Arthur Currie
Użytkownik-
Content Count
1,618 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Arthur Currie
-
Bardzo innowacyjny. Na zasadzie my tam, wy tam i hajda na wroga.
-
Czyszczenie piętrowego budynku w 6 osób.
Arthur Currie replied to KAZ_OVER's topic in Taktyka - teren zurbanizowany
Njaprościej byłoby powrzucać do pomieszczeń po 2-3 granaty (z lekkimi odstępami czasowymi i najlepiej z dwóch stron) odłamkowe z jednoczesnym ostrzeliwaniem okien i drzwi aby przeciwnik. Chyba najprostsza metoda oczyszczenia budynku z npla kiedy nie musisz martwić się osobami postronnymi. Z dymami to trudniejsza sztuka ale dymy mogą zdezorientować przeciwnika, ale nie zapewniają obezwładnienia go. Wersja bez granatów. Walenie po oknach/drzwiach/otworach aby przeciwnik nie chciał wychylać głowy na zewnątrz. W środku ostrzeliwanie/pilnowanie każdego wejścia do nie sprawdzonego pomieszczenia -
Czyszczenie budynku w 3 osoby
Arthur Currie replied to tomek1234's topic in Taktyka - teren zurbanizowany
Czytaj: Nie podoba mi się jak ktoś pisze na forum/nie lubię tej osoby to będę ją "jechał". Bez znaczenia, że nie mam wiedzy. Ważne, że we własnym mniemaniu "jestem lepszy" a tamten "jest zły bo śmiał mnie skrytykować". Jak do tej chwili nie zauważyłem tego. To nie powinieneś się wypowiadać. A jak się wypowiadasz to na zasadzie pierwszego akapitu. Można też się nauczyć dobrych odruchów. W woju nic bardziej mnie nie wkurzało od "suchego strzału" na zajęciach i palca na spuście for fun. Ale po kilkunastu dniach część ludzi juz nie strzelała "na sucho" po opierdolu od kadry i tłu -
Patrze kto co pisze na forum. Wiem też czym się zajmują pewni ludzie z forum zawodowo i gdzie publikują swoje artykuły to wiem, że piszą na temat i rzetelnie podpisując się z imienia i nazwiska. Ale kiedy wyskakuje mi jakiś młody gniewny niczym "filip z konopii" i usiłuje narzucić swoje dziwne twierdzenia jako prawde objawioną to nie mam żadnego oporu aby zwyczajnie w świecie pojechać młodego gniewnego. Chyba że młody gniewny podeprze się czyms więcej niz swoje przemyślenia. Np. książka, artykuł w prasie fachowej. Bo anonimowy młody gniewny nie jest barany poważniej od rozwielitki w fac
-
Ja bym dodał więcej. Robiąc z siebie superspeca bez zrobienia wcześniej małego wywiadu, kogo się próbuje "opierdolić" robi z siebie błazna a nie "gryzipiórka".
-
Julas babeczka w WKU mówiła ;) Ja czekam na konkrety ze strony WSOWL a nie na informacje "pani z WKU". Bo panie z WKU może i są miłe ale raczej nie sa najlepszym źródłem wiedzy.
-
Ale czy nie kończysz licencjata dopiero?? Bo z licencjatem jeszcze (o ile nie zmienili zasad naboru) nie masz co startować na SO. A tak czy inaczej jeszcze jedna rada. Siłka, siłka i jeszcze raz siłka. + oczywiście angielski szlifować.
-
Tam trzeba sobie zrobić tak zajebisty PiaR żeby chcieli Tobie laskę zrobić. ;) Czyli primo podejsć na luzie, wciskać wszelkie możliwe papiery (i to na siłę bo im sie nawet nie chce tego przegladać, zaczynając od prawa jazdy, poprzez wyniki sportowe, prace naukowe/artykuły które piszesz, listy polecajace od "znajomego wojskowego"), pomsknąć coś o kumplach w "firmie". Musisz im wmówić, że: "Gdy byłem małym chłopcem to chciałem być żołnierzem. I minęło lat 30-ści a ja dalej w to wierzę". Tak btw Julas nie mów, że startujesz do firmy.
-
Rozpoznanie, A Sprawa Polska
Arthur Currie replied to zombie_snake's topic in Militaria szeroko pojęte
Idziemy do kiosku/empiku i kupujemy/przeglądamy nr specjalny NTW. Później używamu googla, dzwonimy gdzie się da i do WKU zaglądamy. -
Dalej zbierasz grosze/złotówki?? 8) W twoim wypadku bardzo dużo, o wielce odpowiedzialny. 8) Osobowość jaką reprezentujesz jest gdzieś w okolicy połowy osobowości Paramecium caudatum. A że już na poczatku swojej bytności na forum zrobiłeś z siebie zwyczajnego debila przekonanego o wyższości swoich racji, to nie dziw się, że tak jesteś postrzegany przez część ludzi. W sumie nie wiem. Dla mnie strzelanki to jadanie konserw, czytanie komiksów i dobre pogaduchy. :D Co za bełkot. Do osiągnięcia pełnoletności i tym samym pełni władz obywatelskich w pewnych wypadkach "młody/
-
Jak Kuba ne banglam o co loto. No znaczy się chyba rozumiem co autor miał na myśli i chyba chciał dostać jednego zeta albo grosza (sam zdecydować się nie potrafi). Ale to wszystko napisało dziecko bardzo odpowiedzialne co go zły głupi człowiek nie wiedzący co to asg zakapował na policję. A dissy to jakoś dziwnie z pissuarem kojarzą. Czyżbyś czuł jak Kuba zwyczajnie osikuje twoją argumentacje spiszczajac ją w ubikacji?? :evil: Słowo może i czasami. Zależy też z kim się bawi. Ale te 300 fpsów z bliska to nie jest dramat rujnujacy życie i psychikę aż do śmierci. Zwłaszcza strzał w "wylot
-
Ja bym się dodatkowo zastanowił nad etycznością zabawy w airsoft, która symyluje strzelanie do innych osób. Inna sprawa to taka, że snajperstwo jest najmniej etyczne w całej zabawie z różnych powodów.
-
@dawiddax nic odkrywczego nie napisałeś. Serio. To wszystko przerabialiśmy z jakiś miliard razy na forum jak i osobiście (dziu po kulkach wystrzelonych w różnych dziwnych okolicznościach przyrody miałem kilka-kilkanaście a sam ich zrobiłem tez trochę). Ale rozumiem że chcesz zabłysnąć na forum co kolejny raz nie wychodzi.
-
Zwłaszcza kiedy snajper/strzelec wyborowy moze spokojnie trafić w klatkę (albo np. tyłek) i do tego spokojnie wybrać jeszcze część taką gdzie: a.) jest pewność, że poczuje (brak kamizelki). b.) jest pewność, że trafienie w konkretną część klatki piersiowej nie spowoduje zgonu/poważnego urazu/stresu psychicznego itd. Zawsze zostaje rzucenie szyszką do przeciwnika. I taka myśl na koniec. Jak trafi mnie przeciwnik, który podszedł mnie tak że ja sie nie zorientowałem co gdzie i kiedy to mu gratuluje. Jest zwyczajnie w świecie lepszy. Ale odkrywcza myśl. Wyprzedziłeś myśl airsoftową o cał
-
Trzeba było użyć "klamki" i szybko wywalić cały magazynek w zaskoczonych oponentów. Ewentualnie użycie granatu załatwiłoby sprawę. :wink:
-
Miejsce i zadania snajpera w dzisjeszym ASG
Arthur Currie replied to thor_'s topic in Snajperzy i kamuflaż
No cóż. Cieszymy się odkrywaniem przez ciebie czym jest airsoft. Gdybyś przeczytał cały wątek (jak i dział) od początku do końca wszystko co wcześniej napisałeś juz było wałkowane. Na okrągło, na setkach gier. Nic odkrywczego nie napisałeś. -
Będzie kilka kultowych postaci. Historia zupełnie powalona jak na dzień dzisiejszy wiadomo. Będzie też Juno (bardzo ważna postać dla całej fabuły). I będzie można odcinać kończyny i głowy przeciwnikom :D
-
http://www.altair.com.pl/start-4930 Szybko mają następować zmiany w siłach zbrojnych JKM jesli chodzi o sprzęt i umundurowanie.
-
Miejsce i zadania snajpera w dzisjeszym ASG
Arthur Currie replied to thor_'s topic in Snajperzy i kamuflaż
Łał wujek gógiel pomaga. Wiesz że twoje rady akurat są śmieszne właśnie ze względu na czas jaki spędziłeś na forum do tej pory. Ale rozumiem jeszcze jest miesiąc wakacji i można zaszaleć sobie. No i zapewne sporym zaskoczeniem będzie t,o że to wszystko już zostało nie raz i nie dwa przerobione na forum ;) -
Miejsce i zadania snajpera w dzisjeszym ASG
Arthur Currie replied to thor_'s topic in Snajperzy i kamuflaż
Nie ma to jak rady człowieka siedzacego na forum około 36 godzin ;) Wakacje.8) -
Niech grzałkowcy porobią takie rzeczy z mocą co ja robię na PSP pykajac w The Force Unleashed ;)
-
To się wyjaśniła wątpliwość. BTW jak z dostępnością MTP na rynku w UK?? I czemu cena doprowadzi mnie do rozpaczy?? ;)