Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupiłem relikę. Przyszła na drugi dzień.

 

Paczka bardzo dobrze zapakowana co jest na pewno zaleta. Wszystkie dokumenty tj gwarancja itp w pudełku. Replika jak w opisie żadnych uchybień. Jedynie mam wrażenie że po kilku nadesłanych przez mnie mailach obsługa nie chciała odpowiadać bo już nie dostałem odpowiedzi.

 

Ale ogólnie + dla tego sprzedawcy.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Odemnie dla sklepu trzy plusy jeden minus + towar pod względem technicznym ok kupiłem M4A1 s.i.r DBoys kulki i parę gadżetów wszystko hula +szybka dostaw zamówienie w piątek kurier u mnie z paczką w irlandi północnej w czwartek +kontakt telefoniczny oraz emailowy super odpowiadali na każde pytanie - paczka wysłana na adres posiadacza karty debetowej z której była dokonana płatność zamiast na adres z panelu klijenta ze strony sklepu co sprawiło mi trochę kłopotu generalnie sklep godny polecenia

Link to post
Share on other sites

Sklep i obsługa ok. wszystko gra odpisują na wiadomości, informują o dostawach , nawet dzwonią w razie jakiś niedomówień . Jest tak jak być powinno , ale miałem wpadkę na replice Mp5 która została wysłana nie sprawna. Niby każda giwera przechodzi przegląd a tu taka wpadka. Wiem ze" Chinol" ma prawo nawalić ,ale nie w drodze sklep- odbiorca

Link to post
Share on other sites

w moim przypadku było bardzo wielkie zawiedzenie na servisancie koleś albo nie ma pojęcia o replikach albo leci w kulki

3 razy wysyłałem replikę i 3 razy mi się rozwaliła ja 4 razem jak mi się rozwaliła tez ją wyysłałem więc łącznie wysłalem im 4 raze replikę na servis i ją sprzedałem...

chciałem zwrot kasy za 3 razem servisowania lecz mi odmówili bo za miesiąc miała się skączyc gwarancja...

 

Ogólnie sklep ok tylko servis troche kijowy

teraz chcę kupic sobie od krakmana M16A3 PJ (PJ16A3)

oraz Granatnik M203

myślę ze nie będe mial, jakich kolwiek problemu z nią

 

Taiwangun ma słaby servis !!

jest bardzo duzo skarg a mało pozytywnych komętarzy ;/ w mojej ekipie

 

 

Pisz poprawnie, używaj interpunkcji. Szmer.

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Ja mam kilka zamówień na ich koncie i nigdy na nic mi nie "padło". Zawsze jest szybko dostarczone i to co zamawiałem. Nie mam najmniejszych powodów do narzekań 8-) . Co do serwisu to nie wiem ale jeszcze mi "hula" M4A1 z przed pótorej roku i ma kilkadziesiąt tysięcy "kulców przebiegu" i deszcze i mrozy i nic jej nie zmogło :!: . Prawde mówiąc to chyba bym sam w niej grzebał ;-) .

 

Pozdrawiam :uśmiech: MARCO :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Bardzo polecam ten sklep. Mają bardzo duży wybór broni (lepszej i gorszej) i super obsługę. Na wysyłkę nie czekałem nawet 1 dnia, a na następny dzionek miałem już broń. Zakupiłem tam już 2 bronie i w obydwóch przypadkach był bardzo dobry kontakt, miła obsługa, szybka wysyłka. Sklep godny polecenia.

Link to post
Share on other sites

nie broń tylko replika :P

 

 

 

zamówienie złozone 23 grudzien jako zaklepanie towaru, telefon z mojej strony ze wysłać po nowym roku lub jak dam znac, zaglądam na konto w sklepie po kilku sekundach zmienił sie status zamówienia.

 

tel mój wczoraj że jednak można wysyłac :) paczka dzis u mnie w domu.

oczywiście kurierem ;]

Link to post
Share on other sites

Generalnie na plus, chociaż ostatnio bardzo nie miło zostałem potraktowany , paczkę zamówiłem 28.12.2009, za pobraniem bowiem zależało mi aby dotarła jak najszybciej. Dziś jest 02.01.2010 a paczka nawet nie została wysłana, kontaktowałem się droga mailową i odpowiedzi były zwodzące że niby to dużo zleceń i że są realizowane w kolejności nadania, tylko że kumpel zamówił replikę jakieś dwie godziny po moim zamówieniu i on replikę otrzymał 30.12.2009. Moim zdaniem panowie ze sklepu w większości zrobili sobie wolne pomiędzy świętami i tylko szkoda że nikogo o tym nie poinformowali, tak więc jak już dostane paczkę to śmiało mogę stwierdzić , że czekałem na nią ponad rok :wink:

Link to post
Share on other sites

Pierwsze zakupy na u Krakmanów i 100% zadowolenia :) Towar zgodny z opisem, odpowiadali na każdego emaila.

Zamówienia dokonałem 2.01.2010r. (sobota), paczka została wysłana do mnie we wtorek ok 13-14, następnego dnia o godz. 10:30 paczka była u mnie (zasługa dobrej firmy kurierskiej, z której korzystają). Pancernie zapakowany towar. Co tu dużo pisać, w porównaniu do Gunfire, gdzie robiłem pierwsze zakupy są perfekcyjni i na pewno następne zakupy zrobie także u nich. Oby tak dalej :)

Link to post
Share on other sites

Duży plus dla Taiwangun.

 

2 tygodnie temu oddałem do reklamacji 2 karabinki.

Jeden sprawdzili na miejscu - usterki nie było, replika została przesmarowana, została zmierzona moc i ogólnie wszystko w porządeczku + dostałem kilka instrukcji :)

 

Druga została na kilka dni.

Kolega dostał telefon, ok no to jedziemy. Okazało się, że usterka była i to z winy mojego koleki, który w przypływie pragnienia posiadania odrobinę mocniejszej repliki skonstruował sobie tulejkę, która w jego mniemaniu miała uszczelniać, a wyszło tak, że po pewnym czasie - o ironio! - zepsuła replikę, :D

 

Jednak Panowie z Taiwangaunu byli na tyle szczodrzy, że naprawili to bez pobierania dodatkowej opłaty, mimo, że trochę sobie przy replice podłubali i trochę czasu zmarnowali, a jak to mówią "czas to pieniądz".

 

Dodam, że jeszcze wcześniej za darmo zlutowali mi kabelki, który przypadkiem oderwałem od ogniw w mojej batce :)

 

Jestem w 100% zadowolony :)

Link to post
Share on other sites

Mój post pewnie dużo nie doda do opinii sklepu bo kto przeczyta temat od początku kupi bez sekundy zastanowienia u Krakmanów :) Dlatego nie pisze nic więcej tylko bardzo wam dziękuję ponieważ tak wykwalifikowanej i rzetelnej obsługi nie spotkasz nigdzie :) Dziękuję za rzetelność, solidność, bezpieczeństwo, profesjonalizm, szybkość, szczerość (tak to się liczy, nie powiedzą Ci przykładowo utop u nas jak najwięcej kasy a nas to wali bo co najdroższe to najlepsze, wielki plus za to) Kolejny pokłon w stronę TaiwanGun.pl za to, że moim zdaniem tzw. "chińskie repliki" napędzają rynek AS`u w naszym kraju a oni pomagają nam kupić je w najlepszy możliwy sposób :) Wielkie Dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Zrealizowałem właśnie moje pierwsze zamówienie z tego sklepu (PJ4 RIS).

 

We wtorek wieczorem złożyłem zamówienie dzisiaj (piątek) przed 16 dostałem paczuszkę.

W międzyczasie kontakt mailowy, bardzo szybko dostałem odpowiedź.

Paczka dobrze zapakowana w folie bąbelkową.

 

Mała prośba dodajcie opcje kuriera UPS bo DPD jest beznadziejne.

 

Ogólnie wszystko super.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

sklepik naprawdę ok.

przez 4 lata ganiania z chłopakami po lasach wydałem u nich ponad 13 tysięcy i nigdy nie miałem powodów do narzekania.

obsługa miła, profesjonalna i zawsze pomocna.

od czasu do czasu zdarza mi się odwiedzić ich stacjonarny sklep żeby samemu odebrać fanty. mieszkam na mazurach i jest to dla mnie kawałek drogi. pewnego razu przyjechałem pod sklep 3h przed otwarciem... po 30 minutach zaczęła schodzić się obsługa. chłopaki nie zrobili żadnego problemu, żadnych tekstów że sklep jeszcze zamknięty.. że niby muszą sie uporządkować. wiedzieli że jechałem pół nocy.. zaprosili na górę, zrobili zerowy przegląd wybranych replik i życzyli spokojnej drogi do domu.

obsługa naprawdę świetna i nie wyobrażam sobie puki co żebym miał zmienić krakmana na inny sklep

 

Zdania zaczyna się z dużej litery !!!

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...