Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maciu

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maciu

 1. Wymienić oring ewentualnie rozciągnąć: naciągasz na cylinder i polewasz gorąca wodą i potem myk do zamrażarki na chwile. Nasmarować i bedzie hulać.
 2. Witajcie, Czy G&G robi precki 6.04 nie srebrne ? Wiadomo teraz precki G&G są srebrnego koloru, czy istnieją jeszcze inne modele np. mosiężne ? pozdrawiam
 3. Witajcie, Czy G&G robi precki 6.04 nie srebrne ? Wiadomo teraz precki G&G są srebrnego koloru, czy istnieją jeszcze inne modele np. mosiężne ? pozdrawiam
 4. Ja kiedyś wziąłem male dłuto i wbiłem w tą mięciutką śrubę i tak odkręciłem, jeśli nie to rozwiercić :)
 5. Jak na auto działa to winny będzie przerywacz. Skoro przy przełączaniu trybu ognia naciąga sprężynę- masz przebicie prawdopodobnie na płytkę selektora, miałem tak w emce u kolegi. Sprawdź sprężynkę na płytce selektora, oraz samą płytkę.
 6. Miałem na serwisie MP5 galaxy które pływało w basenie. Replika niby strzelała ale alu się utleniało powoli, lufa była zabrudzona spadł zasięg i pogorszyła się ogólna praca repliki. Działać działała.
 7. Masz na pewno silnik długi ? Zębatka silnika w jakim stanie ? Jesteś pewien że odgłos dochodzi z chwytu pistoletowego, a nie z GB ? Wcześniej działało dobrze? po czym przestało ? Dokręć dobrze chwyt, a silnik bez klapki wepchaj do końca np. palcem i bardzo krótko spróbuj. Jeśli będzie działać, albo przynajmniej nie będzie odgłosu wiertarki to klapka chwytu źle przylega/śruba regulacyjna za krótka.
 8. Jeśli tak szybko spaliło Ci styki to masz blaszki kijowo wyregulowane przez co nie równo następuje stykanie. Możesz wrzucić mosfet jak kolega wyżej pisze. Głowica rozpadnie się na pewno, wymień.
 9. Kolega wyżej dobrze mówi. Dodatkowo jak kolega ma KWA to podmień górę repliki od niego pod swój dół i zobacz czy to coś da. Sprawdź sprężynkę dociskającą komorę. Kiedyś robiłem koledze replikę i przez zgiętą sprężynkę 80-100fps ginęło.
 10. Wiesz może jaką podłączył baterię ? Jaki dźwięk wydawała, jak wiertarka (słychać że silnik kręci ale nie strzela) ?
 11. Login Wmasg/ksywa: Maciu Miasto:Bierutów/Oleśnica/Namysłów i okolice. Zakres działalności: Wszystkie repliki elektryczne, dopasowywanie części zewnętrznych/wewnętrznych. Posiadam chrono. Zawsze chętnie doradzę w wyborze części/repliki. Kontakt: PW
 12. Według sklepu 300% daje 520fps mierzone na 0.20g. Rozumiem wyciągnąć 50fps więcej niż podaje sklep, wiadomo magia serwisanta uber części, ok. 575fps na 0,40g Różnica fps między 0,25g a 0,20g wynosi +/- 40fps co daje + 160fps więcej na 0,20g niż 0,40g 575fps+160fps=735 fps Więcej o 215fps to już powinno dać sygnał że gościu kręci.
 13. maciu

  Gunfire.pl

  Po wielu zakupach w GF muszę dzisiaj popsuć delikatnie opinię. Co do paczek wysyłanych kurierem/pocztą wszystko ok. Problem gdy decyduję się na odbiór osobisty, po raz 3 mimo tego iż towar powinien być gotowy do odbioru (w sklepie Militaria24) tak nie jest. Pierwsza sytuacja zamawiam towary wybieram odbiór osobisty(Niedziela, wieczór) i we wtorek zgłaszam się po odbiór, jak się okazuje towary do sklepu we Wrocławiu są dowożone tylko w środy i czwartki, no rozumiem mimo tego że nikt mnie o tym nigdzie nie poinformował. Sytuacja druga: Zamawiam w poniedziałek po odbiór zgłaszam się w
 14. lower receiver wykonany z polimeru Wymień: tłok, sprężyne m120, gumke hop-up i nawierć głowice tłoka. Cylindra nie musisz wymieniać. Na m120 ( koło 450 fps) wytrzyma naprawdę bardzo długo.
 15. Jeśli kawałek szkieletu wpadł i zablokował zębatki to owszem. Ale teraz to już szkielet do wymiany.
 16. Szybkie pytanie jaki dać silnik ? sprężyna m130, mosfet, niskooporowe kable modelarskie, lipo 11,1 . Podobno tornado HT od gunfire jest za szybki i kulki leca a 15m, co polecicie ?
 17. Ja polecam, mam m100 i w KWA dało mi to 360 fps a używam jej już od pół roku raz tydzień stała naciągnięta jak mi padła batka i zapomniałem zwolnić.Prawie się nie ubiła, trzyma fps'y .
 18. test papierka - papierek nie podskakuje jedynie czasami spada od drgań gb. Poprawiłem sprężynkę od komory hopa i jest od 479-482 fps jednakże do tych 500fps dalej brakuje.. Sprężyna nowa, na innej używanej m130 jest tylko mniej fps
 19. witajcie, Replika m16 KWA cylinder 0 lufa promyka 509mm głowica tłoka guarder spring shs m130 daje to 470fps na 0,20 i skok nawet o 10 fps Co może być nie tak ? Szczelność cylinder-dysza-głowica idealna.. podobno można na tej konfiguracji 500fps wycisnąć, proszę o pomoc w szukaniu nieszczelności.
 20. Mała zmiana: sprężyna m130 shs cylinder 0 głowica tłoka guarder 470fps i duże skoki do 10 fps Czy to na stockowej lufie 407mm czy na promyku 509mm tyle samo fps..
 21. witajcie, cylinder 0 lufa promyka 509mm głowica tłoka guarder spring guarder m140 daje to 460fps na 0,20 i skok 10-14 fps.. Co może być nie tak ? Szczelność cylinder-dysza głowica idealna..
 22. Jeśli już MICH to polecam Volver'a solidny bardzo dobrze wykonany hełm. Poduszki wyjmowane i regulowane. Skorupa chropowata taka "fajniutka" ; ) Nie świeci sie jak psu jajca (jak to bywa w chińskich kopiach). Na forum jest artykuł o nim.
 23. Kolego na allegro widziałem wczoraj kilka kolb SF w dobrej cenie.
 24. Jeśli dysza zostaje w tylnym położeniu to i tłok jest trochę naciągnięty. Efekt? ubijanie się sprężyny , strata FPS. Można zamontować mosfet z AB albo wyregulować blaszki stykowe tak aby po rozłączeniu styków przez przerywacz od razu łącznik styków "odłączał" zasilanie silnika.
×
×
 • Create New...