Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AIRSOFT E-zin Czy założyc??


Recommended Posts

w e-zinie zamierzam sciagnac informacje ze wszytkich mozliwych żródeł

 

8O To kiedy znajdziesz czas na budowę granatnika, własnych replik i magazynków do AEG? Co za strata :cry: . A w ogóle to niedługo mija miesiąc odkąd zadeklarowałeś że nam „pokażesz” – czekam na efekty twojej pracy.

 

Po co te złośliwość? Żeby sprowadzić Ciebie i innych na ziemie. Pomysł faktycznie bardzo fajny. Też chętnie bym sobie poczytał polska wersje „FPS magazine” ale tam jest redakcja i sztab ludzi, którzy biorą za to pieniądze. W kwestii newsów – dla tych którym nie chce się śledzić na bieżąco arniesairsoft czy renegades recon są newy na WMASG. A odnośnie warsztatu i innych technicznych działów: nie lepiej przedyskutować pewne sprawy na forum a potem umieścić „obrobioną” wersję na WMASG? W ogóle to poczekajmy na nową wersje witryny bo mają się tam pojawić nowe artykuły. Pozatym nie sądzisz że taki e-zin był by dość subiektywny? Redagowało by go kilka osób a w przeciwieństwie do forum inni nie mogli by wyrazić swojej opinii(powstawały by potem takie kwiatki jak legendy o strzelających na 60 m krótkie sprężyny itp.)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi sie, że trochę za wcześnie na komentarze. Niech spróbuje, życze mu jak najlepiej :) . Kiedy wyda pierwszy numer wtedy będzie można powiedzieć czy jest źle, czy gorzej. 8) Może ma tyle wolnego czasu, ze w przerwiue między produkowaniem magazynków znajdzie chwilę by napisać tyle ile cała załoga "FPS Magazine"

Link to post
Share on other sites

Bo zle podchodzisz do rzeczy - najpierw zrob, chocby czesc ale zeby bylo co pokazac. A potem zapytaj co sadza. Mnie sie pomysl podoba, bo na wmasg pojawiaja sie raczej tylko naistoniejsze newsy, poza tym wolalbym dostawac wszystko razem w postaci zwartej i poprzegladac w wolnej chwili jako calosc.

 

Po prostu jest fura ludzi ktorzy mowia "a moze by zrobic to albo tamto" a nic nie robia. Zrob, pokaz, ze masz checi oprocz pomyslow - na pewno docenia Twoj trud, nawet jesli Ci nie wyjdzie tak fajnie.

Weq

Link to post
Share on other sites
nie wiem moze ja jestem jakis dziwny albo wy bo co bym nie wymyslil to zawszsze slysze buu napewno do du** itd tak sie zastanawiam czy warto cokolwiek robic chyba nie warto.Nie ma dla kogo

A nie uwazasz, ze ludzie traktuja cie jak "erotomana gawedziarza".

Ciagle widac w twoich postach " zrobie to" , "zrobie tamto" , "zrobie sramto" ale rezultatow brak. Kazdy wiec kolejny twoj pomysl traktowany jest jak "posuwanie kota za pomoca mlota".

Zrob jedna rzecz do konca. Wtedy moze ci ktos uwierzy i bedzie traktowal serio do konca twoje pomysly.

Link to post
Share on other sites
nie wiem moze ja jestem jakis dziwny albo wy bo co bym nie wymyslil to zawszsze slysze buu napewno do du** itd tak sie zastanawiam czy warto cokolwiek robic chyba nie warto.Nie ma dla kogo

dzikki Ci juz odpowiedzial - Ty "wymyslasz" duzo, "robisz" cokolwiek mniej

Link to post
Share on other sites

Na WMASG jest tyle newsów ile jest, ponieważ w zasadzie tylko Piok dzielnie stoi na placu boju i stara się, aby wyszukiwać nowinki i zamieszczać je na WMASG. Dodatkowym utrudnieniem jest ciężka forma zamieszczania innych informacji niż newsy (tutaj jest łatwy formularz). Jeśli ktokolwiek chciałby się bawić w newsmana, bardzo chętnie, niech tylko da znać.

 

Nowy silnik przedewszystkim ma ułatwić zamieszczanie jakiejkolwiek treści na stronie, co za tym idzie będzie możliwość nadania odpowiednim osobom odpowiednich praw do zajmowania się podlegającym im działom bez (jak to jest teraz) nadawania dostępu do całego serwera. Czyli właśnie możliwe będzie stworzenie wspomnianego sztabu ludzi, odpowiedzialnych za poszczególne działy (nie tylko newsy, tak jak to jest teraz).

 

Jak już ktoś napisał wcześniej istniejące E-ziny czy zwykłe czasopisma tworzy sztab ludzi bardzo często zarabiający na tym. Pozatym z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że tworzenie gazety czy to zwykłej czy internetowej to nie takie hop siup i pomimo, że się ma pomysł na pierwszy czy nawet drugi numer, to zostają kolejne... i kolejne... Nie wspominając o zapale i wytrwałości, czy jakości materiałów. Nie wątpię w Ciebie mogat, bo Ciebie oczywiście nie znam, ale czy będziesz w stanie pisać regularnie artykuły i inne teksty? Może lepiej powiedzieć czego brakuje tutaj, otrzymałbyś prawa newsmana na WMASG i pozamieszczałbyś brakujące wg Ciebie aktualne informacje?

 

Oczywiście też jeśli chcesz stworzyć coś Twojego, nie będę tego negował.

Link to post
Share on other sites

Mogat - zabierałeś się już do produkcji:

- Barret'a

- magazynków 30BB do każdej repliki,

- granatnika,

- przeróbki ostrego Kałasznikowa na asg,

- granatów asg na kulki,

- SR-25.

Teraz robisz E-zine.

Ciekawe na jakim jesteś etapie z tymi wszystkimi pomysłami i skąd bierzesz czas by to wszystko robić. Skąd bierzesz również tyle zapału do pracy.

Czyżbyś chciał nam zaimponować swoimi pomysłami ? czy tylko opisywaniem swoich wymysłów na forum i zawracaniem gitary.

Czy którykolwiek z tych pomysłów wyszedł poza etap planowania (czytaj: mrzonek opisywanych na forum) ??

Link to post
Share on other sites
Mogat - zabierałeś się już do produkcji:

- Barret'a

- magazynków 30BB do każdej repliki,

- granatnika,

- przeróbki ostrego Kałasznikowa na asg,

- granatów asg na kulki,

- SR-25.

Barret za duża replika projekt odłożony sporządzilem dokladne rysunki techniczne

magazynki-nie ma chetnych teraz na zamowienia bede robil pewnemu gosciowi gorna czesć do famasa z szyną ris

-granatnik- po przemyśleniu broń jest praktycznie bez uzyteczna (może kiedyś

przeróbki ostrego Kałasznikowa na asg-przeczytaj posta a potem wyrażaj cos a nie glupoty piszesz jak potłuczony

Granaty ASG robie je ale na własny użytek

sr-25- sprzedalem replike xm 177 ale niedlugo bede mial nowa to zrobie

e-zin prace sa gotowe w 50% mam materialy tylko musze jeszcze pare dzialów poskladac

Mam nadzieje ze juz wyjasnilem wszytko

 

ewentualnie powiedz co jadasz na śniadanie  

też chce mieć takie jazdy

 

Pale duzo trawy jesli cie to interesuje pale tez siano z łąk i jem płatki mydlane z mlekiem

Link to post
Share on other sites

Mogat, rozbawiasz mnie do łez..

magazynki-nie ma chetnych

Bzdura.. Biiorę 5 jak tylko udowodnisz że potrafisz je zrobić.. Pytałem cię w wątku o magazynkach czy zrobisz taki do G36 z zaczepami to ci się nawet odpisac nie chciało...

Cały czas opowiadasz ile to rzeczy już prawie zrobiłeś a efektów jakoś nie widąć...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...