Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też macie problemy z Mid-Capem (stock) w M4 ? Bo często nie podaje kulek jak jest ich mało (np. 8 kulek), tak jakby w magazynku zastosowana była za słaba sprężyna.

Wystrzeliłem ok. 100 kulek i replika ma słabszy zasięg od G36C JG. Także ten pierścień mocujący lufę w komorze ciągle się zsuwa, teraz "zakleiłem" taśmą teflonową, ale czy to normalne ?

Link to post
Share on other sites

Mój mag g&p się tnie ale nie przeszkadza mi to bo zacinają się dwie ostatnie kulki, mój kolega ma MAGi is sobie chwali a puki nie mam swoich to mi pożycza i jestem bardzo zadowolony, a co do komory z KA dzisiaj byłem na strzelance i podawał mi czasami po dwie kulki ale było 6 stopni, normalne to jest?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam . Mam pytanie czy kupując do emki g&p z tuningiem lv1 baterie 9,6 mogę znacznie lub szybko uszkodzić replikę ?? Asgshop ostrzega mnie przed takim zajściem przez co zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia repliki na gwarancję w sytuacji gdy uszkodzeniu ulegnie tłok lub zębatki. Wydaje mi się to dziwne bo na swojej starej emce z src (stock) używałem 9,6 i nie umarła ... o.O. Zaryzykuje z tą batką jednak czekam na odpowiedź :)

pzdr Zając

 

p.s bateria o której mówie to Akumulator NiMH 9.6V 2200mAh

G&P (ta do kolby sf)

Edited by Zając
Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się to dziwne bo na swojej starej emce z src (stock) używałem 9,6 i nie umarła
ASGShop nie pisze, że ulegnie uszkodzeniu, tylko, że może, więc nie panikuj. Szanse na uszkodzenie są niewielkie. Od ok 2 lat mam G&P L2 i nie miałem awarii związanych z upg.
Link to post
Share on other sites

Wiadomo, jak na 9,6 będziesz pruł zboczone, 10cio sekundowe serie to może i sie coś posypie, bo ROF jest całkiem całkiem. Ale ja jakoś strzelam na stocku na 9,6 intellect i wszystko jest w porzadku.

 

 

Swoją drogą, może głupie pytanie, ale,

używał ktoś tych batek Li-Poly z ASGSHOPu na stockach G&P ?

Bo napięcie 11V mnie przeraża, a nie ukrywam, że możliwość zapakowania baterii do prowadnicy kolby mnie intryguje strasznie... (zero spasionych kolb SF, zero puszek AN-PEQ na RISie)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Frond gripa ruchy-to zależy jak ci się trafi, mi się troszke rusza, koledze wogóle a jeszcze jednemu kiwa jak [***]

Co do muszki to z czasem się zaczyna kiwać, u mnie tego nie mam, kolega z ekipy ma 4 miesiące dłużej ode mnie emke i powoli się wyrabia.

 

Ogólnie nie należy się przejmować, taki urok g&p, w oryginale też wszystko nie jest super mogę się założyć

 

[Nie przeklinaj (i do tego z błędami).]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

może głupie pytanie, ale,

używał ktoś tych batek Li-Poly z ASGSHOPu na stockach G&P ?

Bo napięcie 11V mnie przeraża, a nie ukrywam, że możliwość zapakowania baterii do prowadnicy kolby mnie intryguje strasznie... (zero spasionych kolb SF, zero puszek AN-PEQ na RISie)

 

Bateria o której mówisz jest porównywalna z 12v, więc strzelanie serią wymaga już znacząco wytrzymałych gratów. Korzystam z dwóch baterii Li-poly 7,4- odpowiednik 9,6 i właśnie 11,1. Obie jak na małą pojemność 1000 i 1100 są bardzo wydajne, nie boją się mrozów( co ostatnio udało mi się sprawdzić). W sumie przy 450 fps na baterii 11,1V 1100 wystrzeliłem 2800 kulek, przy 330 fps na baterii 7,4V 1000 strzelane singlem około 2000 kulek.

 

Co do samych baterii obejrzyj sobie filmy na youtubie co się z nimi dzieje przy dość nieostrożnym postępowaniu.

Acha niestety użytkowanie tych baterii wymaga oddzielnych ładowarek do każdego napiećia lub zakupu "kombajna" od 300-450 zł

Link to post
Share on other sites

siemka słuchajcie mam problem z magazynkiem g&P w mojej emce .. poprostu lata niemiłosiernie a raz juz mi nawet wypadł ;/ jakaś propozycja na to ? dopiero zaczyna przygode z asg ( 2 dni) wiec wybaczcie troche głupoty popisane icon_smile.gif

2 pytanko. jaka bateria lepsza 9.4 V czy 8.4 ? bo nie chce zarznąć repliki a na ROF'ie mi zbytnio nie zalezy bo na semi 3/5 walki wale..

aa i 3 . przy komorze HU na bolcu była sprężynka ale wymieniałem gumkę HU i poleciała ona w dywanik i nie mogłem jej znaleźć, strasnie jest potrzebna czy da sie obejsc icon_smile.gif

 

PS. często będę przebywać w tym temacie i ogólnie (g&p m4a1) wiec gorąco Was wszystkich Witam icon_smile.gif

Link to post
Share on other sites

Przynajmniej u mnie - M4 EOD, ROF jest (bardzo) wystarczający na 8.4 V, nie wyobrażam sobie mojej repliki z 9.6, zresztą przy takiej prędkości napierdzielania tłoka itp. nie potrafiłbym zaufać, czy zaraz coś nie pierdzielnie (tak wiem, porządna firma ... ).

No, i ja mam obowiązkowo problem z magazynkiem, na szczęście przerzuciłem się na BOYi i (o dziwo) jest dużo lepiej. A to, że ci wypadł to najprawdopodobniej wina nie do końca dociśnięcia go, czasem też mi się zdażało na początku ;]

 

P.S. Witam :P

P.S.2 Aa.. i nie pisz w dwóch tematach tego samego posta, tylko czekaj cierpliwie na odpoiwedź. Tak to się śmieci robią.

Edited by SzymonDzwonczyk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...