Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trzeba też patrzyc na daty nadania paczki ;)

fakt zdarza sie czasami ze jest jakaś obsuwa zamówień w sklepie ale pamiętajmy że pracuja tam ludzie nie maszyny, człowiek tez chce zjeśc, napić sie wody przez te 8 godzin pracy a jak wiem z włąsnego doswiadczenia na prędko wysyłane paczki schodzą najdłużej ( stres bo kurier juz stoi i czeka, nie można znaleźc produktu lub dużo jego i trzeba liczyć, połozony gdzieś na czarnym końcu magazynu, opakowanie długo schodzi zrobić , głupia drukarka zbuntuje sie i nie wydrukuje listu przewozowego ;) )

Link to post
Share on other sites

powitarzam, zalezy od firmy przewozowej, danej sortowni i potem juz od kuriera, myslenie boli ? to że kurier nie dostarczy ci paczki pod inny adres niż pod ten co jest napisane na liście przewozowym to jego wina ? nie. wina jest adresata ze wiedzac ze ma otrzymać paczke szwęda sie nie wiadomo gdzie zamiast siedzieć w domu.

nie wiem jak w suymie problem,ów nie mam nigdy z kurierami, paczki zawsze zamawiam na adres pracy wiec kurier dostarcza je na next day :)

Link to post
Share on other sites

Od ponad roku zamawiam w sklepie Taiwangun.com. Zostawiłem u nich, wraz z kolegami około 5000zł. Nigdy, przenigdy nie zdarzyła mi się sytuacja, że sklep nie wywiązał się ze swoich usług. Paczki są zawsze zapakowane tak, że przeżyły by ze spokojem wybuch bomby atomowej. Chłopaki nie żałują taśmy i pianek na ochronę naszego szpeju.

 

Gdy zamawiam kulki lub inny mniej ważny asortyment, typu kabura za 25zł dochodzę do wniosku, że więcej bym zapłacił za zapakowanie tego produktu który wydaje się być kilkakrotnie tańszy od reszty paczki.

 

Wraz z firmą DPD paczka zostaje przysłana do mnie na drugi dzień. Tzn. wyślą w poniedziałek to we wtorek odbieram paczkę od kuriera. Kontakt ze sklepem stoi na najwyższym poziomie. Ogólnie spisują się na szóstkę !

Link to post
Share on other sites

problem lezy nie po stronie sklepu tylko po stronie kuriera a dokładnie oddziału doręczającego paczki do Ciebie.

 

Bzdura seger.

Znam dokładnie warunki dostaw DPD - z racji mojej branży,które w swoim najwolniejszym z serwisów doręczają przesyłki po kraju w ciągu 24 godzin.

 

Problemem jest czas pomiędzy mailem jaki dostajemy ze sklepu ze statusem: zrealizowano, a faktycznym czasem wysyłki.

Sam fakt zrealizowania zamówienia to zapewne ściągnięcie części ze stanu magazynowego i przypisanie ich do zamówienia.

Następnie jest proces pakowania i kompletowania zamówienia co może zająć wg regulaminu sklepu aż do 7 dni.

 

Sama wysyłka to najmniejszy problem w 100% przypadków kurier zabiera Paczki i dostarcza na drugi dzień. Sam proces wygląda tak: np koło 15-17 dostarcza na HUB w Krakowie. Kompletują całe autko i w nocy tzw "wahadło"

leci do miasta docelowego, załóżmy Szczecin koło 4 w nocy kończą się rozładunki i przyjęcia na magazyn(skanowanie) następnie wydanie kurierom tak aby przesyłki były w trakcie dnia roboczego.

Nie zwalajcie tu winy na kurierkę proszę was.

Mają kłopot z obsługą zamówień i tyle.

 

Co nie zmienia faktu że to dobry sklep :)

Link to post
Share on other sites

Hej

 

Na przestrzeni ostatniego roku zamówiłem tam kilka razy w tym min.:

- szyna do M14

- plecak snajperski

- okulary Guardera itd

Zakupy ok, zawsze przesyłka była b. szybko także duzy plus.

 

Jedyne co mnie ciekawi to okulary Guardera - maja cztery szkła,

przezroczyste, zółte, przeciwsłoneczne i takie które lśnią jak psu nabiał - jedno z nich prawe sie "wytarło" i juz nie jest "lśniace" :roll:

Na początku myslałem ze to plamka potem zdębiałem jak sie "mocniej wytarło", po chwili zastanowienia pomyslałem ciekawe co z drugim ale tam pomimo intensywnego tarcia nadal nie utraciło swojego wyglądu.

Z racji tego ze w tym lśniących wyglądałem jak idiota - strata niewielka :wink:

 

Używaj polskich znaków...

Link to post
Share on other sites

(...)

- okulary Guardera itd

(...)

 

te okulary nie mają nic wspólnego z guarderem... ;/

są to zwykłe chińskie podróbki, wiem bo mam krakmana pod blokiem

po za tym porównywaliśmy oryginalne Guardery z "guarderami" krakmańskimi

różnice widać ale to nie topic na ten temat.....

 

sklep hmm dobry dla początkujących... obsługa wydaje się jakby pracowała z przymusu, wchodzisz do sklepu i masz wrażenie jakby chcieli Ci powiedzieć żebyś jak najszybciej wyszedł....

serwis też syff, serwisanci nawet uszczelki w magu od socoma TM nie umieli wymienić... ;/

 

Zdania zaczyna się z dużej litery! Pisz bardziej starannie. Szmer.

Link to post
Share on other sites

Hmm kolega powiedział mi ze to są właśnie "Guardery" ale po tym jak je juz kupiłem. :???:

Na początku miały służyć do gier taktycznych 8-) ale po krótkim namyśle doszedłem do wniosku ze lepiej bedzie kupic gogle np Bolle. Prawdopodobnie bedę sie w nie zaopatrywał u ich konkurencji w Piasecznie :lol: jak tylko dostaną cały asortyment, ale to inna bajka. W końcu wzrok jest tylko jeden.

Generalnie do Taiwangun nie mam zastrzeżeń jak napisałem wczesniej, przesyłka ok.

pozdr

Link to post
Share on other sites

sklep moze i nie ma replik z gornej polki kosztujacych po pare tysiecy bo skupiaja sie na jednej firmie ale moge powiedziec jedno. KUPUJAC U NICH CZUJE SIE PEWNIE. wywalilem juz troche kasy na zakupy u nich, ostatnio musialem sie kontaktowac z ich serwisem. odczucia: mila rozmowa i na temat, pelny profesjonalizm i nawet udalo mi sie dogadac ozakup czesci z drugiej reki na zapas ;) ogolnie naprawde przyjemnie, przesylki ida BARDZO szybko az sam sie zdziwilem O.o mozna ich smialo polecac. zupelne przeciwienstwo Airsoftextreme ;F

 

 

Zdania zaczyna się z dużej litery! używaj polskich znaków! Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejne zamówienie i kolejny raz jestem zadowolony. W piątek pod wieczór zamówiłem wczoraj wysłano a kurier dziś rano do mnie dzwonił ze bedzie około godziny 14 ;-)

Najlepsze to jest że to było małe zamówienie a oni nawalili tej taśmy i foli "bąbczastej" tyle jak by tam bombę wieźli :-P

 

Nasz klient, nasz pan :-D

Link to post
Share on other sites

Sklep dobry, jednak tak jak ktoś już powiedział na początek, kiedy zaczynamy zabawę z asg. Gdyż jest tanio, nawet bardzo. Niestety większość rzeczy jak nie wszystkie to chińskie produkty, a z tymi jest jak jest. Sam zaczynając asg kupiłem u nich karabin, kamizelkę i parę gratów. Na początek starczy, jednak z biegiem czasu apetyt rośnie na coś lepszego. W tej chwili kupuje tam tylko baterie firefox, gdyż są bardzo przyzwoite. Resztę sprzętu wolę kupować na capri albo casg, bo mam pewność, że się nie rozleci po 3 strzelankach (kamizelka, którą u nich kupiłem kosztowała mnie 300zł i rozleciała się po 5 strzelaniach, szwy popękały). Polecam początkującym, którzy nie mają/nie chcą wydawać góry pieniędzy na sprzęt i wyposażenie.

Link to post
Share on other sites

Siema, czy to prawda, że krakmani nie wymieniają już niektórych części (o ile dobrze pamiętam to były to zębatki i łożyska) na lepsze niż stockowe ? Kiedyś zawsze był taki podpis pod replikami, a teraz jakoś nie ma. Myślałem, że już tego nie piszą bo i tak każdy wie, ale pewien post w zielonych zasiał we mnie ziarnko niepewności. Jak to w końcu jest ?

Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony dodam, że zaskoczyła mnie całkiem niezła obsługa reklamacji, mimo wcześniejszych uprzedzeń.

 

Bo chociaż w regulaminie widnieje parę dość rażących błędów (rzeczy, które są niedopuszczalne i bezprawne!), a system wymaga przed złożeniem reklamacji bezsensownej akceptacji takiego regulaminu (co nie ma w takim wypadku mocy prawnej) - całość procesu reklamacyjnego załatwiona "w 90%" poprawnie.

 

Mógłbym wprawdzie teraz "sprawdzić" ich dział reklamacji i podręczyć ich nieco o pozostałe "10% poprawności" (naruszenie Art. 8 ust. 2 Ustawy Konsumenckiej), ale za to że zakończyli cały mój proces reklamacyjny w bardzo krótkim czasie, to daruję już to sobie i im.

Edited by Memoris
Link to post
Share on other sites

Data zamówienia repliki - 12 kwietnia 2010 (kurier)

Data wysłania repliki - 13 kwietnia 2010

Data otrzymania repliki - 14 kwietnia 2010

 

Jest to mój pierwszy zakup w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony :) Kontakt z sklepem drogą mailową również bezproblemowy i szybki, kontakt z kurierem przed dostarczeniem przesyłki.

 

Podsumowanie - na pewno skorzystam jeszcze nie raz z usług tego sklepu.

Zachęcam i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie polecam wysyłki DPD, godziny w których kurier raczy zjawić się u mnie to tylko między 14 a 15. Ale przecież wiadomo, że po to bierze się kuriera by zap$#%@&ać do magazynu.

 

Sorry za offtopic, ale jestem pewien, że przy zamówieniu nie podałeś przedziału godzin w jakich na pewno nie będziesz dostępny. Krzyczeć na lewo i prawo jest łatwo, a wystarczyłaby mała informacja od Ciebie i nie byłoby problemu. Akurat nie w taiwangun, ale przy innych zamówieniach przy wpisaniu prośby o dostarczenie przesyłki między 18-21 i uprzedzeniem, że wcześniej nie ma szans na odebranie paczki, jakoś nie musiałem "zap$#%@&ać do magazynu".

 

Miej pretensje tylko i wyłącznie do siebie.

 

Ze względu na cenną uwagę, zostawiam ;) Szmer

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...