Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier Trailer


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

a ja mam pytanie

kupiłem ghost recon w dniu premiery, komp z wymaganiami sie zgadza jest tylko jeden problem mam zainstalowanego XP a nie jak pisze w wymaganiach Viste albo 7 czy ktoś miał problemy z uruchomieniem gry na XP bo mi sie instaluje bez problemy nie wyskakują żadne błędy ale jak chce uruchomić gre to capa nie rusza... czy ktoś mi może napisać jak to załatwić tylko prosze nie piszcie mi zamontuj se nowego windowsa

Link to post
Share on other sites

A ja mam znów problem z niskimi FPS. Nawet na najniższych ustawieniach gra klatkuje. Nikt już nie potrafi gry zrobić?

 

Może po prostu to Ty masz źle dobrane podzespoły kompa ?

 

 

 

a ja mam pytanie

kupiłem ghost recon w dniu premiery, komp z wymaganiami sie zgadza jest tylko jeden problem mam zainstalowanego XP a nie jak pisze w wymaganiach Viste albo 7 czy ktoś miał problemy z uruchomieniem gry na XP bo mi sie instaluje bez problemy nie wyskakują żadne błędy ale jak chce uruchomić gre to capa nie rusza... czy ktoś mi może napisać jak to załatwić tylko prosze nie piszcie mi zamontuj se nowego windowsa

 

 

Skoro w wymaganiach nie ma wymienionego XP to znaczy, że on tego nie obsłuży i tyle.

Link to post
Share on other sites

No dobra, to nie jest FPS ale zawsze strzelanka, a granie padem jak dla mnie psuje całą przyjemność i jest kosmicznie niewygodne.

 

Też jako użytkownik PCta tak uważałem, teraz jako posiadacz konsoli stwierdzam że jest to tylko kwestia przyzwyczajenia się.

Link to post
Share on other sites

Też jako użytkownik PCta tak uważałem, teraz jako posiadacz konsoli stwierdzam że jest to tylko kwestia przyzwyczajenia się.

I tak mnie nie przekonasz. Kciuk to 3 stawy, a całe przedramie ruszające myszką to jakieś kilkadziesiąt stawów, wliczając kostki w nadgarstku, więc stopień swobody i dokładności ruchu jest nieporównywalny.

 

Co tam patch pod XP. Mam I5, 8GB Ramu i GeForceGTX460, a gra, szczegolnie w multi działa płynnie tylko w najniższych detalach i wyłączonych wszystkich efektach. Wiadomo, że grafika to nie wszystko ale to już lekka przesada.

Link to post
Share on other sites

I tak mnie nie przekonasz. Kciuk to 3 stawy, a całe przedramie ruszające myszką to jakieś kilkadziesiąt stawów, wliczając kostki w nadgarstku, więc stopień swobody i dokładności ruchu jest nieporównywalny.

 

Co tam patch pod XP. Mam I5, 8GB Ramu i GeForceGTX460, a gra, szczegolnie w multi działa płynnie tylko w najniższych detalach i wyłączonych wszystkich efektach. Wiadomo, że grafika to nie wszystko ale to już lekka przesada.

 

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, bo to by byla dyskusja na poziomie które święta są lepsze, Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Poprostu pad nie jest taki straszny jak o nim piszą ;)

 

Z innej beczki, dostałem wczoraj info o dodataku do gry, czy to są same dodatkowe mapy do multi, czy jest może coś dla grających w singla? ;)

Link to post
Share on other sites

To tylko dodatek do multi, a że do tego trybu udaje mi się wbić z wielkim trudem, to na razie sobie daruję.

 

A to że na świecie i w Polsce pozostaję tysiące osób bez możliwości grania w tą grę, które mają XP (ja między innymi). A ludzie złożyli masę pre-orderów(użytkownicy Xp też :icon_confused3: ).
Mi nie chodziło o to, że mieć XP to obciach czy coś ale o to, że brak obsługi tego systemu to jeden z wielu mankamentów tej gry.
Link to post
Share on other sites

Postęp postępem ale ta gra ogólnie to crap. W kampanię gra się fajnie ale pozostałe aspekty to jakaś bieda. Multi się kupy nie trzyma, tworzenie meczy to jakiś śmiech na sali, raz na jakiś czas uda mi się zagrać. Grafika ssie maksymalnie i jakoś pod XP były produkcje z o wiele lepszą, o optymalizacji nie wspominając. Tylko jeden tryb w coopie z bronieniem bazy to też jakaś kaszana, bo czemu nie ma polowania jak w RS Vegas 2 na przykład. Na pewno nowego DLC nie kupię, dopóki ten szajs nie zacznie działać porządnie. No ale jak wydadzą DLC to pewnie jeszcze bardziej podzieli i tak na razie małą społeczność w multi, tak więc marnie widzę dalsze losy tej gry.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

@Trapez pogrywam czasami. Dopiero po ściągnięciu najnowszych patchy mogłem bez problemu przejść ostatnią misję, która pod koniec ścinała się niemiłosiernie a po patchach można grać. Szkoda, że nie ma w co-op więcej rzeczy niż tylko ta obrona.

Link to post
Share on other sites

Pomimo tego, że gra jest naprawdę dobra, mogła być lepsza. Sposób poruszania, customizacna broni, itd... ale właśnie ten coop jest wkurzający. W starym Rainbow Six 2 jest polowanie i czy z ludźmi, czy samemu + boty, grało się w to strasznie miodnie. Tutaj najgorsze jest to 18 sekund, przez które grając samemu trzeba siedzieć wciąż w jednym miejscu i najdalej udało mi się dobrnąć do 19 fali. No i można w to grac tylko ze znajomymi bez możliwości znalezienia czyjegoś meczu.

W multi jak się podłączę to jest przyjemnie, no chyba, że zostanę sam przeciwko kilku Rosjanom z wysokim lewelem. W sumie niby spełnienie tych punktów z pomocy http://ubisoft.custh...nnection-issues pozwala na w miarę stabilną rozgrywkę, ale większość ludzi ma problemy.

Ostatnio trochę znudziły mi się strzelanki z 1 osoby i dlatego postanowiłem dać GRFS kolejną szansę ale niestety Ubisoft wciąż nie jest w stanie zrobić stabilnego połączenia + wygodnego szukania meczy, choć pełno gier nie ma z tym najmniejszego problemu.

Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites

Puloman, w co op jest cała kampania :D

Co do myszy i pada, pad lepszy. Przynajmniej do tej gry, bo gra się po prostu przyjemnie. Kiepski wyszukiwacz albo brak wyszukiwacza trochę bolą, ale sama rozgrywka nadrabia :D

 

Ps. Ktoś chętny na kampanie co op na ps3?

Link to post
Share on other sites

Ostatnio na forum Ubisoftu jest wielki ból dupy, żeby nowa gra The Division pokazana na targach E3, została wydana także na PC. Jakoś zapominają, że GRFS też było obiecujące i innowacyjne, jednak Ubisoft potrafił i to zepsuć.

http://forums.ubi.co...h-poll!)/page16

Bo jak widzę The Division to dla mnie jest po prostu GRFS tylko w innej scenerii.

http://www.youtube.com/watch?v=O_j9uKBmUEk

Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites

Rozwiązałem chyba problem z rozłączaniem z GRFS. Ogólnie jeśli chodzi o kwestie sieciowe to nie wiem kto pisze te różne porady ale dla mnie to jest w większości bełkot. Jednak udało mi się zrozumieć, że powinienem mieć otwarty NAT, żeby móc nawiązywać połączenie z większą ilością kompów. Zamówiłem więc i u mojego dostawcy internetu stałe IP no i teraz jakimś cudem łączę się do gry za każdym razem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...