Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arthur Currie

Użytkownik
  • Content Count

    1,618
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Arthur Currie

  1. I 11 postów to wystarczajacy materiał do rocznej pracy z socjologii?? Zaiste. gajdmen dostałeś zwyczajnie po łapkach od ludzi znających się na rzeczy trochę bardziej od Ciebie. A sam zachowałeś się jak szczyl z gimnazjum, któremu się zwraca uwagę, że psoci. Świętym oburzeniem oraz zachowaniem w styku "komornika z poczuciem misji". AnR a blogasy pozostały. Trzeba wiedzieć gdzie szukać. I z czego się śmiać. Ale jak tak wyglądać ma kwiat naszego dziennikarstwa (coś dużo dziennikarzy nam się na forum ostatnio wysypało) w najbliższych latach to... Mam nadzieję, że najbliższa sesja zweryfikuje
  2. A bośmy dziecięciu psychike zwichnęli. :hahaha:
  3. Ostatnio spory wysyp blogów militarnoairsoftowych widzę. No chyba kazdy młody gniewny chce tak zaistnieć. I nie, nie piszę, że zazdrościsz komuś czegokolwiek (bloga, strony czy wiedzy). Do tego wykładnia "prawdy objawionej". Czy da się nauczyć taktyki z książek i filmów?? W pip nie. To jedynie teoria, do tego obarczona potrzebą ćwiczenia "do wyrzygania" tak aby się stala drugą naturą. I do tego jeszcze tak zaadaptowana aby nie byla jednym prostym schematem dostosowanym do jednego obiektu/terenu. Ja też. Co nie zwalnia mnie ze stosowania słownika ortograficznego czy wrzucenia tekstu do W
  4. Odebrane (jaj Szaszłyk zauwazył) "złym". Pakistan produkuje sam broń palną (na licencji) więc w tej sprawie tak ichne wojsko jak i policja nie muszą "dziadować". A teraz "panie dziennikarz" do lekcji a nie via WMASG się rozbijać.
  5. To jest domowy "samopał" zbudowany z tego co jest pod ręką tak aby z czegoś co już nie będzie strzelało zrobić coś co będzie. Taki to cel.
  6. Ja bym poczekał do ukazania się odpowiedniego rozporządzenia ministra ON a nie bazował na informacjach od znajomych i z WKU (bo to na dzien dzisiejszy plotka a wojsko lubi żyć plotkami).
  7. W tym roku najprawdopodobniej lista jest już ułożona. Ale za rok kto wie. A i tak najfajniejszym elementem egzaminu jest rozmowa kwalifikacyjna. To jest idealny moment na sprawdzenie czy człowiek nadaje się na aktora i jak dobrze potrafi sprzedać ściemę. :cool: Aha przydadza się listy polecające od wojskowych z połowy województwa i dobry temat magisterki. Ale jak chcą to i tak usadzą. A przy okazji zrobisz sobie wycieczke do ciekawego miasta i tyle.
  8. Nath jeśli chodzi o gry to ja koszerny jestem i tyle (czyli oldskulowy ze mnie człek jest). Jeśli jakieś nowości to tylko na konsole. Na grzałce nie da się normalnie grać w nowości a starocie?? No cóż starocie to co jakiś czas odpalam na starych kompach.
  9. Wedle ortodoksów to nie są gry w klimacie starego UFO. Tez nie umywa się do pierwszych C&C. Technicznie w porównaniu z częścią pierwsza to regres był. Taka sobie. Nic odkrywczego jak na mutację Civa i Age of Empires. Są lepsze tego typu gry. Lords of Realm np. No i Lords of Realm (jedynka i dwójka). Dune 2 (jedynka to mutacja przygodówki, erpega i gry strategicznej). Peoples General i cała masa innych fajnych gier dla których trzymam starego dobrego blaszaka w domu. :D
  10. Arthur Currie

    AS50

    I z tego powodu zadajesz to samo pytanie na każdym forum?? Btw masz piracki internet jeśli nie potrafisz sam wyszukać ceny. :hahaha:
  11. Grey Fox nie ma juz BDSz. Jest BPD. Btw w tym roku składasz papiery na SO w WSOWL?? Siłkę ciskasz?? Anglika szlifujesz??
  12. Firnow akurat w TV było kilka/kilkanaście fajnych reportarzy dotyczących airsoftu. Jedne w telewizjach komercyjnych inne w publicznych. I jakoś nie robiły z ludzi band bandziorów.
  13. Pytaj się w swojej okolicy. Ale watpię.
  14. To czemu piszesz: Nie dostaniesz się - nie oddadzą??
  15. Normalnie granda. Płacisz 100 złociszy nowiutkich polskich no. Okradają biednych chetnych na przyszłych oficerów. W szkołach cywilnych tez jest opłata rekrutacyjna i działa to na takich samych zasadach jak w WSOWL.
  16. Najpierw dowiedz się co bedą mieli inni uczestnicy zabawy. Później zastanów sie co chcesz kupić i co będzie potrzebne (sprężyna, elektryk, gazowy). Ja bym polecił jakąś strzelbę z shellsami (i dokupienie tych shellsów). Np taką: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=76&products_id=158 Do tego kulki i dobre gogle/okulary (przydają się na dłużej np. do prac w domu). Jeśli tania gazówka to coś takiego: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=680&name=KJ-Works_-_Ruger_MK_I (+ zakup gazu) (i bez przerażenia proszę bo szybkostrzelność tej rep
  17. Świadome społeczeństwo powinno naciskać na polityków tak aby pewne rzeczy były czytelne. Między innymi to co chce się zrobić w ramach SZ RP (np. zmiany organizacyjne). To są pieniądze, które płacę państwu na sprawy ważne. Wiem co stacjonuje w mojej okolicy, jaki potencjał bojowy mają konkretne jednostki. Ale społeczeństwo jako ogół nie wie bo się nie interesuje. A później krzyczy, że demontuje się armię bo tak powiedział ktoś w TV. Inaczej mówiąc brak poważnej debaty o czymkolwiek w kraju (zastępowanej histerycznymi dysputami ostatnio o pośle co to woli lesbijki) jak i społeczeństwo "wiedzące
  18. Catch nie chodzi mi tylko i wyłącznie o wieści kto, gdzie i kiedy z detalami. Ale raczej to jak wydawane są nasze pieniadze w ramach finansów MONu i różnych rodzajów wojsk WP. I nie nie jestem "wanabe".
  19. Żyjąc w (podobno) obywatelskim społeczeństwie ta wiedza jest przydatna hobbystom. No i lubię wiedzieć (jako przedstawiciel społeczeństwa obywatelskiego zainteresowany stanem państwa i SZ RP) na co wydawana jest moja ciężko zarobiona kasa w postaci podatków.
  20. Aż prosi się aby przydusić ogniem i wrzucić ganat do dziury. :wink:
  21. Chciałem zapodać cos o wakacjach ale wyglądam przez okno i chyba w wakacje nie ma śniegu. A co mnie tam, niech wam będzie. Wakacje :wink:
  22. I z tego powodu buty kupuje się trochę większe niż "na ścisk" i porządne sznurowadła, tak aby nie obcierały stopy i nie spadały (i umożliwiały ubranie 2-3 par porządnych skarpetek i włozenie dobrej wkładki izolacyjnej). Komentowanie reszty wywodu sobie daruję.
  23. Na stopy 2-3 pary ciepłych skarpet. Do tego wsadź w buty stare gazety jako dodatkowy izolator (serio pomaga).
×
×
  • Create New...