Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier Trailer


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cloak,Drone.Brakuje chowania się w katronie od pralki :-) .Mi ta "zajawka" zapachniała ostatnią odsłoną MGS

Omomierz..na jakim filmiku ? Twoim zdaniem tam gdzieś jest gameplay ? (przedstawione animacje wyglada jakby na source została stworzona a twórcy raczej chcą pokazac pomysły a nie "grafikę"

Chyba napewno nie zrozumiałeś aluzji Othara :P

Link to post
Share on other sites
Omomierz..na jakim filmiku ? Twoim zdaniem tam gdzieś jest gameplay ? (przedstawione animacje wyglada jakby na source została stworzona a twórcy raczej chcą pokazac pomysły a nie "grafikę"

 

Raczej to ty nie zrozumiałeś ironii... Dla wyjaśnienia: W tym filmiku nie ma gameplay'a. Co najwyżej jest to intro lub powycinane fragmenty z różnych cut-scenek ;)

Edited by Omomierz
Link to post
Share on other sites

Cloak,Drone.Brakuje chowania się w katronie od pralki :-) .Mi ta "zajawka" zapachniała ostatnią odsłoną MGS

 

 

:( Jesteś niesprawiedliwy. Chowanie się w kartonie od pralki i tym podobne akcje w mgs-ie, miały / mają na celu rozluźnienie gracza po poniekąd stresującym skradaniu.

 

 

 

 

 

Wydaje mi się, że nowy ghost recon może być świetną grą jeśli nie będziemy do niego podchodzili jak do kontynuacji serii. Ot - radosny shooter sci-fi jakich sporo na rynku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pierwotnie byłem bardzo sceptycznie nastawiony - jednak po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że może być ciekawie ;) Co prawda takie drone'y jakie chce nam zaserwować Ubisoft, to troszkę przesada, jednak z niecierpliwością czekam na jakieś demko :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...