?

 

O gfgwd było w temacie i w recce - w sumie to to samo, przy czym są różnice w kolorach części oraz wymiarach dyszy i lufy zewn. a w razie wymiany komory na czeską, trzeba ciąć lub szlifować lufę zewn.

Link to post
Share on other sites

@Mendi: nie zgodzę się. Mam tą wersje gfgwd i czeska komora weszła bez problemów - nic nie ciąłem.

Co do wyglądu - zgodzę się, że to bez znaczenia, bo i tak snajpę trzeba kamuflować, jeżeli nie farbą, to spec taśmą, jutą, ... kto co woli.

 

Mam zapytanie.

Tu:

http://www.topguns.eu/category/czesci-replik-aeg-gearboxy-i-ich-czesci-sorbopady

sprzedawane są sorbopady.

Ktoś to ma?

Który będzie pasował do głowicy bart_a?

Bo wydaje mi się, że ta guma, którą przykleiłem od oryginalnej głowicy - rozpiepszyła się już...

Dzięki.

Link to post
Share on other sites

http://gunfire.pl/pr...ta-PSO-1M2.html

Macał może kto to "cudo" ?

"cudo" jest w cudzysłowie, czyli wydźwięk pytania jest prawidłowy,a wychodzi: macał kto te kupe?

Za 700zet sa oryginały pso-1 i posp na alledrogo lub olx, a w porównaniu do chińskich kopii, to niebo z ziemi - jak mawia Pan Wiesław Wszywka. Np. kolega Bartuce ostatnio to wymacał, kupił i jest zadowolony http://olx.pl/oferta...html#3b2fa7ba7d

przy czym po tytule i opisie widać, że sprzedawca nie bardzo miał pojęcie co sprzedawał...

 

@Indywidualista

ja przerabiałem kilka sztuk tych gfgwd i we wszystkich trzeba było ciąć lufę.

Link to post
Share on other sites

Mendi, z ciekawości bo ogłoszenie na olx już wygasło, za wiele poszła lunetka?

To była czarna wersja z wykrywaczem podczerwieni, poszła chyba za 700, no chyba że Bartuce coś utargował.

 

 

Mi to akurat pasuje, bo nie będę musiał się owijać wokół repliki (leworęczny) :icon_smile:

Ostatnio modyfikowałem chiński montaż pod osobę leworęczną - przesunąłem szynę max w prawo, z tego co wiem to bardzo to odpowiada użytkownikowi.

 

Testując gumę pdi, razem z Shamothem (alias Mamutem) doszliśmy do wniosku, że sama w sobie guma jest ok, tylko cycek typu bax potrzebuje szerszego docisku. Po dyskusji o dorobieniu dodatkowej stopki pod dystanser, wziąłem komorę, wiertarkę stołową i kawałek wyciora z repliki. Po modyfikacji, dystanser ma teraz 4mm średnicy i 5mm długości. Jest niemal tak duży jak okienko hu w lufie, tak że docisk jest spory.

Guma pdi kręci teraz pięknie. Na fotce ponizej macie różnicę pomiędzy dystanserem z wiertła 3mm i nowym zrobionym z wyciora.

0b198495d12159c2gen.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...