Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejny wielki minus z mojej strony... kamizelka zamiast potrójnej ładownicy do m4 miała podwójną i zamiast ładownicy na duże radio dostałem ładownice na telefon. Jedyne co mnie nie dobiło to to że otrzymałem dodatkowo jakieś atrapy wkładów balistycznych jednak są one gówno warte w porównaniu do tego co powinienem dostać. Natomiast jeszcze wcześniejsza kamizelka przyszła wybrakowana tak jakby pocierali nią o drut kolczasty a ładownice przyszyte były na jedną nitkę... musiałem wszystko poprawiać! (MINUS) Chciałbym kupować gdzie indziej jednak tylko oni mają dostępne produkty w niskiej cenie. :(

Link to post
Share on other sites

Kolejny + dla Krakmanów ode mnie.

Mój błąd, wysłałem trochę za późno replikę, bo chciałem dozbierać pieniędzy żeby kupić coś u nich, reklamacja została przyjęta replika naprawiona (wczoraj oddałem parę strzałów w puszkę i jest elegancko) Za darmo zamontowali mi kupioną u nich gumkę. Dokupiłem jeszcze parę pierdół i zostały dołączone do repliki i przysłane na ich koszt z repliką.

 

Replika zapakowana pancernie +

kontakt telefoniczny/ e-mail +

Podchodzenie do klienta +

DPD późno przyjechało, ale to nie wina Krakmanów.

 

Podsumowując wydałem już 705 pylyny w tym sklepie i jestem bardzo z niego zadowolony. Jeśli coś co będę chciał kupić znajdzie się u nich na pewno kupie to tu.

Z przyjemnością mogę polecić Ekpie Krakman =]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zamówienie małe, 2kg kompozytu i kilka części wew. Zamówienie złożyłem w piątek po połudiu, w poniedziałek dostałem potwierdzenie zrealizowania zamówienia, a we wtorek o 10 paczka była u mnie! W dodatku tak opancerzona, że po 5minutach manewrowania nożem udało mi się dostać do środka. :)

sklep super, na emaile odpowiadają ekspresowo, przesyłka kurierska b.szybka, ja także dołączam się do grona zadowolonych klientów :

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja również jestem zadowolony z tego zacnego sklepu ;)

Złożyłem zamówienie, wysłałem przelew i 10 minut później przypomniałem sobie o jednej części której zapomniałem zamówić złożyłem kolejne wysłałem im mail z informacją o sytuacji szybko odpisali że wyślą razem i że raz zapłacę za przesyłkę ;) [zawsze 20 zł w kieszeni ;)]

Zamówiłem u nich cm 0.42a+części, amunicja i kamizelka taktyczna w piątek po południu, replikę wraz z ekwipunkiem otrzymałem we wtorek rano ;) [a wieczorem paczka kulek [2000] była już pusta ;)]

 

Po jakiś dwóch miesiącach replika miała zwarcie czy coś, w każdym razie dwa bezpieczniki przepaliło. Wysłałem pocztą Polską paczką w środę i w następną środę miałem naprawiona replikę z dodatkowymi kulkami [4000] w ramach przeprosin ;).

 

Podsumowując:

szybka realizacja, bezproblemowa obsługa pomimo mojego gapiostwa.

Bezstresowy i szybki serwis w ramach reklamacji+ kulki gratis.

Testy repliki przed wysyłką.

 

Również Polecam ;)

 

Pozdrawiam, Harasim

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja jestem średnio zadowolony oczywiście replik od nich OK :happy: .Lecz z każdym następnym zamówieniem coraz gorzej np. kupiłem u nich ostatnio CM040 koli aimpoint i montaż do kalaha a więc tak kolimator uszkodzony bak regulacji punktu celowniczego , szyna zgięta i bardzo słabej jakości. To odesłałem im szyne i kolimator za koli oddali kase a szyne mili wymienić lecz jakiś ich nie do końca rozumny pracownik zamiast wysłać mi nową szynę zapakował starą jak to mogło się stać :zastanawia:

Ja daje raczej - dla ich sklepu . :maniak_zle:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...