Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arthur Currie

Użytkownik
  • Content Count

    1,618
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Arthur Currie

  1. Close Combat 2,3,4 (trójka najlepsza) i grywam od czasu do czasu najukochańszy Homeworld (bezapelacyjnie najlepsza fabuła w grach strategicznych) Panzer General 1 i 2 (nie ma to jak skopanie nemiaszkom dupy we wrześniu) CMBO i niemniej ukochana CYVILIZATION jedynka (tak tak jedynka bo była pierwsza orginalna najlepsza)
  2. a na lokalnych serwisach nie ma adresów sklepów hurtowni zabawkarskich??
  3. Ide zajżeć do pobliskiej hurtowni zabawkarskiej.
  4. Zdaje sie, że ów pan stwierdził że nas niezainteresuje swoim obozem. Dodatkowo po ponad dobie od zadanych przezemnie prostych pytań dotyczących spraw formalnych brak odpowiedzi co sugeruje, że owo przedsięwzięcie jest mocno podejżane pod wzgledem legalności. No cóż zdarzają sie ludzie, którzy żerują na naiwności niektórych osób dla wzbogacenia swojej sakiewki.
  5. a czy posiadane są przez pana odpowiednie zezwolenie od strazy pożarnej, sanepidu, kuratorium oświaty (w wypadku gdy są to obozy dla nieletnich), czy ma pan uprawnienie wychowawcy i czy to wszystko jest pod wszelkimi względami zgodne z prawem, czy w podpisywanej umowie nie ma napisanej miiaturowym drukiem że nieponosi pan odpowiedzialności za wszelkie wypadki, czy cena obejmuje ubezpieczenie NNW??
  6. jak ingram hfc wygląda (i chyba sobie kupie tak dla draki)
  7. a dzierżawa jakiejś hali która jest juz opuszczona i nieużywana?? za naprawde niewielkie koszta w zamian za upozadkowanie terenu można było by podpisać kilkuletnia umowę z miastem/gminą
  8. odpowiedź jest zapewne taka: Łucznik jako firma musi pozostać konkurencyjna na rynku. Opracowując nowy pistolet maszynowy jest szansa na zmiane broni w armii, policji SG, eksport do innych krajów czy choćby dla ochroniarzy. To bardziej inwestycja na inne rynki niż dla naszej armii (sprzedawanie np do państw bałtyckich które same nieposiadają fabryk bronii).
  9. ehhhh gdyby tak zrobili skorpiona AEP to bym był szczęśliwy.
  10. a w sklepach sprzedajacych granaty nie ma podanych informacji??
  11. QBS załątw jedną super atrakcje w postaci blakhałki i by można było mu zrobić (cenzura - osoby wtajemniczone wiedzą co autor posta zrobi blakhałce :wink: ). P.S. Pełnoletni uczestnicy też chcą pozostać na wolności
  12. co dodać?? golizne bezapelacyjnie golizne
  13. bo taki jest trend w kamuflowaniu sie sił zbrojnych USA (a i nie tylko kamuflowania ale i uzbrojenia i wyposarzenia) by wyglądać jak astronauci(kosmonauci są w Rosji). Jeśli jestesmy zacofani to czemu jesteśmy w NATO?? To raczej kompromis miedzy potrzebami a możliwosciami finansowymi to co noszą nasi żolnierze (polski wz. 93 całkiem fajnie maskuje jeszcze). A co do zacofania to chyba ty jesteś zacofany skoro nierozumiesz nowych trendów mających ułatwić walke pojedyńczym żołnierzom na polu walki (gps'y, elektroniczne kompasy, elektroniczna łącznosć na każdym szczeblu, skuteczniejsza broń mniejs
  14. Jako że umowa zakupu została zawarta między sklepem w szczecinie i klientem to sklep FA raczej nie ma już nic do tego gdyż nie był on podmiotem umowy. tutaj odpowiedzialnosć spadła na posrednika a nie tego kto sprzedał towar pośrednikowi jw. jeśli ktoś nie jest klientem sklepu (bezpośrednim) to raczej nie powinien mieć pretenski do tego kto sprzedał towar pośrednikowi to chyba proste. Tak samo nie lece odrazu do producenta gdy popsuje mi sie czajnik tylko do sprzedawcy skożystać z przysługującego mi prawa reklamacji (jesli ktoś ma wywieszke że reklamacji nieuwzgledniaja to łamią prawo). t
  15. fajna broń, może stać sie popularna w różnych kregach jeśli sie całkiem sporo tej broni sie rozprzestrzeni wśród myśliwych (np strzelcy sportowi). Ciekawa jest cena tego cuda.
  16. http://www.giwera.pl/bibliote.htm tam są ciekawe linki i można zassać ten podręcznik co zrobiłem już dawno temu. Dotego portal bardzo dobry i ciekawy.
  17. Glocków uzywają żołnierze Korpusu ochraniający ambasady (cyt za jednym z numerów magazynu Strzał). Dotego M9 i M1911 w jednostkach liniowych.
  18. jejuś ale wywód dotyczący niekompetencji BORu i AT. niewiem o co temu komuś chodziło ale watpie by to że ktoś może dojść na wyciągnięcie ręki było bledem (w końcu BORowiki niemogą obstawic każdego widza ale zato chyba poradzą sobie z potencjalnymi napastnikami.) albo zatrzymanie sie blisko samochodów obstawy (a gdzie by uciekali z VIPem w razie ataku?? za pomnik??), tudzież samochody mają wieksze mozliwości manewru niż czołg w mieście i po zniszczeniu samochodu prowadzacego raczej dadza rade go wyminąć jakdąc na sygnałach (chyba że naogladał sie filmów sensacyjnych np takiego "stanu zagrożenia
  19. Broń przeciwpancerna pichoty w IIWŚ taki temat magisterki choć nie mój a znajomego i poprostu po znajomości szukan (sam nie ma dostępu do internetu)
  20. Zwracam sie z prośbą o instrukcje do amerykańskiej Bazooki m-9 z IIWŚ potrzeban jest jako materiał źródłowy do magisterki. Z góry dziekuje.
  21. Tak bezapelacyjnie. Skoro jest taka twoja wola to owszem zrób pomiary bo niektórzy sa ich ciekawi
  22. Wujek Grabarz dzisiaj poradzi jak zniszczyć radzieckie potwory takie jak t-34 i kw-1 służac w dzielnym wehrmachcie a oto film poglądowy http://www.gunpics.net/movies/Lehrfilm1943.WMV
  23. Jednostki w ambasadach i AT?? Zdaje sie ze oni mają na uzbrojeniu MP5
  24. jakaś .45 może byc dla partyzanta (popularniejsza niz tommygun) a i wyglądajaca jak VIS (najtańsza gazowa sensowna wygladająca na epokową kosztuje 175 na Tajgunie możesz też kupić na military Colta NM za jakies 360 PLNów)
×
×
  • Create New...