Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Zona Nysa 2


Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po selekcji osób, które nie wpłaciły składki są jeszcze wolne miejsca na imprezę:

 

- 5 po stronie wojska

- 1 po stronie stalkerów

 

Na zgłoszenia czekam jeszcze do najbliższego piątku 5 marca. Po tym terminie rejestracja zostanie ostatecznie zamknięta.

Link to post
Share on other sites

No, jeżeli w nocy takie zwierzątka będą nas ganiać to ja biorę spodnie na zmianę ;P

 

Pytanie do organizatora mam - czy wojsko ma być po wojskowemu typowo, czyli tylko mundur i oporządzenie - czy dopuszczalna jest lekka stylizacja typu maska gazowa, butla z tlenem, jakieś kable i mierniki?

 

Pozdrawiam Faune Zony :)

Link to post
Share on other sites

No, jeżeli w nocy takie zwierzątka będą nas ganiać to ja biorę spodnie na zmianę ;P

 

Pytanie do organizatora mam - czy wojsko ma być po wojskowemu typowo, czyli tylko mundur i oporządzenie - czy dopuszczalna jest lekka stylizacja typu maska gazowa, butla z tlenem, jakieś kable i mierniki?

 

Pozdrawiam Faune Zony :)

 

A będzie Ci się chciało 12 godzin biegać w masce pgaz? Nawet Stalkerzy mieli je zwykle obok twarzy na poprzedniej imprezie ;-) Jako część oporządzenia w torbie to wielu pewno je nosi. To była uwaga "praktyczna" ;-)

 

Co do reszty już niech się Orgowie wypowiedzą :)

Link to post
Share on other sites

Nie na twarzy oczywiście, ale jako dyndający element dekoracyjny przy kamizelce taktycznej :)

 

Zona to zona, więc takie gadżety wśród wojskowych są wskazane. Z nową wersją mechaniki poprosze jeszcze o cierpliwość. Generalnie nie będzie aż tak odbiegać od poprzedniej.

Link to post
Share on other sites

Ostateczna lista osób, które wysłały zgłoszenia rejestracyjne dostępna jest tu:

 

http://stalker.nysa.pl/rejestracja.html#lista

 

 

Proszę o niezwłoczne wpłacanie brakujących składek i przypominam o konkursie na reportaż/publicystykę/sprawozdanie naukowe/dowcip itp... do periodyku "Popromiennik" (termin nadsyłania prac 14 marca). Oprócz zwrotu składki do wygrania jest dodatkowa gotówka w pakiecie startowym gracza (oczywiście w walucie używanej podczas gry).

Link to post
Share on other sites

Czy są dostępne jakieś mapy ZONY?

Takie użytkowe do poruszania się po terenie :)

Nie chodzi mi o mapkę typu: Bar jest tu tu są wojskowi....

 

Na poprzedniej edycji były rozdawane jako część "pakietu startowego", mam nadzieję, że teraz też będą ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...