Jump to content
REKLAMA
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sil43

Kar98K

Recommended Posts

Witam, sam nie bawię się osobiście w rekonstrukcję, mimo to na strzelankach dość wyraźnie stylizuję się na drugowojennego niemieckiego żołnierza.

Mam takie pytanie, czy w Polsce można dostać opcję tego karabinu bez tych łusek? Bo te karabiny i marushina i Boya to szmelc, mialem w rękach, strzelalem. Na strzelanki sie nie nadają. Szukam takiego co się nada.

No i Tylko taki który działa tak jak bóg przykazał springom, z jednego magazynka?

(oraz by karabin nie kosztował 1500zł + koszty przesyłki z chin)

No to fajnie, ale z tego co widzę, to żaden polski sklep nie ma go na stanie, a co poniektóre, tylko na ofercie. Generalnie jest tylko szmelc Boya.

Zawsze możesz kupić gazowego Boyi i przerobić komore nabojową tak by mieściła w sobie magazynek od pistoletu , tak uczynił kolega Borax i spisywało się bardzo dobrze .

Wole oszczedzic na tanake... Pro forma, masz jakis kontakt do tego człowieka? Chętnie bym mu nawet zapłacił za coś takiego :D (na PW jakbyś miał podać byłbym wdzieczny)

Powiem Ci szczerze , strzelałem z Tanaki i z Boyi ( gazowego ) i po wymianie lufy i HU ta druga IMHO dorównuje Tanace . Kontakt do Boraxa masz tutaj , może podejmie się takiej przeróbki .

Odgrzewam bardzo stary kotlet, ale ciekawostkę mam do zakomunikowania. Mianowicie G&H w ciągu miesiąca ma wypuścić Kara na CO2. Pytałem się o możliwość zrobienia konwersji do SARa 10 i napisali mi, że planują wypuścić własnego Mausera zrobionego jak oryginał z oksydą na oryginalnych częściach Kara :wub:

Z tym że G&H się ceni. Spytałem o Mosina, odpowiedzieli że koszt wykonania takiej repliki to jakieś 2200zł. Ale w produkcji taśmowej może będzie taniej...

Powiem Ci szczerze , strzelałem z Tanaki i z Boyi ( gazowego ) i po wymianie lufy i HU ta druga IMHO dorównuje Tanace

Nanteris, jaką komorę wsadziłeś do Mausera? Dużo było z tym roboty? Wystarczył pilnik, czy nie za bardzo?

Z tym że G&H się ceni. Spytałem o Mosina, odpowiedzieli że koszt wykonania takiej repliki to jakieś 2200zł. Ale w produkcji taśmowej może będzie taniej...

Za wssa bez bebechów zawołali 4k więc nie jest złe :P