Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Rok temu byłem 1 dnia i nie było problemów z tym iż nie jestem VIP.

Nie mam jeszcze grafiku w pracy na wrzesień i chciałem się dowiedzieć w jaki dzień będziecie tak aby wsiąść na ten dzień właśnie wolne.

Widzę że 2.09 jest "większości" na rękę.

Było by fajnie kogoś z was spotkać w realu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zmiana stoiska (z uwagi na liczne spotkania z kontrahentami zagranicznymi i niepewną pogodą we wrześniu). Zapraszamy na F-44, ale modele naszych kamizelek można będzie również zobaczyć na stoisku Moratexu. Poza nami na F-44, będzie WTÓRPLAST (systemy rozbrajnia i utylizacji, sprzęt koncesjonowany), PARAMEDICA (sprzęt medyczny).

Będziemy mieli ze sobą trochę nowości: między innymi system plecaków dla wojskowej służby medycznej, rozbudowanego SCARABA i trochę innych rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Nie do końca jestem pewna czy powyższe pytanie było skierowane do mnie czyli MIWO MILITARY Lubliniec czy do mnie - jednego z wystawców na MSPO czy do kogoś innego. Na wszelki wypadek odpowiem (zaznaczam, że jak nie do mnie to bardzo przepraszam):

- MIWO MILITARY Lubliniec przywozi na MSPO 2 ciężarówki materiałów ekspozycyjnych. Istnieje możliwość kupienia (przynajmniej niektórych) po zakończeniu ekspozycji (najczęściej ktoś sobie rezerwuje produkt w trakcie targów). Nie przywozimy ze sobą produktów typowo do sprzedaży gdyż nie takie jest zadanie MSPO. Poza tym nie można w tym roku liczyć na to, że nasza ekspozycja będzie całkowicie dostępna dla wszystkich zwiedzających targi. Kilkakrotnie będziemy zamykać stoisko (jednorazowo maksymalnie do godziny czasu) w związku z planowanymi prezentacjami dla kontrahentów zagranicznych.

- podobnie jak my postępuje większość wystawców.

Link to post
Share on other sites

Od organizatorów targów wiemy, że groźnie jest tylko w mediach. MSPO na pewno się odbędzie. Na chwilę obecną wiemy, że nie ucierpieli również wystawcy z hali F. Po deszczu zamokły przewody elektryczne na poddaszu i stąd ten dym.

Za kilka godzin postaram się zdać dokładną relację.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Byłem, było super, najlepiej podobała mi się akcja, gdy spontanicznie zebrało się kilka osób przy stanowisku Łucznika i razem molestowaliśmy pana ze stoiska o replikę Beryla. W tym roku nie planują nic z tym robić, a jak rozmawiałem, że może komuś by udostępnili prawa autorskie, to też było na nie.

Pozdrawiam Też serdecznie panią Renatę z MIWO, można było wszystko pomierzyć i wszystkiego się dowiedzieć

Link to post
Share on other sites

Ale katalog opsów się przewijał przez jakieś ręce, hostessy były tylko tak ich mało było, w ogóle te targi były takie ubogie porównując do poprzednich, ba była nawet Pani posłanka...

Najlepiej prezentowała się jednak pani która polewała piwo pomiedzy hala C i D.

Zdjęcia będą za godzine, około 21..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...