Arthur Currie
Użytkownik-
Content Count
1,618 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Arthur Currie
-
Wszyscy wiemy że chcesz kupic miniguna i zamontowac na swoim MD-500 (jak go juz kupisz). :evil: I robić będziesz AH-6 ze 160th SOAR :D
-
No nie wiem _thor co to ma wspólnego z OH-58 ;) Z OH-6 już prędzej. A rodzinka Kiowa to Bell-206
-
http://www.altair.com.pl Ot nowinki ze świata wojskowego. Co prawda piechota jest daleko daleko w tle ale i są ciekawe newsy o niej.
-
PC jest dobre do grania tylko w stare gry. Odpala się Civilization, DOOMa, Warcrafta czy inne UFO i czerpie przyjemność z gry (sic!). Jedyne ciekawsze gry ostatnich kilku lat to nowe Cywilizacje i Combat Missiony. Całą reszta gier prędzej wychodzi na konsole niż na pieca. W najlepszym wypadku równocześnie. Czasem wcale PieC nie dostaje w ogóle konkretnego tytułu (CoD 3 czy Star Wars The Force Unleashed).
-
Polskie pociągi wojskowe/opancerzone.
Arthur Currie replied to Fikus's topic in Wojsko Polskie i Policja
Rosjanie jakiś czas temu zlikwidowali kolejowe wyrzutnie rakiet balistycznych. A pociagi pancerne to jeszcze wczesniej. Jeszcze za ZSRR poszły na żyletki. -
Hmmmm może nie w połowie ale kilka ekip ma po kilka noktowizorów.
-
http://www.altair.com.pl/start-2868 No i teraz musicie kupic sobie strzelbę ;)
-
http://www.altair.com.pl/start-2868 Ot ciekawostka dla maniaków sił zbrojnych jej królewskiej mości ;)
-
CM:SF Cholernie trudna gierka ale ile radosci daje. Na te chwilę ciesze się demkiem które obadałem.
-
Smutna wieść. the-underdogs padło :( Ale gdzieś na płytkach powinno być ufo i xcom terror
-
Dlatego giercuje teraz tylko na psp ;) Gry na PieCa skończyły się dobre 5 lat temu a po wejściu PS3 i X360 to granie na blaszaku ma coraz mniej sensu..
-
http://www.aviationweek.com/aw/generic/sto...channel=defense Nowy Predatorek (z literką C).
-
W środę będzie można legalnie zassać ze strony redakcyjnej ;) O tutaj
-
http://www.altair.com.pl/start-2730 Nowa włoska "zabawka". Ichny taki tam SCAR. A wszystko jako ciekawostka.
-
Istota teamu / ekipy
Arthur Currie replied to snip's topic in Airsoft w Polsce / Rules and law in Poland / Польские праk
Wspólne upijanie się do upadłego, dobrej zabawy itp. A na poważnie po co są teamy?? Dla wzajemnego zgrania się ludzi. Inaczej wygląda zabawa przypadkowej zbieraniny x ludzi a inaczej w wykonaniu tej samej liczby osób, które wiedza co i jak mają robić w ramach ściśle nakreślonych przez ekipę. No i dla czystej satysfakcji. -
http://www.altair.com.pl/start-2711 Druga fotka. Pan pułkownik w "multi" w Afganie.
-
Pstryczek elektryczek?
-
Teoretycznie tak też można. Wszystko zależy od inwencji budowlańców. Zawsze można zbudować tez coś takiego http://militarium.net/viewart.php?aid=495
-
Wyrzutnie można zrobić z drewna i rur pcv. Z drewna zrobisz taką "prowadnicę" a z rur pcv "stojak"/ Do tego troche kabli jakaś skrzyneczka i gotowe odpalanie ;)
-
FreeCiv :D
-
Cywilizacja jedyneczka. Jak się człowiek nudzi w domu lub robocie, to ma tak ze 3-4 dni wycięte z życiorysu ;) Chyba nic lepszego w dziedzinie "symulacji rozwoju cywilizacyjnego" od dzieł Sida Meyera nie wymyślono.
-
JA2 to przeżytek. A realizmem to on nie grzeszy (choć gra się sympatycznie).