Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Głupoty ciąg dalszy....


Recommended Posts

Dobrze zrobił człowiek. Może teraz idiota dwa razy pomyśli.

 

Ja nie wiem, krew może człowieka zalać jak widzi ilu kretynów chodzi po świecie! Zastanowił się jeden z drugim czy tym samochodem nie jedzie starszy człowiek? Co by zrobili jakby dostał ataku serca (pomijam fakt, że tacy nie powinni jeździć)? Wtedy nie byłoby to 5.000 tylko dwa lata kicia...

Link to post
Share on other sites

Wiem, że nie sprawdzają. Nikt nie sprawdza, dlatego dostęp do naszych "zabawek" mają osoby niepełnoletnie z iście ułańską fantazją - co widać po powyższym zdarzeniu.

 

Jak wymusić na sprzedawcach kontrolę dowodów podczas sprzedaży? Nie wiem, chyba tylko ustawą/rozporządzeniem. Można zrobić akcję propagandową do, której przyłączyły by się pewnie większe sklepy, ale z drugiej strony jak załatwić sprzedaż internetową. Generalnie trudny temat i lepiej abyśmy go sami rozwiązali bo jak weźmie się za to sobą z poza środowiska i załatwi to za nas to pewnie będzie krucho...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ostatnio głośno jest o takich napadach więc ludzie mają pewnie ich co raz bardziej dosyć i zakładają, że mają do czynienia z zabawką. Z drugiej strony nie wiadomo jak sytuacja wyglądała i być może dało się bezpiecznie obezwładnić napastnika. Może on sam nie wyglądał wystarczająco przekonująco, albo np. zapomniał odkleić naklejkę o dżulach... ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...