Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magpul Dynamics


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Innych razem. Pracują na własne konto w osobnych firmach. Masz zapowiedź Adaptive Carbine . Costy tam nie ma.

 

 

ja tam zawsze z tej dwójki zawsze Travisa stawiałem o klasę wyżej.

Kto teraz dla magpulla będzie filmy robił? Gruby z DVD Nr2 ? :D

 

BTW- Krzysiu swoje założył? Co konkretnie bo mi gdzieś uciekła ta wiadomość.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

The Art of the Tactical Carbine to nie wideo dla dzieci i weekendowych żołnierzyków, proste, że goście reklamują siebie, swoje wyroby i swoje techniki - jakoś trzeba zarabiać...proponuję się nie wypowiadać na ten temat jeśli się nie wie o czym się mówi..goście którzy żyją na co dzień strzelectwem praktycznym i dynamicznym doskonale wiedzą co ci goście chcą przekazać....parę fajnych driili to fakt ale jest ich więcej niż parę - wielu z nas uważa się za komandosów a na zdjęciach i filmach widać sposób trzymania broni - czasami opłakany

 

Myślę, że to co robią jest konieczne dla tych, którzy się tym zajmują...a jeśli ktoś nie wie o czym mówi i wypowiada się na temat jako "krytyk filmowy" pozbawiony informacji to szczerze lepiej niech się wcale nie wypowiada :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Po obejrzeniu Magpul-a, polecam zobaczyć Travis Haley: Adaptive Carbine. Trochę filozofi, trochę podstawowych rzeczy, kilka sztuczek. Wszystko ładnie i przejżyście pokazane. Osobiście o wiele więcej wyniosłem od samego Travisa niż od Magpuli.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...