Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dalszy postęp z wz.2004

7216681_orig.jpg

 

 

Wg. mnie nie ma sensu odpowiadać i reagować na kolejne pytania - mam cm.xxx chce beryla itp.

 

 

PO PROSTU ZADAJCIE SOBIE TROCHE TRUDU I PRZECZYTAJCIE CAŁY TEMAT

 

@

 

 

Taktyczny Tricerxd

 

 

Odpusc sobie cyme... Lepiej doinwestuj w jakieś rk-06 czy cm.048 bo bez zdolnosci manualnych to wyjdzie kupa a nie beryl...

Edited by Znachor
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To tak :D długo się męczyłem ale ... :D

 

2l7ubk.jpg

 

Beryl " składak " części oryginalne, ale elementy od TM typu podpora komory hopsiup zamontowałem pod body rk-05, wszystko metalowe z wyjątkiem chwytów. Replikę da radę rozłożyć, Kolba blokuje się i siedzi stabilnie w body. Szyna siedzi stabilnie. Selektor motylkowy po drugiej stronie jest ale umocowany żeby nie latał, jak będzie czas to coś się wymyśli, ale na razie studia. Zdjęcie trochę słabej jakości :D

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam szanowne grono forumowiczów.

 

Czy ktoś z was byłby na tyle życzliwy i podał mi wymiar dł. przedłużki lufy ( od poczatku do końca bez gwintu wchodzącego w tłumik )

Chciał bym uzyskać prostą i zwięzłą odp. na pytania związane z moim problemem :)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja niestety nie pomogę, ale mam inne pytanie związane z montażem szyny krótkiej na podstawie szczerbinki RK-02, takiej jak na załączonym zdjęciu. Otóż podstawa jest o 2 mm szersza, przez co nie da się nasunąć szyny. Co ma większy sens: szlifowanie podstawy czy głaskanie pilnikiem wewnętrznej strony montażu? A może w ogóle wymienić podstawę szczerbinki? Proszę o pomoc osoby, które przerabiały ten temat :)

 

main.jpeg

Link to post
Share on other sites

Szyna jest z twardej stali pilnikiem to trochę zejdzie zanim to zeszlifujesz ja swoja potraktowałem szlifierką. Dużo łatwiej obrabiać podstawę szczerbiny bo jest ze znalu. Jak będziesz to dopasowywał to zwróć uwagę na to żeby śruby z szyny wchodziły w otwory w podstawie bo inaczej jak za mocno przykręcisz to się te ścianki przy szczerbince pogną.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...