Arthur Currie
Użytkownik-
Content Count
1,618 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Arthur Currie
-
Znów nagonka?
Arthur Currie replied to KoRn-ik's topic in Airsoft w Polsce / Rules and law in Poland / Польские праk
Tak prawda w 100% zgadzam się a tak naprawde to się nie zgadzam. Dorosłych można łątwiej kontrolować niż dzieciarnie taką jak ty bastekkk. I nie skamlaj już bo robi się to nudne i nic nie wnosi do tematu powtarzanie jednej frazy 1000 razy. -
Znów nagonka?
Arthur Currie replied to KoRn-ik's topic in Airsoft w Polsce / Rules and law in Poland / Польские праk
I takie skamlanie o dopuszczanie do strzelanek jest wyrazem niedojżałości i jest dla mnie powodem niedopuszczania do zabawy. A papierek i przedszkole niczego nie załatwia. Kilka razy było już o papierkach i konsekwencjach prawnych jak i już było zakladane przedszkole które niewiele dało. -
system RIS + puszka AN/PEQ z baterią + granatnik i wszystko pieknie powinno wyglądać (a przynajmniej bardziej SF)
-
Znów nagonka?
Arthur Currie replied to KoRn-ik's topic in Airsoft w Polsce / Rules and law in Poland / Польские праk
I takie jęczenie dzieciaków świadczy tylko o tym że airsoft powinien byc dla dorosłych. -
Znów nagonka?
Arthur Currie replied to KoRn-ik's topic in Airsoft w Polsce / Rules and law in Poland / Польские праk
Ograniczenie wiekowe i rejestracja posiadanych replik (odbywała się w sklepie na podstawie danych podanych w momencie zakupu potwierdzonych przez policje). Nie bedzie takich osobników jak Patriota, bastekkk czy kympfek bo poprostu repliki do ręki nie dostaną (chyba ze kochający rodzic kupi). Problem się rozwiąże (przynajmniej teoretycznie) i zastosowane zostaną przepisy airsftowego BHP. -
Rekonstrukcja i stylizacja - linki i porady
Arthur Currie replied to KamilM's topic in Alianci wschodni
Glutek zajżyj do ksiazki Wojsko Polskie 1939-1945 barwa i broń. Tam powinno być narysowane jak sowieci mieli owijacze założone. -
Nie wspominając że energia zapewne będzie dużo większa niż przepisowe 17J. A nawet gdyby była mniejsza ja bym się z takim sprzętem nie strzelał.
-
kupić szyne
-
Dzięki za zdjecia Fence. Problem w tym że trzeba pokombinować z silnikiem i takimi innymi jak gniazdo magazynka by to wszystko miało ręce i nogi. No i pytanie gdzie chować baterie jeśli plan zaklada użycie magazynków od MP5.
-
Dzięki dzikki troche pomoże. Teraz sie zastanowić musze jak spust przeniesc za magazynek i zamontować tam magazynek MP5 bo jeśli wypali to mam pomysł na PPSz'ke/PPD'ke.
-
Zwracam się z proźbą do uzytkowników forum jesli mają zdjecia g-boxa do UZI TM'owego by zapodali je tutaj. Jak jest ten G-box zbudowany i gdzie leży silnik w nim. Z góry dziękuje.
-
Tylko nie żadną norconie germany costam ani zadne b3 czy inne cb xb qb czy wogóle d bo zrobisz sobie krzywde i w nic nie trafisz. Aby strzelać do tarczy i być zadowolonym trzeba wydać jednak sporo kasy.
-
NIET!!!!
-
kolba jakos nie tak wygląda ale to kwestia gustu
-
Mi-8/17 słuzba była w ZSRR obowiązkowa minimum 2 lata do specnazu brali z pierwszej półki lojalności politycznej (jeśli pobór) lub wcielani dodatkowo jesli gdzieś ktoś odkrył idealnego członka dodatkowo werbowani byli sportowcy
-
Mam SR-16 TMowego (nówka) i wczoraj przy niskiej temperaturze w pewnym momencie (po wystrzeleniu kilkunastu kulek) odmówił współpracy tak jakby bateria (8,4 V 1700mAh) była pusta. Po przyjściu do domu i poleżeniu kilkunastu minut w temperaturze pokojowej SRka zaczełą znowu banglać. Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem i jak go się go pozbył?? Wczesniej z M4A1 TM'a i baterią 8,4 600 nie było takich problemów.
-
Hmmmm a prace nad nowym WMASGiem to przejaw żerowania redakcji na reklamodawcach i maniakach. Wystarczy poznać perypetie z powstawaniem strony by wiedziec czemu newsy nie były rególarnie zamieszczane.
-
on już nie usłyszy. A zeby nie było OT pytanie do REMOV'A ile w polsce opracowano karabinków w ukladzie bezkolbowym.
-
Czego osoby które nie ukończyły 16 lat nie mogą sie strzelać
Arthur Currie replied to siopek's topic in Archiwum
Arthur Currie widząc kolejny kretyński wątek dotyczący wieku zapoczatkowany przez kolejną dziewice zechciał popelnić sepuku, ostatecznie targany myslami o seksownej studentce polonistyki usiadl pod drzewem i rozpłakał się. -
Rewolwer P-357 STTI
Arthur Currie replied to Wawel's topic in Pistolety, rewolwery i pistolety maszynowe
to po jaką cholere dywagujesz na nieznane ci tematy?? A co do rewolwerów gazowych są one ciut niepraktyczne ze względu na utraty gazu między zbiorniczkiem a łuską. Ale dla klimatu czemu by nie kupić. -
Hehe, aluzja kolegi Arthura byla (przynajmniej dla mnie) dosc jasna, zerknij np tu: http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=12529 :D Dokładnie o to chodziło mi Pikace. Chyba można już obstawiać jak długo ten e-zin pożyje.
-
Jakos niespecjalnie mi sie nowy e-zin airsoftowy nie podoba. I autor jest z Biłgoraja (jakiegoś dziwnego zagłębia cudownych myśli airsoftowych ktore zazwyczaj kończą się na gadaniu).
-
Z tego co wiem to Luftwaffe oznacza siły powietrzne III Rzeszy, a nie piechotę, więc nie wiem czy taki pilot potrzebował kamuflować się w kabinie swego Messerschmitta :wink: pilot niebardzo ale jednostki desantowe już tak
-
kolejny zakup w Military i kolejny + Sprzedawca nasmarował zakupiony pistolet załadował gaz do magazynka rugera jak i przesmarował. Pokazał kilka replik jak i powiedział ze niedlugo będzie promocja na AEG'i (głównie ICS'y). Nie wiedzą kiedy będą AEGi STTI M4.
-
A mnie sie Suomi podoba tak czy tak. Jakby nie patrzec zrobione przez państwo które w zasadzie nie posiadało przemysłu zbrojeniowego i cały czas jechało albo na broni rosyjkiej (modele z czasów carskich) bądx od bratnich narodów skandynawskich zakupionej 9lub datkow zachodu ale to inna bajka)