Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

F2000 [G&G]


Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, kupiłem tą FNke używaną i mam taki problem że ta śruba(nie wiem jak to nazwać) od regulacji sprężyny mi się zablokowała. Próbowałem ją na siłę imbusem odkręcić ale nawet robiąc dźwignie kluczem, imbus się giął, a to jak stało tak stało. Nie wiem czy znaczenie ma u mnie brak tej blaszki która powinna być na samej górze gearboxa.

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Już się z tym uporałem, krzywo wkręcona była. Puściła dopiero jak sobie przytrzymałem imadłem tą tulejke w której siedzi xd

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Nie wie ktoś czy jakaś głowica cylindra tuningowa spasowała do tego?

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dwa lata temu napisałem do G&G w tej sprawie na adres sales9@guay2.com

 

Odpowiedzieli: "Yes, we could supply you the part directly if you could not find any in your country.

The price of the part is USD$8, the shipping fee to Poland depends on the weight of the cargo.

If you just are going to order 5 pcs below, the shipping fee will be USD$14.83

 

If you decide to purchase, please advise your paypal account, delivery address and telephone.

We will send you the paypal notify, the part of your order will be sent out by EMS as soon as possible.

The tracking number will be advised when delivery."

 

Wszystko przebiegło sprawnie. Dołączyli chyba jakiś katalog czy coś :D

 

Ogólnie wziąłem trzy takie części, od tego czasu zbyt dużo się nie bawiłem, ale i tak zastanawiam się, czy w dobie druku 3D i wszechobecnego CNC, nie dałoby się zlecić komuś zrobienia tego elementu z czegoś co wytrzyma więcej?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, zamontowałem silnik shsa high speed przed chwilą i cóż na 7,4v batce pocieszyłem się strzelaniem bardzo krótko bo zmieliło mi zęby xD Wiecie może czy normalne zębatki od v3/v2 podejdą? I jakie przełożenia polecacie żeby ten rof nie był aż tak zabójczy bo był problem z podawaniem kulek. I jakby ktoś może miał zdjęcie czy coś jak zainstalować w tym mosfet to też byłbym wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Zęby standardowe V2/V3 pasują. Jak chcesz mniejszy rof to zęby o większym przełożeniu np. 100:200 ale wg. mnie to słaby patent. Lepiej standardowe zęby i silnik HT (lepsza reakcja na spust). Zainstalowanie tam mosfetu to akurat nie problem, miejsca jest sporo.

Instalujesz jak do każdej repliki. Zdjęć nie mam niestety.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam,

ostatnio myślę nad kupnem F2000 od G&G i w tym wątku natknąłem się na sklep Max Airsoft, a w nim na coś takiego: http://www.maxairsof...roducts_id=4084

Licencjonowane, producent niby Cyber Gun, ale on chyba samodzielnie tych replik nie robi. Czy może to być G&G?

 

 

Teraz spojrzałem dokładniej i dają w zestawie jakiś no name'owy nimh, więc to raczej G&G nie jest, no i też ma inne oznaczenia. Ale w sumie ciekawe, jaka to firma.

Edited by UnTiTleD
Link to post
Share on other sites

Mają to w militaria pl ostatnio poszedłem do sklepu stacjonarnego patrzę a tam efka g&g za 800zł od razu kazałem sprzedawcy pokazać replikę jednak zaglądam przez wszystkie otwory repliki a to jakiś nowy wytwór. Miałem efke od jls od g&g trzymałem tylko. Ta efka jest zupełnie inna ,komora dedykowana jakaś plastikowa z pokrętłem ala prowin v2 albo retro arms. Gb v3 ale nic więcej nie widziałem za bardzo. Styki chyba w gb jakeś cięgna idą miejsca na baterie nie ma dużo przez gb v3. Wyglądem zewnętrznym przypomina gg ale wykonanie gorsze ale nie tak kiepskie jak w jls. Niestety replike oglądałem tylko chwile a więc więcej nie wiem...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
A jest dostępne w jakimkolwiek sklepie w Polsce obecnie f2000 G&G? A przynajmniej może w jakimś europejskim, w którym nie zapłacę 100 dolców za wysyłkę?

 

A może chciałby ktoś sprzedać?

Jak dalej szukasz to ja sprzedaje i jeszcze ktoś na komisie. Moja ma tam powymieniane wszystko co sie da w środku

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam w P90 wyciszoną głowice cylindra od ultimate. Efekt bardzo mizerny jeśli chodzi o wyciszenie, kupowałem w taktyczny.com ale to było kilka lat temu. Co do efki od Cyberguna, byłem dzisiaj w militariach w Warszawie. Zewnętrznie bardzo podobnie do g&g ale bardzo ciekawi mnie co siedzi w tym v.3. Tylko napis cal. 6mm razie w oczy. Komora hop-up taka jak w P90. Nic mi nie powiedzieli co ma w środku.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie nie chodzi o wyciszenie tylko o amortyzacje, planuje wsadzić tam mocniejszy spring a z tym zmniejszyć obciążenia na szkielet: odchudzając tłok, plus zakładając bore up z wygłuszeniem (głowice tłoków są lżejsze i miększe, co wiąże się z mniejszymi przeciążeniami plus większa przepustowość powietrza, kupił bym gb od retro ale nie robią juz...)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...