Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

Tak oczywiście, że pierwsza bitwa na x3 :D Ale E-penis sam się nie powiększy. :icon_mrgreen: A to co pisałem wcześniej to było bardziej do QQryQ żeby pokazać, że bez premium czołgu też na pierwszej bitwa da się więcej ^^ co z tego, że przypadek? :teeth: Średni exp to chyba 300coś - szału ni ma. Najwyższy bez mnożnika mam na Tygrysie bo 1800coś, ale już nie potrafię się tak zbliżyć, po prostu nie umiem. Najczęściej wchodzi właśnie między 200-600 (jeszcze mniejszy szał).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak sobie Was tak czytam , to się zastanawiam. Gdzie Wy wszyscy jesteście jak gram. Czemu nie trafiam na takich wspaniałych graczy skoro ciągle trafiam na teamy mające średnio 23 IQ ( nie potrafiące na przykład przeliczyć czasu przeładowania ) i regularnie dostaję w dupę.

Link to post
Share on other sites

Dobry plan, a skoro się chwalimy to mój rekord to 2200 exp bez premi na amx ac mle 48. Co Prawda nasz team i wroga też był chyba bandą kretynów ale dzięki świetnemu camo i drugiemu ogarniętemu graczowi z trollem 50/2 który świecił cele dla mojego TDka. Dodam ze standardowo to jest po 500-900 na wybranych pojazdach przy wygranych.

Link to post
Share on other sites

Wymieniać się nie opłaca. Mam oba, zwykłym jeżdżę dla przyjemności, 2 czasem coś expa wbiję. Strasznie kasa na amunicję schodzi w nim, bez ulepszonej wieży zbiera każdą pigułę. Ale jak już sobie wszystko kupisz to dopiero pokazuje pazur, wcześniej taki pionek do bicia. Ogólnie to raczej dobrze się nim jeździ, nie czuć tylko tej strasznej mocy jaką powinien mieć. No i wygląd - największy plus tego czołgu, jest piękny. :icon_biggrin:

Edited by zlymadafaka
Link to post
Share on other sites

To może znowu powiem (miałem go). Specyficzny czołg, nie jest ani jak "kafała" ani jak rozmaite pancerki. Prędkości to zabójczych nie rozwija, pancerz potrafi coś odbić, mimo, że jest niewielki. A działo potrafi zadziwić, często wchodzi w weakspoty, zupełnie jakby samo namierzało :D. Ogólnie to ma sporo wad (sam pewnie zobaczysz), ale jak ogarniesz go to powinien się odwdzięczyć.

A VI med to już zupełnie inna bajka: to samo jeździ, samo zabija, przeżywa chore ilości metalu jakie w nią uderzają. A to, że kilka razy odbiłem pocisk plecami (!!!) od 7 i 8 tierów to już czarna magia :D Dobra linia, polecam.

Link to post
Share on other sites

Wal we włazy, gniazda karabinów, okienko kierowcy, pod wieżę, w niektórych czołgach pod tzw. 'ryjek'. Mówiąc prosto: wszystko co sprawia, że masz ochotę to rozwalić :icon_biggrin:

 

Edit: Mogłem jeszcze o czymś zapomnieć, ale to polecam przyglądanie się czołgom z drużyny z bliska, łatwo zobaczyć w co celować. A, polecam też poznać mniej więcej gdzie są poszczególne moduły czołgów, łatwiej o podpalenie, wysadzenie czy zabicie kogoś ważnego.

Edited by zlymadafaka
Link to post
Share on other sites

Jak na razie do Cometa włącznie nie zauważyłem żeby się ciężko grało, wręcz przeciwnie. W tym momencie wg mnie to najlepsza linia jaką robię. Albo mam mega farta na niej albo ludzie nie potrafią strzelać. A właściwie to nie mówiłem, że ciągle odbijają, tylko, że potrafią odbić strzały, które powinny je zgnieść i wyrzucić na orbitę. A papier to jest ruska linia TeDeków. A o jak wysokich tierach mówimy? :DD

Edited by zlymadafaka
Link to post
Share on other sites

Przepraszam, z której strony? Wymaksowany też jest chłopcem do bicia dla ISa trzeciego...

 

Mój max to coś 1936 albo 1960 xp na kw1sportline.

 

Niekoniecznie, dobrze skątowany będzie odbijał strzały nawet z BL-9. Ale jeśli zrobi to źle i odsłoni potężny weakspot z przodu kadłuba, to zostanie zdmuchnięty błyskawicznie.

 

Mój max to 2209 expa na AMX 13 90.

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

@Królik - bitwa rozegrana kilka minut temu:

Zdobyte kredyty: 27 344

Naprawa: 8721

Amunicja 15 450

Apteczka: 3000

Bilans: 173+

Trafione 14 na 15 strzałów, przebicia 10 (bo T26E4 odbiło 4 razy, za każdym razem celowane w weakspoty).

Ogólna celność na Tygrysku 2: 81%

Więc nie mów mi proszę, że źle strzelam. :)

 

@poldeck - dla Józka to wszystko jest chłopcem do bicia jeśli nie wiesz gdzie w niego walić i stoisz jak słup na ulicy ;)

@Kohan - ISU ma 90mm, wszystko go przebija, na dodatek jest wolniejszy i musisz stać prawie frontem do przeciwnika żeby cokolwiek zrobić. Wolę w miarę szybkie średnie herbatniczki :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...