Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co z tą M14??


Recommended Posts

Ajax ma troche racji. Jak pamietam cene sugerowana M4S to była ona znacznie wyzsza niz ceny w HK po premierze.

 

BTW. M14 G&G jest strasznie krytykowane. Niestety jakość komponentow pozostawia podobno wiele do zyczenia (głównie zebatek). Spieszyli sie i zmaścili. Zła koncepcja :(

Link to post
Share on other sites
  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mial juz ktos ta bron w rekach? bo zastanawiam sie nad wymiana mojej m15a4 CA na m14 G&G i chialbym wiedziec czy sie opaca ?

Chodzi mi o jakosc wykonania osiagi itd...

 

 

Gdzieś na tym forum jest recka i opinie o M14 GG. Poszukaj...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

no no no to moze byc niezlwa alternatywa bo cenowo jest niezla roznica bo az 134 dolce tyle ze marujowskie m14 jest slabsze ma maga na 70 pestek i wydaje mi sie ze pod wzgledem wykonania bedzie gorsze od G&G, ale jest to tylko moje zdanie i moge tylko spekulowac. A pozatym mysle ze gdy juz wejdzie to pewnie podrozeje. Pozyjemy zobaczymy i poczekamy az ktorys z polskich sklepow to sciagnie. I jesli okaze sie ze jest calkiem spoko to bede sie zatsanawial czy moj drugi elektryk to bedzie dlugo upragniony kalach czy m14:)

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
wydaje mi sie ze pod wzgledem wykonania bedzie gorsze od G&G
Ciekawa teoria... Moze rozwiniesz, dlaczego uwazasz wykonanie przez firme poczatkujaca na rynku elektrykow, dysponujaca na pewno mniejszym zapleczem, jak i gorsza technologia od potentata jakim jest TM, za lepsze???
Link to post
Share on other sites
wydaje mi sie ze pod wzgledem wykonania bedzie gorsze od G&G
Ciekawa teoria... Moze rozwiniesz, dlaczego uwazasz wykonanie przez firme poczatkujaca na rynku elektrykow, dysponujaca na pewno mniejszym zapleczem, jak i gorsza technologia od potentata jakim jest TM, za lepsze???

A właściwie czemu TM nie mogło by być gorsze? Ja myślę, że Cyber Gun ma w zanadrzu swoje hybrydowe elektryczno-gazowe M14 i będzie najlepsze.*

 

I tak można w nieskończoność gadać byle gadać. Pewnie nawet nie widzieliście G&G na oczy a póki co M14 TM jeszcze nie ma i takie jałowe dyskusje są bezcelowe.

Możemy najwyżej pośmiać się zgadując czy TM nada swojej M14 jakąś fikuśną nazwę.

 

 

*ironia

Link to post
Share on other sites

Cóż "wymacałem" trochę replikę G&G i mam co do niej mieszane uczucia. Z pewnej odległości wygląda bardzo przyjemnie. Po wzięciu do ręki jednak pierwsza rzecz, która mnie uderzyła to ciężar. Wydaje się dziwnie lekka. Po drugie mało atrakcyjne po bliskiej inspekcji łoże. Sajgon z PETów zapobiegł temu przemalowując całość w MARPAT. Zyskało na tym wiele. Ogólnie osiągi normalne - jak to stock. Jedno co jest ciekawe to takie rzeczy jak zamek czy tłumik płomieni, mają smaczek. Jednak nie wiem czy warto wydać tyle kasy.

Ogólnie wrażenie nie jest najlepsze i poczekam teraz na wersję TM.

Link to post
Share on other sites
wydaje mi sie ze pod wzgledem wykonania bedzie gorsze od G&G
Ciekawa teoria... Moze rozwiniesz, dlaczego uwazasz wykonanie przez firme poczatkujaca na rynku elektrykow, dysponujaca na pewno mniejszym zapleczem, jak i gorsza technologia od potentata jakim jest TM, za lepsze???

 

 

Bardzo przepraszam ale nie jasno sie wyrazilem, chodzilo mi glownie o wyglad, odwzorowanie detali i roznych szczegolow. Pozatym obawiam sie ze imitacja drewnianego loza i kolby nie bedzie w wykonaniu tm wspaniala, chociaz w kalachu jest calkiem spoko ale to tylko moje zdanie i moge sie mylic, chodzi mi o to ze moze w pewnym stopniu razic oko gdyz loze i kolba stanowi wieksza czesc tego karabinu i ten plastik moze rzucac sie w oczy jesli bedzie stanowil 80% calego karabinu. oczywisice wiem ze wszystkie repliki tm wykonane sa w wiekszosci z plastiku ale takim plastikom latwiej jest imitowac metal niz drewno.

 

Co do tego ze G&G jest poczatkujaca firma na rynku elektrykow i pewnie odbiega technologia od Marui to w pelni sie zgadzam.

 

Jezeli kogos urazilem swoja wypowiedzia to przepraszam. Uwazam ze kazdy moze miec swoje zdanie i wyrazac swooja opinie nawet jesli okaze sie ona bledna.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Zamówiłem już M14 TM i czekam na przesyłkę. Giwera będzie pod koniec września lub na początku października. Trochę ryzykuję bo jej nie widziałem... ale podobno jest lepsza od g&g więc to trochę zmniejsza moje obawy.

 

Z tego co miałem obydwa w łapkach to M14TM wypadł o wiele lepiej. nie miałem możliwości postrzelać ale wykonanie i spasowanie materiałów o wiele lepsze niż w G&G. M14SOC G&G fajnie lezy w łapach, tylko ta lufa coś taka krótkawa (troche kurdupel), no i w zestawie kolimatorek całkiem kozacki.

 

Gdybym miał brać m14 to brał bym TM z tego co mogłem pooglądać przez kilkanascie minut. I chyba cena nawet była lepsza, nie chce rzucac zadnych kwot bo ogladałem duzo giwer i moge coś poplątać :P np barretm82 (niecałe 7000PLN) albo rpg7 (za ok 6000PLN) 8).

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...