Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magpul Dynamics


Recommended Posts

Krysia daje radę. Ja też mam Vol. II. Czy będzie uber lans, że nawet w oryginalne? To znaczy, Kolega ma, ale ja na biurku trzymam. ;)

Dodam od siebie jeszcze, że rady jakie udzielają Travis i Cris są bardzo, bardzo ważne i szybko przyswajalne, szczególnie na Vol. I, gdzie trenuja noobów.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czasem patrząc na ersoftowe pole walki 90% ludziom przydało by sie po prostu obejrzenie tych filmów. Nie mówie, że są najlepsze i jedyne, ale wydaje mi sie, że są na tyle ładnie i prosto podane, że spokojnie każdy z nich coś wyniesie. Bo osobiście mam już paluchów na spustach, wiecznego celowania lufą mi po twarzy na respie i innych, kardynalnych błedów przy obsłudze nawet urządzenia broniopodobnego.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem Viamortis twojego rozumowania. To , że tak jest nie znaczy, że jeśli ktoś obejrzy te dwie produkcje to nie zacznie bawić się inaczej. Bo z twojego postu wywnioskowałem - dobrze jest jak jest.

Zresztą, jak mówiłem, obie części polecam (z naciskiem na 1) wszystkim tym którzy w dupie mają jak wygląda airsoft i chcą się bawić skuteczniej w zakresie obsługi swojej emki a nie ma ich kto nauczyć (z podkreśleniem, że ja się nie bawię w wyimaginowaną obsługę broni palnej posiadając AEGa, po prostu obsługa repliki-narzędzia).

Link to post
Share on other sites

Natomiast ja w pewnym sensie rozumiem Twoje podejście i wręcz je podzielam.

Zresztą robiłem krótkie treningi w oparciu o materiał z magpul dynamics (jeden gość to się mało na mnie nie obraził, że go poprawiałem :F )

Też bym chciał, żeby maniacy ładnie się ruszali, dobrze trzymali repliki i zmieniali magazynki, a także pilnowali muzzle discipline, identyfikowali cele, po strzale zabezpieczali spust, itp. itd.

Staram się jednak, po tym co widziałem, podejść do tego bardziej realistycznie :). I o ile jest spora grupa ludzi, którzy się tym zachwycą i poćwiczą, to jest to grupa zdecydowanie mniejszościowa.

Większości graczy to jest niepotrzebne i tym samym nie zainteresuje ich.

Tak jak niepotrzebny im jest CIRAS z cordury, bo wystarczy pattern 63 z allegro. Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć.

 

Bo z twojego postu wywnioskowałem - dobrze jest jak jest.

Wywnioskowałeś bardzo źle.

Inna sprawa natomiast, że nie sądzę, aby MD wprowadził jakąkolwiek rewolucję w airsofcie. Z ogólnego (szerokiego) punktu widzenia traktowałbym to jako ciekawostkę.

Być może będzie to jakieś natchnienie dla drużyn (osób), które chciałyby być bardziej pro, ale nie wiedzą jak. I z tego można się tylko cieszyć.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Cóż..,po obejrzeniu pierwszej płyty doszedłem do wniosku że zawsze można być bardziej "pro" wiedząc ze nie trzyma się za raczke na risie tylko opierając na niej dłoń i mały palec a kciuk mieć wzdłuż lufy....

A tak poza tym,rzeczywiście mnóstwo dobrych rad z tego co słyszę od Chrisa i tego drugiego. Nie spodziewałem się tylu błędów u siebie i ludzi z towarzystwa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...