Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arthur Currie

Użytkownik
  • Content Count

    1,618
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Arthur Currie

  1. Sosna?? A tak jak ktoś się interesuje Finami w 2wojnie światowej to wie mniejwięcej co jak gdzie i dlaczego (m.in. najlepszy PM 2 wojny Suomi)
  2. Impreza którą uż, organizacja, nagłosnienie i nagrody). Choć nazwanie tego Ligą (czy jakimi kolwiek zawodami) to troche przerost nazewnictwa, a lepiej by brzmiały zapewne Rozgrywki AirSoftowe dla młodzierzy. Jeśli coś takiego sie Wam udało to tylko można pogratulować i życzyć dalszych sukcesów związanych z propagowaniem AirSoftu.
  3. PT 76?? ale to można wystraszyc nawet za pomocą otwieracza do konserw.
  4. piok a nie prościej zakupic gumke hop-up'u w machinegunie?? powinni miec części do świneg. a jak nie to może zakupić od AEG/a czy jakiejś innej repliki.
  5. korozja moze zaszkodzić ale popsikanie cynkiem zabezpieczy przed rdzą gearbox (choć woda raczej tak nie powinna sie dostać to warto psiknąc cynkiem)
  6. interesujaca alternatywa choc koszta Gearboxa jest stosunkowo niska to jeśli byś jeszcze odlewał inne części AEGów i po naprawde niskich kosztach to pewnie by cie panowie z TM czy CA zatrudnili. A co do materialu to chyba stal (tak jest/było w opisach w sklepach z airsoftem)
  7. Dajcie spokój Sybirowi. Chłopak z urlopu wrócił a dostęp do neta ma poza domem wiec go nie meczcie "byle pierdołami" bo jak poużytkuje to cudo dłużej to opisze. Trudno pisać o czymć co dopiero wyszło.
  8. moim zdaniem ponownie powstanie czechoslowacja czego powyższe zdjecia są dowodem a i wielu czechosłowaków odzyska swoje poczucie narodowe utracone po rozpadzie tego pieknego kraju
  9. A pamiętasz jak kilka lat temu zginął premier Izraela? zabil go jakiś student ale to Izrael i tam wszyscy do wszystkich strzelają (biorąc pod uwagę koszt AK w Autonomi palestyńskiej jak i łatwość dostępu w całym Izraelu do nielegalnej broni wojskowej {nawet z magazynów IDF} aż dziw że sie niepozabijali tam jeszcze wszyscy nawzajem). Dotego zamach na Papieża w rzymie tez popełnila jedna osoba z bliska przemycajac pistolet ze sobą. Roberta Kennedy'ego zabito też z broni krótkiej przez jedną osobe. Wypadki można mnożyc tak wiec BORowiki nieuratują prezydenta gdy strzela do niego jedna osoba z
  10. Kret jak mniemam to w Trójmieście ta hurtownia sie mieści. Jak tak to daj adres.
  11. nie ten dział a teraz medyk albo inny mod który i tak sie opierdala powinien wywalic posty oba albo wywalic cały wątek który i tak jest bez sensu
  12. poprostu gra świateł sprawia nam psikusa (raz wywaliłemdługą serie do drzewa w lecie myślac ze celuje do mojego kumpla)
  13. A czy to Foka nie testowal na Benelce?? Ona tez ma 3 kulki w wystrzale
  14. przenosze (a wiec nie kasuje) do podforum snajperskiego. Co do strzelania na słuch czasami sie tak strzela zwłaszcza w lesie nocą jak słyszysz gdzieś coś a nie widzisz
  15. ja szanuje i chwale ją nawet (decyzje jak i Ciebie) dyskryminuje tylko osoby niedorozwinięte pojawiające się na forum oraz osoby bez minimum dobrej woli. A pozatym jestem przeciw rupnouprawnieniu kobiet z mężczyznami bo: - nie chce przez 9 miesiecy rezygnować z piwa w czasie ciąży - nie chce krwawic przez n dni w miesiącu - chce pomóc koleżance nieść ciężki plecak - chce być szarmanckim gentelmanem
  16. szukaj odpowiem ze pasują bo to jedna i ta sama broń tylko wyglądem sie różniąca ehh stwierdzam że poprostu głupota wkroczyla w stadium totalnego opanowania forum i chyba będa już tylko takie pytania.
  17. Szczep jak chce agunia iść do wojska niech idzie, na zdrowie dla niej. Dzięki Szczep za rozkłąd zajęć choć ja mam nadzieje na przydział do innej specjalności. Agunia jak w przyszłym roku tam zabawie to mam nadzieje ze Cie jakos tam rozpoznam :wink:
  18. amunicja jakiej uzywa MG4 i czy nie jest na zamówienie Australii (worek na łuski to sugeruje)
  19. Szczep interesował by mnie szczególnie rozkłąd zajec jaki tam był (znaczy sie nie doklądny co do godziny ale rodzaj zajęć i ich ilosć), jak wyglądają egzaminy (słyszałem od znajomego ze wszyscy zdaja) oraz czy sa przepustki an miasto bo to co przeczytałem na jednej stronie podanej przez cynika to aż sie chce isc do wojska.
  20. A w jakiej specjalności?? (w zasadzie jak dobrze pójdzie to za rok mnie tam wyśle moje WKU wiec bym prosił o rważenia organoleptyczne metafizycznie i inne z pobytu tam).
  21. ja bym stawiał na kaliber .45 ze względy na wymiar magazynka i jego wygląd choć moge się mylić (wzięta analogia z magazynka na naboje 9*18 mm do skorpiona vz.61).
  22. tak ma stały zamek wystarczy dokładnie przeczytac jego opis na military
  23. kto a raczej co to jest sniper?? w słowniku jezyka polskiego niema takiego słowa
×
×
  • Create New...