Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Padł mi nowy silnik Guardera, zakupiony u Krakmana. Nie wiedziałem czy się kwalifikuje na gwarancje bo musiałem go lekko przeszlifować do repliki F2000 JLS. Po rozmowie telefonicznej, serwis stwierdził "Wyśle pan do nas"

 

Po tygodniu: Niestety silnik nie był montowany u nas, więc nie podlega wymianie ( To po co miałem go wysyłać? Wyjaśniłem telefonicznie jaka jest sytuacja )

 

Kolejny mail: Silnik działa, problem może leżeć gdzie indziej

 

Kolejny mail: Silnik został naprawiony

 

Rzeczywiście odesłali mi sprawny silnik, jednak przed wysyłką podłączałem go na krótko, czyli aku. przewód - silnik, 0 reakcji.

 

O co kaman?!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja wystawiam im pozytyw. Dopiero teraz ponieważ wcześniej nie zaglądałem do tych tematów - ostatnie zamówienie składałem ponad rok temu.

 

Powód:

1. Stały kontakt e-mailowy, sprzedawcy interesują się towarem, kiedy ten nie dotarł (kontakt na linii kupujący - kurier - sklep)

2. Pancerne zapakowanie przesyłki

3. Jak na razie zero problemów ze sprzętem kupionym w sklepie pod względem technicznym (pomijam karabin z podpisu: to była moja wina).

 

Polecam

 

EDYTKA: literówka

Edited by JohnyTRS
Link to post
Share on other sites

Witam

Ode mnie wielki MINUS!!!

Przegląd zerowy to w ich wykonaniu żenada i totalna kpina!

Replika (M60A1) dotarła do mnie wogóle nie skręcona. Mofset był nie przykręcony, zespół lufy i gearboxa miał 5mm luzu. Nie jest to wina kuriera, bo replika była zapakowana sztywno w styropian itp, więc nie było mowy o jakimkolwiek przemieszczaniu się jej podczas transportu.

Dalej, żeby było jeszcze ciekawiej, wczoraj po wystrzeleniu 300!!! kulek od nowości(nie 3000), padł gearbox. Coś zgrzytnęło i koniec zabawy :strach: .

Zobaczymy jak serwis u nich funkcjonuje, ale sądząc po ich przeglądach, to jakoś "czarno" to widzę :roll:

pzdr

Edited by Belfer
Link to post
Share on other sites

A ja ten sklep moge w 100% polecić.

Kontakt świetny zarówno przez telefon jak i przez E-mail. Spamowałem im o replikach, napisali mi, że modelu CM.028C już niema. Odpisałem, żeby na stronie dali Brak produktu, żeby nie mylić. Wczoraj rano odpisali mi, że została im ostatnia sztuka tej repliki, więc od razu zamawiałem. Zamówiłem ok godziny 10rano. Dzisiaj o 8:30 do drzwi zapukał kurier z przesyłką. Wszystko kompletne, tak jak było opisane, przegląd zrobiony i ogólnie wszystko ok. Paczka zapakowana tak szczelnie i mocno, że ok 10min sie z nożem bawiłem, żeby to odpakować. Można było rzucić tym, a nic by sie nie stało!!! Teraz zależy wszystko od repliki, ale oni swoją robote odwalili dobrze, dlatego warto u nich kupować.

Edited by Rageman
Link to post
Share on other sites

Wiele razy już u nich zamawiałem ale pierwszy i mam nadzieję ostatni raz muszę się na nich "poskarżyć". A mianowicie w poniedziałek chciałem zamówić replikę m16a3 P&J. Lecz zorientowałem się że nie ma jej już w ofercie to dzwonię do krakmanów i się pytam czy są jeszcze jakieś. Pan z magazynu odpowiedział mi że znaleźć repliki w magazynie nie mogą ale jak coś się wyjaśni to maila mi puszczą. OK czekam dalej. Po jakiejś godzinie przychodzi mail że repliki nie ma co mnie mocno zasmuciło.

Następnego dnia przeglądając ofertę patrze a m16a3 które chciałem kupić jest.

 

W sumie to na tyle. Myślę że taka sytuacja z moim udziałem i ich się nie powtórzy.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

W taiwangunie kupowałem parę razy, wszystko pięknie ładnie tylko do czasu...

Ostatnio strasznie stopniała oferta, nic nie można dostać no ale co można zrobić, kiedyś raz byłem w sklepie osobiście a z Częstochowy mam kawałek, obsługę miałem tragiczna. Niby zero ludzi w sklepie a wszyscy sprzedawcy łatają i nikt nie mógł mnie obsłużyć w końcu a zamiast spędzić godzinę w sklepie spędziłem 3...

 

Szale goryczy owego sklepy przechyla to że ostatnio kupiłem zestaw zębatek Infinite Torque Up [GUARDER](montaż osobisty), po oddaniu 300-400 strzałów replika odmówiła współpracy. Po otwarciu GB okazało się ze tuleja od zębatki tłokowej się urwała co w konsekwencji zniszczyło tłok i dzięki Bogu tylko zębatkę tłokową. Z góry widać z w zębatce tłokowej była wada fabryczna, bo na m130 raczej jest wątpliwe żeby stało się coś takie z zębatka. W końcu całej sprawy gdzie wysłałem dokładne zdj zębatki dostałem w odpowiedzi że nie wiedzą czy nie było to wina montażu i dlatego nie uwzględnią reklamacji... Powiem w skrócie makabra, tak się właśnie traci klientów. Jak mój starszy kupuje części do samochodu i montuje je u mechanika nie z tej "firmu" co kupował i coś się zepsuje(oczywiście z winy technicznej owej części) to dostaje albo zwrot kasy albo nowa część .

 

P.S. Jeżeli ktoś może mi pomóc w tej sprawie to piszcie na PW.

Link to post
Share on other sites

Dziecko, mało który sklep daje gwarancję na części, których sam nie założył.

 

Wracając do Taiwangun, z serwisem miałem kontkakt telefoniczny. Wytłumaczyli co i jak, rzeczowo i okazało się, że silnik był praktycznie odkręcony. Niestety, to jeszcze bardziej potwierdza to, że przegląd zerowy w moim przypadku był iluzją...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witajcie!

 

Mogę z czystym sumieniem polecić ten Sklep. Zamawiałem w nim towar dwukrotnie za pośrednictwem strony internetowej i zawsze szybko docierał, zawsze zgodnie z opisem na stronach przedmiotów.

Zamówione przeze mnie przedmioty spełniają kompletnie moje oczekiwania co do jakości i wykonania.

Obsługa Sklepu profesjonalnie podchodzi do klienta, informując na każdym kroku o statucie zamówienia i stanie przesyłki.

 

POLECAM

 

edwin_83

Link to post
Share on other sites

Ktoś wie czemu taiwangun nie działa?

 

Internal Server Error

 

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

 

Please contact the server administrator, postmaster@ns205602.ovh.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

 

More information about this error may be available in the server error log.

Apache/2.0.59 (Unix) mod_ssl/2.0.59 OpenSSL/0.9.8g Server at taiwangun.com Port 80

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...