Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

No jaki tydzien temu dostalem mojego Sig'a 552.

Jestem z niego zadowolony. Jak narazie wszystko działa.

Tylko nie przysłali jednej rzeczy. Koresponduje juz jakiś czas i chyba juz doszłem do porozumienia. Mam nadzieje że brakującą rzecz doślą.

(nie jest to część karabinu)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeglądając recenzję "metalowego" m5 Well'a trafiłem do tegoż sklepu, konkretnie tu:

 

http://www.airsoftguns.pl/?m=5&mc=19&v=189&bp=home

 

Wydaje mi się, że wypadałoby, żeby ktoś, kto zawodowo zajmuje się airsoftem, powinien mniej więcej trzymać się konwencji. Tymczasem w opisie są jakieś idiotyzmy:

- prędkość wylotowa (fps) podana jako "szybkostrzelność" (rof)

- zasięg skuteczny podany na 50! metrów (przy 250fps)?

- napisane jest, że repliki tej klasy kosztują ponad 1000 złotych, co nie jest prawdą (m15 na mg)

- ta porównywalna jakość, to też chyba lekka przesada

- kulki "bezszwowe" i z farbą, można by skończyć z retoryką rodem z najgorszych kategorii z Allegro?

- napisane jest, że jest to replika polecana przez środowisko airsoftowe, po czym nastepuje link do WMASG; no w sumie w wątku można się doczytac, że replika nie jest taka najgorsza jak za tę cenę. Sformułowanie "za tę cenę" uznałbym za kluczowe.

 

Zastanawiam się, co przeszkadza prowadzącym sklep używanie powszechnie przyjętego słownictwa. Cena jest wystarczająco atrakcyjna, nie trzeba chyba ściemniać o 50m zasięgu.

Link to post
Share on other sites
Zastanawiam się, co przeszkadza prowadzącym sklep używanie powszechnie przyjętego słownictwa. Cena jest wystarczająco atrakcyjna, nie trzeba chyba ściemniać o 50m zasięgu.

 

Co przeszkadza? Pewnie widmo spadku sprzedaży i mniejszych zysków...Przecież każdy sklep pisze głupoty o prawie każdym towarze...komputery w marketach są super szybkie i tanie itp...Sklep to marketing, prawdziwe informacje o produkcie uzyskujesz od użytkowników, znajomych serwisantów itd...jak kupujesz telewizor czy lodówke, to też przecież czyta się listy dyskusyjne i fora fachowe - sprzedawca zawsze chwali to na czym ma największą marżę...

Cóż więc dziwnego, że aisrsoftguns.pl też kłamie w opisie?

Link to post
Share on other sites

Apropo ich najnowszego M4 Wella.

 

Skuteczny zasięg strzału: 45-50 metrów

 

Prędkość wylotowa : 250 fps  

 

Przy 250 fpsach to dobrze bedzie jak będzie 45 metrów zasięgu całkowitego (oczywiście karabin prostopadle do podłoża płaskiego) :?

 

 

Replika polecana przez środowisko Maniaków AirSoftGuns w Polsce!

 

Mają ten karabin w sklepie jeden czy ileśtam dni, jeszcze żaden maniak tego nie widział na żywo/nie trzymał, a oni już że to polecamy.

 

Takie teksty uważam za chamstwo, kłamstwa, oszukiwanie innych.

 

Sklep airsoftguns.pl jest sklepem godnym potępienia.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Dzisiaj pojawiły się w naszym sklepie nowe repliki firmy STTi - SRC, a także KJ Works.

 

http://www.airsoftguns.pl/?m=5&mc=19&p=list

 

Mam nadzieję, że ceny przypadną Wam do gustu.

 

Wkrótce kolejne modele (pistolety, karabiny) elektryczne i na gaz, a także liczne akcesoria.

 

Pozdrawiam

Paweł Zalewski

biuro@airsoftguns.pl

Link to post
Share on other sites
od dłuższego czasu nosiłem sie z zamiarem zakupienia u nich P-90... Lepiej dozbieram kase i kupie TM.
Jak P90, to tylko TM...

Ale sklep robi się porządny. Najpierw WELL/UTG M4, teraz produkty KJW i STTi/SRC... Czekam na MP5 i kałasza od WELL'a, mają być w styczniu.

Link to post
Share on other sites

8O oni szaleja. Przedtem bylo badziewie (kumpel miał) a teraz prosze. Trzymac tak dalej :D. Obniżcie jeszcze ceny tego dobrego sprzetu to was pokocham :) . Pośpieszcie się z tą dostawa. Niemoge się doczekac. A i jescze gaziaki by się przydały i nie piszcie tak jak np na alegro lub w telezakupach mango bo to robi złe wrazenie (na mnie w kazdym razie . Piszcie to co najważniejsze i potrzebne. Mniej gratisow niższa cena albo przy zakupie opcja kupna dodatkow czyli np mozna kupić goły kkarabin albo na formularzu wysyłkowym wybrac dodatki i podac ile wiecej baksow.

Takie sa moje rady :)

Link to post
Share on other sites

No ja się naszczęście nie zawiodłem mój sig sauer 552 spisuje się świetnie!!

Jak na tak tanią replike to jest dobrze.

Takie tanie repliki są dobre dla początkujących jakim ja jestem.

Mam nadzieje że bedzię tak dalej!!

 

Pozdro dla ekipy

AirsoftGuns!!

Link to post
Share on other sites

Jak sprowadzicie Glocki KJW po mniej niż 250 zł, to macie moje zamówienie.

 

Sklep naprawdę zaczyna mi się podobać, ale irytują mnie właśnie opisy "jak w telezakupach mango". Sklep może się zmienić na lepsze- wystarczy tylko ruszyć sięęę...ekhem... znaczy się chcieć.

 

 

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Są już krótkie gaziaki i sprężyny.

Ale kategorie są żałosne - "repliki metalowe" w których są krótkie springi i aegi...

"repliki gazowe" - może być

 

Miałem nadzieję że chociaż po wprowadzeniu przez nich do sprzedaży normalnych replik, te chinskie badziewia typu cyma zdegradują do "tanich replik" i utworzą taką kategorię ale nic z tego :ściana: Podejrzewam że Sklep Pana Marka będzie teraz wciskał kit w stylu że badziewne pseudo elektryki to normalne repliki a te kilka markowych które mają to super high grade najlepsze podwyzszona jakosc i w ogole...

 

Po za tym wspomniane przez innych opisywanie produkty w stylu telezakupów mango.

 

Ale airsoftguns chyba nigdy się nie zmieni a mógł się z tego zrobić całkiem dobry sklep. Niestety towar to nie wszystko...

Link to post
Share on other sites

ja nie wiem czy to moja wina czy tez nie ale podczas ladowania magazynku w tzw " skrzykawka " zauwazylem samo wypadajace kulki z magazynku (mp5 sd6) i dupa ani strzalow ani nic - narazie formatuje baterie - zobaczymy co mi napisza bo kija w olsztynie nie ma magazynkow ani tym bardziej lepszego sklepu asg wiec se poczekam do next week ;]

btw

swoja droga kto wie gdzie mozna kupic magazynki do mp5 sd6 (nie koniecznie metal) - byle szybka byla dostawa (prosilbym o dokladnie linki) :D

Link to post
Share on other sites

moj pierwszy kontakt z tym sklepem nie jest zbyt dobry. Zamowienie dokonalem w zeszly piatek a do dzis jeszcze nic nie przyszlo. Wyslalem @ z zapytaniem co sie dzieje, ze nie dochodzi i czy sa jakies opoznienia. Odpowiedz dostalem---sporadycznie---- i odpowiedz sie skonczyla. Dodalem rowniez swoj komentarz ktorego ciagle nie ma.... napisalem go ok 24h temu

Link to post
Share on other sites

Ja muszę sklep gorąco pochwalić

 

wpierw zamówiłem Wella Mp5A4, wysłano w piatek, doszło w poniedziałek

 

kulki o,25 - naprawdę poezja ! polecam każdemu, jedne z najlepszych kulek jakie widzialem

 

wszystko solidnie popakowane

 

a we wtorek zamówiliśmy M4A1 Wella - przesyłka na następny dzień rano była już u mnie, wszystko co być miało - było :)

 

na maile Pan Marek odpisuje najpóźniej na następny dzień, a czasem jeszcze w tej samej godzinie - naprawdę kontakt godny polecenia

 

na telefon też bez problemu można siedogadać

 

słowem - gorąco polecam, następne zamówienie idzie, a będzie jeszcze pewnie wiele :)

 

pzdr

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...