Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magpul Dynamics


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli używasz takiej poduszki podpoliczkowej to znaczy że używasz bardzo wysokiego montażu celownika z jakiegoś określonego powodu. Jeśli tak jest to niekoniecznie musisz używać tej kolby do konstrukcji typu AR, albo niekoniecznie ten AR musi mieć rączkę przeładowania umiejscowioną standardowo - może ją mieć np. na lewym boku górnej części komory zamkowej jak w JP rifles albo LWRC. Jeśli z jakiegoś powodu używasz jej w klasycznym AR to musisz mieć mocno wysuniętą kolbę - co niektórzy lubią.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Więc tak: Ten pistolet to S&W M&P.

 

Po obejrzeniu 1 części, to jest trochę nudna, to samo praktycznie co było w Art of The Tactical Carbine. Ale Drills'y są bardzo fajne.

 

Według mnie to bez połowy z tego by mogło się obejść, jeśli uprzednio oglądaliśmy Art of The Tactical Carbine. Do Drillów pewnie będę wracał często, bo to jednak przydatna sprawa.

 

MOD: Proszę o połączenie postów.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja powiem tak, dopiero zaczynam zabawę z airsoftem i po obejrzeniu Magpul dynamics załapałem tylko większą zajawkę. Koleśie wiedzą co robić z karabinem i myśle że wiele z ich porad spokojnie można wdrożyć do asg. Napewno kwestie bezpieczeństwa o której była mowa, zmiana magów ( tactical i speed reload ), a zresztą nie bedę wymieniał bo każdy widział 8-)

 

Do tej pory dużo strzelalem z Walthera cp99 compact (moim zdaniem najlepsza wiatrówka do strzelania dynamicznego) i po obejrzeniu serii magpula już wiem jak szybko i skutecznie wyciagać pistolet z kabury :P nie mówiac już o chwycie który naprawde niweluje odrzt zamka.

 

a co do komercji o której jest pare postów, to powiem tak, byłbym bardzo szczęśliwy jeżeli mógłbym robić przez całe życie to co lubie i jeszce dostawać za to dużą kasę 8-)

 

No i taka na marginesie jak czasami oglądam filmiki "PRO" zawodników asg i widze ich kurczakowe postawy to smiać się tylko chce :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zapisał ktoś może zdjęcie albo link, do tego AK od Magpula? Oczywiście dałem linki tylko jakiś szanowny mod miał kiepski dzień i wywalił... Tak więc to są małe zdjęcia, szukam już z 15 minut a pamiętam, że dałem zdjęcia ponad 1000px...

 

http://forum.saiga-12.com/uploads/monthly_...04317_thumb.jpg

 

http://forum.saiga-12.com/index.php?app=co...attach_id=36603

 

To takie tylko to większe. Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Aażż mnie ciarki przeszły :wink: .

Pozdrawiam.

Jejku, jejku!!! Czy ja tam widziałem Saigę ??!!

Grzechotnik, można znaleźć to cacko w sieci sklepów Torrent? I pytanie do reszty, czy komuś udało się dorwać "Aerial Platform Operations"?

Edited by WeRT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...