Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magpul Dynamics


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Film pokazuje parę ciekawych technik, ale raczej przydatnych dla kogoś kto ma zamiar uprawiać strzelanie dynamiczne, lub tym podobne konkurencje. W airsofcie nie widzę zastosowania... chyba że ktoś koniecznie chce pozować do zdjęć trzymając replikę w identyczny sposób jak Chris Costa :hahaha:

Nie oszukujmy się, airsoft to tylko zabawa a repliki to nie broń palna... ale zabawki. Obejrzenie nawet wszystkich części filmu i wymachiwanie repliką przed lustrem nie zastąpi treningu z prawdziwą bronią... Piszę to bo widzę że duża częśc graczy traktuje naszą zabawę na równi z pobytem na strzelnicy...

Link to post
Share on other sites

Film pokazuje parę ciekawych technik, ale raczej przydatnych dla kogoś kto ma zamiar uprawiać strzelanie dynamiczne, lub tym podobne konkurencje. W airsofcie nie widzę zastosowania... chyba że ktoś koniecznie chce pozować do zdjęć trzymając replikę w identyczny sposób jak Chris Costa :hahaha:

Nie oszukujmy się, airsoft to tylko zabawa a repliki to nie broń palna... ale zabawki. Obejrzenie nawet wszystkich części filmu i wymachiwanie repliką przed lustrem nie zastąpi treningu z prawdziwą bronią... Piszę to bo widzę że duża częśc graczy traktuje naszą zabawę na równi z pobytem na strzelnicy...

 

Jeżeli chodzi o "Carbine, Handgun Training" To powiem Ci że to całe "wymachiwanie" jest niezwykle przydatne, plus wszelakie "prone positions". Może ty nie potrafisz/nie chcesz tego wykorzystać ale gwarantuję Ci że część ludzi wie i to w ASG z powodzeniem wykorzystuje. ;)

Link to post
Share on other sites
W airsofcie nie widzę zastosowania... chyba że ktoś koniecznie chce pozować do zdjęć trzymając replikę w identyczny sposób jak Chris Costa :hahaha:

Zobacz jak karabin trzyma Travis. Wyznacznikiem nie zawsze jest Costa. Sam zresztą z Travisem mówi : "Musicie znaleźć to co najlepiej działa dla was samych". No ale ... to trzeba obejrzeć w całości a nie skakać co 5-10 minut.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jeśli chodzi o fiku miku z replikami, to powiem jedno - ćwiczyłem z aegiem, teraz kupiłem długiego gaziaka, i różnica jest kolosalna.

Jeśli ktoś chce się bawić w magpule z replikami, to tylko z GBB.

Link to post
Share on other sites
W airsofcie nie widzę zastosowania...

Oczywiście, bo w Airsofcie wszystko jest możliwe - np. ludzie strzelają z M16 jedną ręką. Równie dobrze mogli by trzymać węża ogrodowego i polewać wrogów wodą. Przecież nie o to chodzi w tej zabawie.

 

chyba że ktoś koniecznie chce pozować do zdjęć trzymając replikę w identyczny sposób jak Chris Costa

Nie musi trzymać w identyczny, wystarczy poprawnie. Co niektórzy się pewnie zdziwią, ale techniki trzymania broni i postawy strzeleckie nie zostały wymyślone przez panów z Magpula - były jeszcze przed nimi. Jeśli ktoś nie miał dostępu do profesjonalnego instruktażu i obejrzał magpula, to nagle mu się wydaje, że oni to wszystko wymyślili.

Nie, Chris Costa nie jest "instruktorem wszystkich instruktorów" :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, bo w Airsofcie wszystko jest możliwe - np. ludzie strzelają z M16 jedną ręką. Równie dobrze mogli by trzymać węża ogrodowego i polewać wrogów wodą. Przecież nie o to chodzi w tej zabawie.

 

Oczywiście że nie o to chodzi.

 

Nie musi trzymać w identyczny, wystarczy poprawnie. Co niektórzy się pewnie zdziwią, ale techniki trzymania broni i postawy strzeleckie nie zostały wymyślone przez panów z Magpula - były jeszcze przed nimi. Jeśli ktoś nie miał dostępu do profesjonalnego instruktażu i obejrzał magpula, to nagle mu się wydaje, że oni to wszystko wymyślili.

Nie, Chris Costa nie jest "instruktorem wszystkich instruktorów" :biggrin:

 

I tutaj też się zgodzę. Techniki strzeleckie nie są wymysłem Panów z Magpula. Trzeba przyznać że Magpul odniósł olbrzymi sukces komercyjny... i choć bardzo cenię ich produkty to uważam że całe to zamieszanie wokół instruktorów i technik jakie prezentują w filmie w dużej mierze podsycane jest przez środowisko graczy airsoftowych których paradoksalnie temat ten najmniej powinien dotyczyć. I tak ludzie w większości nie mający obycia z prawdziwą bronią ogladają film magpula i później słyszy się na strzelance: "Bo Chris Costa to... a Chris Costa tamto..." Czasem mam wrażenie że postać ta urosła do rangi jakiegoś Super Herosa, i naprawdę nie zdziwię się jeśli pewnego dnia zobaczę w kiosku komiks z przygodami Costy i jego wesołej kompanii, bo figurki chyba już produkują...

Żeby nie było niedomówień... nie "piję" do nikogo, jednak przyznacie chyba że cała ta sytuacja jest lekko śmieszna.

 

To sobie ponarzekałem, hehe... teraz możecie się na mnie wyładować :tongue:

Link to post
Share on other sites

W PL nie dostaniesz. Z magpul.com tez nie wysla bo maja zakaz wysylki swoich wyrobow poza ameryke. Natomiast jezeli wejdziesz na jakikolwiek sklep online z ameryki/europy/azji z bronia lub czesciami do ar15 lub ersoftowy to wysylaja bez problemu.

sproboj brownells, waffen-centrale albo chociazby redwolf..

Pozdro

Link to post
Share on other sites

W PL nie dostaniesz. Z magpul.com tez nie wysla bo maja zakaz wysylki swoich wyrobow poza ameryke. Natomiast jezeli wejdziesz na jakikolwiek sklep online z ameryki/europy/azji z bronia lub czesciami do ar15 lub ersoftowy to wysylaja bez problemu.

sproboj brownells, waffen-centrale albo chociazby redwolf..

Pozdro

 

Bardzo przepraszam ale ja swoje DVDs mam właśnie z strony Magpula.... ;)

 

Ale jak by co na Ebayu są wszystkie częsci dostępne...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...