Arthur Currie
Użytkownik-
Content Count
1,618 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Arthur Currie
-
O co ci znowu chodzi co do tych nieletnich :?:Co widać na strzelaniach i na forum :evil::?:Sorka że odchodze od tematu, ale nie daje mi to spokoju :evil: .Wydaje mi się że to nie jest źle jeżeli ktoś zaczyna zabawę od małego.Przynajmniej więcej się nauczy :) .Chyba że zacznie od takiego taniego sprzętu(udającego dobrą klasę,czyli elektryka), to prędzej się zniechęci.Sam zaczyczynałem baaaaardzo wcześnie. Miło że sie obudziłęś po kilku tygodniach. Jeden z drugim lata dumnie jak paw z takim tanim szajs elektrykiem środkiem ulicy robiąc "parade miłości" jak skomentował to jeden z forumowiczów
-
znana ta strona jest wiec niczego nowego nieodkryłeś
-
witamina B panowie i panie. Komary nienawidzą jej zapachu a wiec łyknąć sobie ze dwie tabletki i po sprawie.
-
Borne Sulinowo (Kłomino) 2005 (Edycja druga) 19-21 sierpnia
Arthur Currie replied to QBS's topic in Archiwum
grishnak niezaczynaj burdelu takiego jaki robil patrol. a 100 miejsc to taki był kaprys organizatora -
Ruger nigdy nie był sprzedawany pod nazwą Luger, bo to drugie odnosiło się do Parabellum (amunicji oraz broni), którego konstruktorem był Georg Luger. Firma Ruger, a konkretnie Sturm, Ruger and Co. Inc. powstała w 1949, z Parabellum nie miała nic wspólnego, a zasłynęła ze swojego sztandarowego produktu, czyli pistoletu .22LR Mk I. Otóż wiem że Ruger nigdy niebył sprzedawany jako Luger. Była to przenośnia wobec sprzedarzy w naszym kraju jakiś czas temu airsoftowego rugera pod nazwą luger. Sam jakiś czas temu zainteresowany owym "lugerem" przeszukałem zasoby internetu i fachową prase w kraju
-
Symbolika i rozpoznawalnosc grup - leksykon
Arthur Currie replied to AWR_Ronin's topic in Dyskusje ogólne
robicie za swatki :?: BP,ANNMSP -
wata i puch z kurtki zimowej też są dobrym materiałęm na podpałke.
-
to po doliczeniu cła i transportu jakieś max. 350$ a wiec wciąz atrakcyjna cena i chyba wiem na co odkłądać pieniądze (a tyle replik jest ktore bym chciał mieć)
-
wejdziemy kanałami wentylacyjnymi jak ksenomorfy
-
??? a czemuz to? Przesuneło linie frontu o kilkaset kilometrów na zachód w rejon lepszych dróg niż błota poleskie (dla czołgów kołowych). Dało bezpośrednią granice z niemcami a pokonanie Niemiec a nie Polski było kluczem do zdobycia europy (państwo ze sprawną gospodarka umożliwiającą długą obronę). sowieci liczyli że zachód sie wykrwawi w wojnie pozycyjnej a oni jako wyzwoliciele zawioza rewolucje wolnośc równosć i guładi na zachód europy. Polecam "Lodołamacz" Suworowa. Tam jest wszystko wyjaśnione.
-
Pakt ribentropmołotow był największym błędem. A dotego wypowiedzenie wojny usa (a japonie można było poprosic o atak na syberie tam tez sa złoża ropy).
-
Bombardowac to bombardowali, natomiast co do blokady do niby czym mieli ja blokowac? Kutrami rybackimi? Niemy na Morzu Srodziemnym nie mieli floty, Wlochom rozkazac nie mogli a ci akurat nie bardzo mieli ochote na starcie z Royal Navy. Zarzucenie decyzji zdobycia Malty nie bylo dobrym posunieciem Adolfa H. Lotnictwo niemieckie w pewnym momencie załamało dostawy na wyspę a niekonsekwencja (uznanie jej za wyeliminowaną jako zagrozenie) pozwoliło na złapanie oddechu przez anglików.
-
wystarczyło by systematycznie blokować i bombardować wyspe aby niestanowiła problemu.
-
A może tak pojazd opancerzony :-) ?
Arthur Currie replied to xxxFENCExxx's topic in Archiwum - ogólne techniczne
W Trójmieście na strzelaniach historycznych grasują pojazdy mechaniczne (widać na niektorych galeriach motocykle i "transportery opancerzone") i jak dotej pory poza ewentualnym oberwaniem gałęzią po twarzy nikomu sie nic niestało -
Poszukać w pobliskiej bibliotece w katalogu rzeczowym??
-
Sowieci mieli zapasowe centra dowodzenia na kaukazie a zdobycie moskwy samej w sobie było by tylko symbolem. Co z tego ze mamy stolice skoro głowni bonzowie dalej dowodzą??
-
a ja uwazam że pakt robentrop mołotow był błedem
-
i to mnie smuci że gros nowych to nieletni co potem na forum i strzelaniach widać. Internet jest jednak siedliskeim zła
-
Broń śrutowa robiła w armii kariere od początku broni palnej z niewielkimi okresami porzucania na rzecz broni kulowej. Garłacze w epoce nowożytnej jako broń używana na okrętach (niewymagająca celowania z charakterystycznym wylotem lufy "rozszerzajacym się" rozsiewajac sporą chmurę śrutu rażącą na dystansie do 50m {tak samo działąły uwczesne granaty ręczne}) w mniejszym stopniu na ladzie. Broń myśliwska używana w walkach partyzanckich, często nie były to muszkiety czy karabiny a strzelny śrutowe. XIX wiek broni śrutowej używano do zastosowań wojskowych w zasadzie tylko w USA. Po wprowadzeniu
-
niezapominając o losach wojen.
-
napoczątek zamiast airsoftu zrobił bym jako paintball (bardziej znany u nas w kraju) a airsoft jako dodatek. Walki paintballowe na arenach sa całkiem widowiskowe i miałbyś szanse na sponsorów i urządzenie wraz z ligą paintbalowa jakichs zawodów (taki wtrąt po czasie i kolejnych postach).
-
spreżyna nie ma takiej siły nawet po dodaniu podkładek niepowinien tłok rozwalić cylindra (no chyba ze cylinder jest uszkodzony albo umyślnie popsuty)
-
....::::: WYJAZD NA MAZURY ochrona obozu ::::.....
Arthur Currie replied to Komi's topic in Archiwum
Była i to najpierw miła a potem niemiła. Potym Beo przyznał mi racje ze w okolicy Trójmiasta jest wyjątkowa koncentracja *&^%$#@!!@# $%^&* <cenzura> -
tak samo PZMot zrzesza wszystkich kierowców pojazdów mechanicznych. Polski Związek Motorowodny zrzesza wszystkich posiadaczy łódek z silnikami a demokracja powoduje ze pijany poseł może dalej jeździć autem a byle idiota może zostać... zresztą nieważne. Airsoft to nie sport co powtarzam za Foką i sie z nim w 100% zgadzam. To rozrywka a WMASG to strona konsolidująca całe polskie srodowisko a nie jakaś organizacja. Owszem na forum można podzielić sie poglądami choć ostatnim czasem stwierdzam ze to jednak już nie to forum co 2 lata temu.
-
a potem sie dziwi ze go na forum i czacie jadą. Pozatym to o broni palnej podforum a nie o CSie (najbardziej przegiętej grze wszechczasów)