Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guest (ID:6452)

Użytkownik
  • Content Count

    7,492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guest (ID:6452)

  1. Bezedura. http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20071380972 Paragraf 2, punkt 6. Sam jesteś bezedura. Gdzie w tym duobanderze widzisz pasmo 11m czyli potocznie CB. Arend
  2. A niech żyją w świecie bajek, złudzeń i fantazji. To przyjemne. No, oczywiście dopóki nie zderzą się z rzeczywistością...
  3. A po co przenosić na udzie skoro bawimy się w snajperów? Równie trafne było by pytanie jakiego chest riga używamy :P
  4. No tylko, że szybka, nawet 3mm będzie o wiele wytrzymalsza niż "przekładka" bądź pudełko z płyt CD :D a i odporniejsza na rysowanie.
  5. Czy pianka do włosów lepsza L'oreal czy Panteen? Mam wrażliwą skórę głowy, czy nie zaszkodzą mi? Jak spisują się na deszczu, w upale, na wietrze? Jassssny gwint, społeczeństwo nam debilnieje...
  6. W m24 i VSR plastikowe jest to samo: kolba z łożem. Z tym, że kolba z łożem o wiele fajniejsza jest w m24 i ma komorę zamkową i lufę jako jeden odlew. Ale na tym zalety się kończą. Do m24 CA pasują bardzo NIEKTÓRE części od aps2/96. Tłoki, głowice cylindrów, prowadnice sprężyn i sprężyny.
  7. Walce wręcz? Lol :D. Chyba niektórym miesza się ASG z cholera wie czym hehehe.
  8. Ze szkła nie jest? Tnie się trudniej ale nie jest to szczególnie trudne w warunkach domowych.
  9. No to zapuszczaj do takiej dł aż będzie się je dało spiąć. Rany boskie, kolejne pytanie z serii "jak się podetrzeć".
  10. Sprężyna mogła się ubić jak najbardziej. A i to co krakmani na kartce wpisują też może być wzięte z kosmosu.
  11. No jest ale Ty masz 1100zł. Zapomnij o snajperce za taką kwotę. Z resztą m24 wcale nie jest dobrą bazą pod snajperkę, w zasadzie z tych popularnych i NADAJĄCYCH się na snajperkę replik- m24 jest najgorszą. Tzn spośród APS2, APS96, VSR i m24 m24 właśnie jest najgorszą moim zdaniem.
  12. Masz 1100zł? No, to masz już kasę na zestaw cylindra, preckę i może na komorę wystarczy.
  13. Tzn dobrze zrobiona to ona nie jest, nie oszukujmy się, że wykonanie jest takie se. Ale przynajmniej to klon Marui więc są części a materiały nie są AŻ tak kupowate jak w WE.
  14. W Polsce? Nie szukałem nawet ale zapomnij. Na RWA jest od ręki ale skoro wolisz z Polski... To chyba nima.
  15. Gratuluję Powała dostrzeżenia tego związku przyczynowo skutkowego... Lol.
  16. A nikt nie pomyślał o dobry, ciężko jednak rysującym się zwyczajnym SZKLE?!
  17. Noo... nie wiem ale nie jest to oprawka :D.
  18. Nie, to Ty źle pamiętasz. Albo nie tyle źle pamiętasz co mówisz o czymś o czym nie masz najbledszego pojęcia. Klamki WE to najbardziej awaryjne repliki jakie przewijają mi się przez serwis. Ostatnio nawet nie wszystkie WE biorę.
  19. W ogóle czemu niby kupować w Polsce gdzie a) nic nima b) jak już jest to w kosmicznych cenach? Za 400zł można już spokojniutko wyhaczyć świetna używkę, osobiście kupiłem dwie w stanie idealnym chyba po 350zł i 400zł (obie TM) czy tam 300zł i 350zł, jakoś tak.
  20. W zasadzie przy prawidłowym złożeniu do strzału z repliki mp5 (czyli tak, jak z ostrej z grubsza) powinno się zastosować montaż niski bo jest wtedy wygodniej (opieramy się o kolbę mocno policzkiem całym a nie czubkiem żuchwy, "przytulamy się do gnata"). Ale to jest ASG i takie czy inne złożenie (a widziałem już takie akrobacje, że czacha mała) nie ma wpływu na nic więc jak ktoś woli celować z niestabilnej pozycji z głową niemal nieopartą o guna bo tak mu wygodniej to niech weźmie wysoki. Albo jak ma maskę itp.
  21. Podobnie jak tunning repliki zaczyna sie od wymiany kulek, tak najlepszą metoda na spory jest odpowiedni dobór towarzystwa.
×
×
  • Create New...