Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli już o przypadłościach mowa - ktoś z Was niwelował luzy uppera?

 

Nom, ja. Miałem składaka - góra była od M16A2 i to w starej wersji ("zamknięta" klapka), a dół chyba bardziej współczesny od M4, przez co spasowanie było bardzo słabe jak na G&P. W każdym razie dziura w górnym uchu była za duża.

Przedni pin owinąłem taśmą teflonową, wsadziłem w górne ucho i zalałem cyjanoakrylem. Pomogło może nie w 100%, ale zdecydowanie w dużym stopniu.

Link to post
Share on other sites

Panowie,

 

co możecie powiedzieć o tej M-ce http://b2b.spechurt.pl/product_info.php?products_id=2061&name=G&P_-_USMC_M4A1_Fixed_Stock_-_GP282 wszystkie tańsze modele bez RIS-ów i bajerów wywiało ze sklepów a ta się ostała?

Do wczoraj w opisie repliki była informacja że wyrabia w stoku 330-360 fps-ów, dzisiaj jest że 380 a w ASGShopie mają M-ki G&P z 400 fps-ami?

I jeszcze druga sprawa, pilnie szukam karabinka dla siebie i jestem już zdecydowany na coś ze stajni G&P (rozważałem jeszcze KWA ale trochę za drogie w Polskiej dystrybucji poza tym zależy mi na ładnum wyglądzie ;)). W tej M-ce nie pasuje mi tylko ta retro kolba którą najchętniej wymieniłbym na coś składanego. Pytanie tylko czy się da..., i ewentualnie jaki elementy trzeba kupić..., oczywiście poza sama kolbą? Nigdzie nie znalazłem informacji na temat mocowania kolby stałej!

Link to post
Share on other sites

Bez kitu, piszesz że zależy Ci na wyglądzie a potem kupujesz korpus z lipnymi oznaczeniami, jak nie przymierzając w Specnie :D, ale co się komu podoba.

Prowadnicę kolby przykręcasz nie do korpusu, ale do gearboxa taką długą śrubą z podkładką (będzie w zestawie).

ten film traktuje o czymś zupełnie innym, ale widać jak kolba się trzyma. Jedyne na co trzeba uważać, to że "mufa" stabilizująca prowadnicę ma dwie różne długości w aegach i może być potrzeba kupić śrubę dłuższą/krótszą (sam tak miałem w 416Boya).

Link to post
Share on other sites

Na razie nie kupuję tylko zbieram informacje stąd moje pytania do szanownych kolegów ;). Aktualnie nie ma nic z G&P w Polskich sklepach tzn. nic w moim budżecie czyli tak max do 1350 PLN-ów. A które M-ki z G&P maja poprawne oznaczenia? Mile widziane też opcja lokalizacji baterii z przodu, tzn. w przednim chwycie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli już o przypadłościach mowa - ktoś z Was niwelował luzy uppera?

 

Trochę późno, ale zawsze coś. Jeśli masz replikę z nowszych serii (w moim przypadku 2010+) to mblock powinien pomóc. Mi przez to, że teraz przedni pin ciaśniej wchodzi i siedzi, zniknęły także luzy :icon_smile:

 

@Up, te, które mają oznaczenia COLT albo FN Herstal na pewno są zgodne.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Nie jest. Miałeś napisane wyżej-Colt, Bushmaster, FN Herstal, Vltor, Daniel Defense, Stag, to są oznaczenia producentów broni palnej. Żadna jednostka, taka jak marines, seals, marsoc, nie "oznacza" użytkowanej broni swoim logo, te wszystkie skullfrogi, zombikilery, wrony z dopisem usmc-to lipa.

Link to post
Share on other sites

Trochę późno, ale zawsze coś. Jeśli masz replikę z nowszych serii (w moim przypadku 2010+) to mblock powinien pomóc. Mi przez to, że teraz przedni pin ciaśniej wchodzi i siedzi, zniknęły także luzy :icon_smile:

 

Dziękuję, spróbuję. :)

Link to post
Share on other sites

Mam G&P RAPID FIRE 2 ( to ta wersja z tlumikiem gdzie w srodku ma przedluzke lufy wewnetrznej) czy ktos sie orientuje czy da sie wyciagnac ta lufe z tłumika ? Nie moge zlokalizowac jak to jest tam zamocowane czy na klej czy jakos inaczej. Chcialem zamontowac precyzyjna lufe z promyka 363 i chyba bedzie za dluga troche czy mozna ja przyciac ? Jak tak to gdzie to najlepiej wykonwac. Hm chyba ze jest jakas nie duza przedluzka lufy zewnetrznej zeby nie docinac precki :)

Edited by Daniels84
Link to post
Share on other sites

Planuje kupić G%P M4A1 Ras i w związku z tym mam pytanie co do samych replik G&P jakie magi do nich podchodzą? czy boyowskie low capy dają rade? i jak z ogólną wytrzymałością stockowego karabinu? planuje zmienić tylko gumkę na systeme i przez jakiś czas pośmigać na stocku.

Edited by Ardici
Link to post
Share on other sites

Planuje kupić G%P M4A1 Ras i w związku z tym mam pytanie co do samych replik G&P jakie magi do nich podchodzą? czy boyowskie low capy dają rade? i jak z ogólną wytrzymałością stockowego karabinu? planuje zmienić tylko gumkę na systeme i przez jakiś czas pośmigać na stocku.

 

Low Capy BOYI (z azteko, ich rebrand także) podchodzą i podają aż miło.

 

Ogólna wytrzymałość bardzo dobra. Do gumki dorzuciłbym ewentualnie inny tłok. W mojej replice niestety padł - urwało mu ostatni ząb z kawałkiem tłoka :D

Link to post
Share on other sites

Tłok to duży koszt? chce kupić z asgshopa bo znajomi tam kupowali i sobie chwalą już kij w te paręnaście zł więcej przy takiej replice oczekuje że zrobi ją ktoś ogarnięty chce kupić dokładnie ten model:

http://asgshop.pl/sk...ukt.php?id=4882

ktoś może coś o nim powiedzieć? jest tak samo wykonany jak reszta replik od G&P?

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...