Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rhodesian Recon Vest - temat zbiorczy


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla jasności chodzi mi o te zaznaczone na zdjęciu klamry:

phcgvtc901cbal.th.jpg

 

Szukałem takowych na zdjęciach z eaglowską rrv no i 100% dowodu na istnienie czegoś takiego nie znalazłem. Jedyne zdjęcie na którym widać takie coś jakie udało mi się znaleźć:

bsma.th.jpg

chociaż klamra jest tutaj czarna, a nie piaskowa.

 

Udało mi się ustalić że klamry bardziej bardziej z tyłu służą do podpięcia pleców, ale po co ta druga para nadal nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Szukałem takowych na zdjęciach z eaglowską rrv no i 100% dowodu na istnienie czegoś takiego nie znalazłem. Jedyne zdjęcie na którym widać takie coś jakie udało mi się znaleźć:

bsma.th.jpg

chociaż klamra jest tutaj czarna, a nie piaskowa.

A to w ogóle jest RRV? Bo ja osobiście pewności nie mam.

By zamontować "plecy" lub MBSS do RRV EI potrzebny jest adapter na szelki (o takie coś: http://cgi.ebay.com/Eagle-Industries-RLCS-...1016181005r3875 )

Link to post
Share on other sites

Tak, to na zdjęciu to RRV.

 

Hop, ten adapter który pokazałeś to stara wersja. Nowsza jest znacznie prostsza - taśma zapinana napem. Na zdjęciu powyżej jest właśnie ten adapter, choć jak widać "plecy" nie są podpięte.

Edited by cavtan
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

http://www.ebairsoft.com/eagle-style-rrvv-hawg-p-1883.html

 

Miał ktoś w rączkach to coś?

Nylon 900d prawie jak cordura ;-)

dokładnie taki sam mają na zbrojowni za 350 zł,biorąc pod uwagę kurs $ nawet nie opłaca się ściągać , zbrojownia napisała mi: " dość estetycznie wykonana jak na chińczyka ".

Z drugiej strony G&P można wyrwać za 285 ,ale nie ma w CB i bez ładownic i plecaka.

Na metkach jest napisane IWIN GEAR

Miał ktoś?,widział ktoś?

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Jeśli jest to mbss flyye i rrv flyye to dlaczego by miały nie pasować, jeśli pantac-flyye(w dowolnej kombinacji) to trzeba będzie dokupić 2x męski fastex 25mm(generalnie w konfiguracji jakakolwiek rrv i jakiekolwiek plecy mbss kompatybilność sprowadza się tylko i wyłącznie do fastexów na ramionach mbss'a góra trzeba będzie dokupić pasujące i wymienić z niepasującymi w adapterach).

Link to post
Share on other sites

Z tego co się orientuje przy konfiguracji Pantac-Flyee trzeba wymienić wszystkie fastexy. Po pierwsze dlatego, że Duraflexy nie są kompatybilne z ITW Nexus. Po drugie plecy od MBSSa Pantaca mają po bokach fastexy 50mm, a Flyee stosuje 40mm.

 

Trzeba jeśli chcesz korzystać z dolnych pasków pleców, wystarczy przeciągnąć pas lędźwiowy od rrv przez dolne zapięcie pleców(jak widuje się na zdjęciach) i wszystko hula.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Panowie, potrzebuję wymiary tego poprzecznego paska służącego do tworzenia szelek H w RRV.

Szerokość jego znam (4cm).

Potrzebna długość całkowita, oraz długości rzepów, tego miękkiego w środku taśmy oraz tego z haczykami na krawędziach tej taśmy.

Zdjęcie z naniesionymi wymiarami lub podaniem samych wymiarów prosiłbym na PW.

 

Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest gecko123

Jak jest z jakością reodezyjki od G&P? Kosztuje tyle co Fylee, ale jest przeceniony na asgshopie o 100 zł. Mocno odstaje od Flaja, nie mówiąc już o oryginale?

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...