Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

"skuteczny zasięg karabinu = 45-50m" ....

Jezeli tak bylo na stronie to oznacza ze ten skuteczny zasieg spadl :D

Skuteczny zasięg strzału: 40-45 metrów

Jedynie "nieskuteczny" zasieg zostal :D

Zasięg: 45-50 m

Zreszta to nie jedyna ewolucja bo firma DE zamienila sie w JG, ale to historia osobnego watku...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tragedia!

Najpierw sami nie wiedzą co sprzedają, bo okazuje sie po dniu od premiery że sprzedawany przez nich karabin to coś zupełnie innego. Najprawdopodobniej z tego co mi wiadomo nawet nie ma metalowego GB! Straciłem resztki zaufania do tego sklepu - takiego przekrętu dawno nie widziałem. Naciągneli ludzi na DE rzetelnie opisanego na forum a przyslą coś zupełnie innego. Oszuści...

 

Sorry Mig , ale czy miałeś to w rękach i rozkręcałeś ?

Ja też podejrzewam że tam jest plasticzany GB , ale dopóki nie będzie żadnych zdjęć bebech zrobionych przez AirSoftGuns lub ktoś tego nie kupi i nie rozkręci to nie ma co afery robić .

 

EDIT : Potwierdziło się - Plastik .

 

Hooah !

 

HateMe!

Link to post
Share on other sites

WItam!

 

Znalazlem w regulaminie sklepu: (dotyczy zwrotow zakupionego towaru)

 

Koszt przyjęcia towaru na magazyn to 10% wartości zakupionego produktu! Kwota ta jest ODEJMOWANA od wartości zwrotu! Są to koszty m. in. sprawdzenia produktu, ponownego opakowania, a także koszty przelewu.

 

...jest to postanowienie regulaminu sklepu sprzeczne z ustawa o sprzedazy konsumenckiej(...) a także ustawą o ochrone niektórych praw konsumentów i odpowiedzialności zaszkody wyrządzone przez produkt niebezpieczny

 

A takich postanowien regulaminu tego sklepu mozna by przytaczac mnóstwo....

 

A co do oferty sklepu - to.... jest to notoryczne wprowadzanie w bład potencjalnego klienta co do opisow technicznych ( np zawyzanie odeleglosci strzalu i mozliwosci replik, bajeczne kosmiczne dodataki)...

Mozna by sie kiedys tym zając w ten sposób:

 

Z naruszeniem zbiorowych interesów konsumentów mamy do czynienia wówczas, gdy bezprawna praktyka przedsiębiorcy dotyka nieograniczonej liczby osób – to znaczy potencjalnie każdy może zostać przez nią poszkodowany. Tak więc zbiorowych interesów konsumentów nie będzie naruszać na przykład błędne naliczenie rozmów na rachunku telefonicznym bądź niejasne sformułowanie w konkretnej umowie – są to sprawy indywidualne. Natomiast z naruszeniem zbiorowych interesów konsumentów będziemy mieli do czynienia w przypadku takiego skonstruowania systemu obsługi klienta, które w praktyce uniemożliwia reklamowanie kwestionowanego rachunku lub stosowanie w umowach ze wszystkimi konsumentami wzorców zawierających niedozwolone postanowienia...itd.itd...

 

Tu macie link:

 

http://www.uokik.gov.pl/pl/ochrona_konsume...sy_konsumentow/

 

Należalby tylko odnaleść osoby ktore kupily owe repliki i mozna obiektywnie zweryfikowac te dane ( przeciez redaktorzy dostali, kupili repliki do recenzji do "zbrojowni").

 

Pozdrawiam i czekam na wasze reakcje.

Link to post
Share on other sites

Nie róbmy dymu. Po pierwsze mleko już się wylało, ale sklep jakoś tam sytuację sprostował, poza tym zdaje się nikt specjalnie ni zdążył nic kupić (to a propos matrixa).

 

Co do postanowienia regulaminu odnośnie zwrotu, to owszem jest ono niezgodne z prawem, ale najpierw należałoby upomnieć sklep.

 

Z tego co mi wiadomo Airsoftguns.pl zdarza się reagować na uwagi i np. modyfikować opisy.

Link to post
Share on other sites

Witam kupiłem na airsoftguns.pl na poczatku UZI AEG nie bylo mowy o magazynku z plastiku takim jak w PAINTBALL i zasiegu po naladowanej bateri 10m.Oddałem UZI i kupilem MP5 A5 WELL dziala dobrze lekko sie zacina zasieg 15m max. a pisza ze 25-30m teraz sie rozwalil magazynek jak dla mnie airsoftguns.pl to oszusci żerujacy na 10-15 latkach ktorzy zaczynaja ASG a nie maja pieniedzy na TM albo CA. Nie polecam tego sklepu opisy sa nie prawdziwe a repliki plastikowe i niszczace sie po 2 miesiacach max. :x :evil:

Link to post
Share on other sites

mp5 wella tą z metalowym gearbox'em? bo jeżeli tak to chyba coś masz ni tak z nią. co tydzień strzelam się z kumplem który używa WELL MP5A5 z metalowy GB i zasięg to spokojnie 25 metrów - nic nie upgrade'owane.

co do sklepu to nie znam.

 

PS: sorry za lekki offtop ale jak dysusja dotyczy sklepu to nie powinniśmy ich obarczać winą lipnego egzemplarza danego karabinu. co robią to robią, ale my nie musimy robić tego samego.

Link to post
Share on other sites
mp5 wella tą z metalowym gearbox'em?

 

Nie, Mp5 Well z plastikowym GB za około 80-90zł [teraz nie sprawdzalem]

 

PS: sorry za lekki offtop ale jak dysusja dotyczy sklepu to nie powinniśmy ich obarczać winą lipnego egzemplarza danego karabinu. co robią to robią, ale my nie musimy robić tego samego.

Według tego co tu napisałes to maja 95% lipnych egzemplarzy wszystkich karabinow ... :wink: :lol:

Link to post
Share on other sites
Cicho, mój SDek z tego sklepu przeżył dwie strzelanki, spotkanie z bandą dzieciaków, z półtora tysiąca kulek i cholernik nadal strzela, tylko na pierwszej strzelance mu bateria zmarzła...

 

To trafil ci sie dobry egzemplarz :P Mojemu koledze trafila sie MP5 CYMA [ten co ma 2 magazynki] co wystrzelil 15 kulek i padl mu przelocznik SEMI/AUTO pozniej tego samego dnia poszedl spust a bron sama strzelala az sie zerwal GB ...

Dlatego uwazam airsoftguns.pl za osoby ktore chca sie wzbogacic na 10-15 latkach ktorzy zaczynaja sie strzelac w ASG :!:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja też na tym sklepie sie niestety zawiodłem...jak zamawiałem u nich mp5 R5 po promocyjnej świątecznej cenie 377zl złożenie zamówiłem w święta. Wtedy na stronce jak byk pisało że wyzstkie zamówienia zoastaną wysłane zaraz po nowym roku w pierwszy dzień roboczy czyli poniedziałek. Dotaktowo wziołem przesyłkę kurierem(niby dochodzi w 24h hehe) Poniedziałek czekam wtorek czekam środka czekam czwartek czekam piątek czekam sobota w****am sie poniedziałek wreszcie dochodzi upragniona paczka...ładuje baterie...wkładam coś tam pobrzdąkało w środku i karabin tylko kręcił silniczkiem. Pisze maila ze chce zareklamować i że żądam wymiany albo naprawy( z dokłdym opisem co i jak sie dzieje z karabinem, nie chciałem rozkręcać bo bałem sie że nie uznają mi reklamacji) dostaje odpowiedź:

prosze używać tylko kulek bezszwowych i przeczyścić swoją replikę! I chociarz jak byk w mailu napisalem ze ani razu nie strzeliłem z tego karabinu a oni mi tu go każą przeczyszczać i używać bezszwowych kulek 8O I tu właśnie wychodzi kompletny brak jakiejkolwiek wiedzy technicznej panów sprzedających... W innym sklepie normalnie nie bylo by żadnych problemów... Oczywiscie wystarczyło dopchniecie silnika i pozodne dokrecenie tej stopki ale niesmak jednak pozostaje...

 

Ps. Aha na stronce pisało zasięg 45-50 liczyłem zasieg 37-40...

Link to post
Share on other sites

1. Mój kolega zamówił FAMASA ("najlepsza replika jaką sprzedajemy!" - cytat ze strony). Zdziwienie było gdy go przywieźli a on całkiem nieźle strzelał (no może nie super, ale tam te 15-20m miał). Jednak co ok. 40strzałów coś szło w srodku i trzeba go było rozkręcac... Fajnie sie działo gdy to mu sie robiło na strzelance:D. Ogólnie to były wywalony pieniądze w błoto. On kosztował ok. 100zł

2. Mój inny kolega kupił shotguna za uwaga uwaga.... 30zł. Miał pompe i pistolet. Pistolet rozwalił mu sie odrazu (3-4 strzały) ale pomka nieźle wygląga i da sie z niej strzelać. Tak jak w pierwszym przypadku nie jest to 45m ale jakoś idze. Dodatkowo nawet sporo waży i nieźle wygląda.

 

Według mnie zakup na airsoftgun.pl to jest raczej zły pomysł. Opłaca sie tylko początkujuącym sprawdzić czy "to"jest tym,co ich kręci.

Link to post
Share on other sites

Ja w zeszłe wakacje zamówiłem Glock'a 26 Cymy za 5-6 dyszek (nie pamiętam). Miałem 16 lat, wybłagałem rodziców i czekałem 2 tygodnie na paczuszkę...dodatkowo zamówłem 3 tys kulek + gratis 3 paczki z kulek z farbą. Gdy już przyszła paczka 10 min ją odklejałem z taśmy, którą była ona przymocowana do dozowników. Otwieram pudło: SZOK!! Świecący plastik, i uwaga 2 atrapy blokady spustu(jedna tak jak w oryginale - nad magazynkiem, druga to ta co w replikach robi za blokadę - atrapa atrapy!!!) No dobra trudno - nakładam kilogram bajerów (laserek, celownik opt, przedłużacz lufy, wielki magazynek[o takiej samej pojemności jak ten 2x mniejszy] no i co ?? celownik laserowy zwalony.......trudno to tylko bajer...idę do lasu (byłem na działce) strzelam .......bam !! po 5 metrach (przy bezwietrznej pogodzie) kulka skręca prawie o 90 stopni..... Cholera idę mocno wk.....y do domu już chcę rozwalić pistolet ..ale patrze na niego - brak mu z jednej strony plastiku na uchwyt.......AAAAAAAAAAAaaaaa!!!!

po tygodniu wracam do domu , pistolet już nie działa.

Dopiero miesiąc temu się nim zainteresowałem bo kumple mnie namówili na małą strzelankę...Poczytałem sporo na Waszej stronie o tuningu - zabieram się do rozkręcania . Najpierw powypadały łączniki śrubek (czy jak to się zwie) i to rozwiało moje wątpliwośco co do grzechoczenia "repliki". HOP - UP ?? Chyba Pan Mareczek nie wie co to jest - lufa jest po prostu krzywa.... .Części metalowe? śrubki (choć głowy nie dam, że z metalu) i obciążniki w magazynku..... :wink:

Lepszy pistolet kupiłem w kiosku bo strzelał prosto na 10 metrów , wprawdzie bez bajerów ale za 10 złotych!!

Jednym słowem : SHIT!! Nie kupujcie bo pożałujecie!! :twisted: :twisted: c

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówiłem u nich shotguna silver (czy jakoś tak) i nie dość że czekałem na przesyłkę ponad 2 tygodnie to jeszcze replika (jeśli tak to można nazwać) przyszła owinięta w karton.Po uporaniu się z taśmą klejącą okazało się że rękojeść lata sobie swobodnie po calym "opakowaniu".Zgłosiłem im to e-mailem.Na odpowiedź czekałem dosyć długo ale w końcu napisali żebym przysłał im zdjęcia i opis co się niby zepsuło.Gdy wysłałem im te zdjęcia napisali że w mailu nie było żadnych zdjęć!Dopiero gdy zadzwoniłem dowiedziałem się że mam im odesłać replikę na mój koszt a potem oni przyślą mi na ich koszt naprawioną.Wysłałem.Po długim oczekiwaniu przysłali mi replikę tego samego shotguna tylko że z przedłużona kolbą i "glockiem" gratis.Strzelba rozwaliła się po pierwszej strzelance a "glock" jeszcze szybciej.Jeśli chodzi o jakość ich replik to nie polecam!

Jeśli ktoś już się skusi to niech nie próbuje tuningować tego SHITU!To po prostu SYF!

Link to post
Share on other sites

Niestety ja również dołączyłem do grona "zadowolonych innaczej" klientów sklepu AirSoftGuns :( na swoje usprawiedliwie mogę powiedzieć tylko że dopiero co zainteresowałem się ASG oraz że to moja pierwsza "replika".

Na aukcji allego kupiłem u nich Berette która obecnie można kupić drożej w sklepie internetowym.

A teraz trochę konkretów:

1) Opis wyssany z palca, podana jest waga około kilograma :!: w rzeczywistości razem z bateriami, magazymkiem, laserem i kolimatorem nie przekracza 250 gram, energia strzału ok 0,5J tak naprawde to ten pistolet nie jest w stanie przebić kulką 0,2g kartki papieru do drukarki z odległości 1 metra, HOP UP podobno miał być ale nie stwierdziłem jego obecniości, zasięg około 15 metrów całkim możliwe ale nie da się w nic trafić, kulka 0,12g wystrzelona z 1 piętra (linia celowania pozioma) dolatuje na odległość około 20 metrów ale 2,5 do 3 metrów w lewo od celu.

2) Ładowarka nie pasuje do żadnego gniazdka w moim domu, ma po prostu za krótkie bolce.

3) Celownik laserowy nie ma nic wspólnego z celowaniem.

4) Trwałość w moim przypadku około 2 tygodni (około 500 kulek) ale wiem że innej osobie która kupiła to samo, pistolet popsuł się po 1 dniu. Po 2 tygodniach widać ubytki na zębatkach.

5) Wykonanie jak dla mnie z wierzchu całkiem niezłe, ale w środku to po prostu nieporozumienie. Szczelnośc tłoka nie istnieje :!: żeby to poprawić trzeba go rozebrać i stracić gwarancje (o ile takowa istnieje).

 

Podsumowując W TYM SKLEPIE WIĘCEJ NIE KUPUJE :!:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Przeczytalem wszystkie zamieszczone tutaj opinie. Wiele z nich jest krytycznych. Dziwi mnie tylko jedna rzecz. Oceniacie produkty, ale nie sklep. Wiele osob mowi, ze wybiera sie na strzelanki itd., to co pisza wyglada na bardzo powazne.. natomiast kupuja replike za 30zl. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich. Posiadamy w niej zarowno zabawki (nie sa one jakosci w zaden sposob porownywalnej do TM, to zrozumiale i oczywiste), ktore sa dobre dla dzieci, zeby mialy troche frajdy ze strzelania. Posiadamy takze repliki drozsze, wysokiej jakosci, ktore zadowola znacznie bardziej wymagajacych, ktorzy do strzelania podchodza powaznie.

 

Wybaczcie, ale dla mnie osoba, ktora wybiera sie na wielce powazne strzelanie, kupuje replike za 50zl i wymaga od niej, zeby trafila w dozownik po kulkach w odleglosci 30m, jest niepowazna. To tak jakby ktos kupil Matiza i oczekiwal od niego osiagow Mercedesa.

 

Pamietajcie, ze to nie my produkujemy te rzeczy, my je tylko sprzedajemy. Rozna jest grupa docelowa, jesli chodzi o rozne modele.

 

Oceniajcie prosze dzialanie sklepu, a to wydaje mi sie bezproblemowe. Jezeli cos sie zepsuje, czy robimy problemy z reklamacja? Nie. Naprawiamy lub wymieniamy na nowy. Istnieje rowniez mozliwosc zwrotu pieniedzy. Nawet, gdy Klient kupi cos i sie rozmysli, moze to do nas zwrocic. Wystarczy zastosowac sie do procedury zwrotu (tj. zamiescic odpowiedni formularz w odsylanej paczce etc.).

 

W swojej ofercie mamy zarowno repliki tanie jak i drozsze. Zanim zaczniecie krytykowac nasz sklep (a to nie nam naleza sie wtedy slowa krytyki, tylko producentowi, za slaba jakosc broni), rozgladnijcie sie, zastanowcie dokladnie jakiej broni potrzebujecie. Gdy juz bedziecie pewni, ze dana bron spelnia Wasze oczekiwania, kupcie ja.

 

pozdrawiam serdecznie,

 

Maciek Derewecki

maciek@airsoftguns.pl

Biuro Obsługi Klienta AirSoftGuns.pl

Link to post
Share on other sites

Ja ogolnie sklepowi nie miał bym nic do zarzucenia gydby nie przekłamania w opisach chodzi głównie o tanie AEG-i w których pisze 25-30m zasięgu a prawdziwy zasięg wynosi 10-15m. No i troche zbulwersowało mnie to że gdy powiedziałem że broń mi nie działa i żądam wymiany to kazano mi przeczyszczać karabin używać kulek bezszwowych chociarz napisałem w mailu że to nic nie daje itp pewnie ta wymiana maili twrawała by bez końca gdybym wreszcie sam nie zaczął kombinować i nie naprawił. Pozatym nie mam nic do zarzuecnia sklepowi...A to, że wprowadzono przegląd zerowy sie tylko chwiali...

Link to post
Share on other sites

dobra tylko że w opisach macie np. "Energia strzału: około 0,6 J

Skuteczny zasięg strzału: 30-35 m"

 

a jaki PM to jest ? MP5A5 cymy ... i jakoś wierzyć mi sie w to nie chce

 

albo mam deserta AEG .. takiego samego jak na waszych zdjęciach i takie samo pudełko miałem i waszych opisach jest "Skuteczny zasięg strzału: około 15 m" a ja ten pistolet miałem (mój kolega też ) i strzelał na

maks 7 m... dziwne ? takie samo pudełko taki sam pistolet a inne parametry?

waszym obowiązkiem ( jak kupie u was np mp5a5 cyma ) jest dostarczenie mi tego guna w maks tam 3 dni ( teraz tak na waszych aukcjach pisze ) i ten PM ma strzelać na 30-35 m a w to jednak nie wierze :/

 

żeby offu nie było

 

mój kolega zamówił u nich G36C ( spring ) paczka miała być w maks 24 godziny a szła 1 tydzień :/

Link to post
Share on other sites

Szanowny Panie Macieju;

jakkolwiek nie mam szacunku dla osób, które dają złapać się na haczyk marketingu dla człekokształtnych, to jednak Pana wypowiedź nieco mnie poruszyła.

 

Przebija przez nią troska o zadowolenie klienta oraz kupiecka rzetelność. Wprost pisze Pan o jakości niektórych artykułów znajdujących się w Państwa ofercie. Jakkolwiek widzę tu pewien dysonans pomiędzy ta wypowiedzią, a formą reklamy stosowaną przez Państwa firmę - to jednak napawa mnie ona nadzieją.

 

Rozumiem bowiem, iż bezpośrednim następstwem tej wypowiedzi będzie wprowadzenie do opisów tych "gorszych" replik informacji nt. ich wadliwego wykonania, mizernych osiągów oraz braku przydatności w AS, którymi podzielił się Pan z nami tutaj. W trosce o zadowolenie klienta i wizerunek Firmy, rzecz jasna.

 

Tak trzymać! :)

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites
Ja ogolnie sklepowi nie miał bym nic do zarzucenia gydby nie przekłamania w opisach chodzi głównie o tanie AEG-i w których pisze 25-30m zasięgu a prawdziwy zasięg wynosi 10-15m

 

i waszych opisach jest "Skuteczny zasięg strzału: około 15 m" a ja ten pistolet miałem (mój kolega też ) i strzelał na

maks 7 m... dziwne ?

 

Spora czesc produktow sami sprawdzamy pod tym wzgledem, ale nie zawsze jest to mozliwe z roznych wzgledow. W takich wypadkach, zamiszczamy na stronie dane, ktore zostaly podane przez producenta.

W przypadku, gdy Klient zauwazy blad w opisie, moze nas o tym powiadomic droga mailowa. Zweryfikujemy go. Zdarzaly sie juz przypadki, ze po interwencji Klienta bledy zostaly poprawione.

Dla scislosci: sa rowniez przypadki, ze Klienci stwierdzaja, ze replika ma wiekszy zasieg niz podany przez nas. Np. niedawno ktos pisal, ze karabin, ktory w opisie ma 20-25m zasiegu, w rzeczywistosci strzela u niego na 35-40. Niestety bledy sie zdarzaja, ale staramy sie je eliminowac.

 

gdy powiedziałem że broń mi nie działa i żądam wymiany to kazano mi przeczyszczać karabin używać kulek bezszwowych chociarz napisałem w mailu że to nic nie daje itp

 

Nie wiem jaka tu byla dokladnie sytuacja, wiec nie bede tego konkretnego przypadku komentowal. Generalnie, gdy produkt nie dziala poprawnie nie robimy zadnych problemow z reklamacja, wazne jest tylko, zeby sie zastosowac do procedury reklamacji / zwrotu. Np. w przypadku braku wydrukowanego formularza reklamacji (opis uszkodzenia) reklamacja nie bedzie rozpatrzona, a produkt zostanie zwrocony do nadawcy.

 

waszym obowiązkiem ( jak kupie u was np mp5a5 cyma ) jest dostarczenie mi tego guna w maks tam 3 dni

 

Maksymalny czas dostawy okreslony przez nas to 7 dni roboczych. Gdy piszemy gdzies o krotszym czasie dostawy, jest to czas przewidywany, nie maksymalny. Trzeba zauwazyc jednak pewien fakt - nie mamy wplywu na to, kiedy Poczta Polska dostarczy przesylke. Od nas paczka wychodzi dzien po zlozeniu zamowienia (wplynieciu pieniedzy na konto). Czasami sa to dwa dni. Wszystko wysylamy priorytetem, wiec nastepnego dnia paczka powinna byc o odbiorcy. Daje to w sumie 2-3 dni. Nie zawsze tak jest ... Poczta Polska zastrzego sobie, ze nawet paczki priorytetowe, moze dostarczy w terminie do 14 dni roboczych (sic!). Na to juz wplywu nie mamy...

 

mój kolega zamówił u nich G36C ( spring ) paczka miała być w maks 24 godziny a szła 1 tydzień

 

Tej sytuacji rowniez konkretnie nie skomentuje, poniewaz nie mam dokladnych danych. Odpowiem ogolnie.

Czas dostawy zalezy od wielu rzeczy. Po pierwsze - wybrana forma zaplaty. Jezeli ktos wybierze zaplate przy odbiorze paczki, kurierowi, paczka jest wysylana bezzwlocznie. W przypadku zaplaty z gory, musimy czekac na wplate. I tu rowniez jest miejsce na dziwne sytuacje. Przelewy miedzy bankami ida jeden dzien roboczy (nie liczac przelewow wewnetrznych) - tak wiec dostawa jest opozniona, gdyz musimy poczekac na wplate. Wplata dokonana na poczcie to zupelnie inna historia. Tu pieniedza ida 3-4dni. Niektorzy o tym nie wiedza i juz po 2 dniach otrzymujemy maile i telefony czemu paczki nie ma. Czemu nie ma? Proste.. pieniadze jeszcze nie dotarly na nasze konto.

Kolejna rzecz to fakt, ze kazda paczka wysylana kurierem musi zostac przez nas potwierdzona telefonicznie aby mogla zostac wyslana.

 

 

Wprost pisze Pan o jakości niektórych artykułów znajdujących się w Państwa ofercie. Jakkolwiek widzę tu pewien dysonans pomiędzy ta wypowiedzią, a formą reklamy stosowaną przez Państwa firmę - to jednak napawa mnie ona nadzieją.

 

Staramy sie korygowac nasza oferte na podstawie uwag przysylanych przez Klientow. Staramy sie tez poprawiac jakosc obslugi Klienta. Juz wkrotce (po swietach) udostepnimy nowe mozliwosci kontaktowania sie z nami. Dodatkowo juz w najblizszych dniach kazdy Klient bezposrednio na naszzej stronie bedzie mogl wypowiedziec swoja opinie o produktach, zamowieniach, ktore zlozyl itp.

 

pozdrawiam serdecznie,

 

Maciek Derewecki

maciek@airsoftguns.pl

Biuro Obsługi Klienta AirSoftGuns.pl

Link to post
Share on other sites

"Spora czesc produktow sami sprawdzamy pod tym wzgledem, ale nie zawsze jest to mozliwe z roznych wzgledow. W takich wypadkach, zamiszczamy na stronie dane, ktore zostaly podane przez producenta. "

 

Czyli w 90% przypadków są dane producenta?

 

"Np. niedawno ktos pisal, ze karabin, ktory w opisie ma 20-25m zasiegu, w rzeczywistosci strzela u niego na 35-40."

 

A mierzył na łokcie albo stopy...

 

 

"Klient bezposrednio na naszzej stronie bedzie mogl wypowiedziec swoja opinie o produktach, zamowieniach, ktore zlozyl itp."

 

Co będzie przez Was oglądane i oczywiście słusznie moderowane.

 

 

I jeszcze:

 

Kuzyn mój zamówił u Was "karabin snajperski". Przesyłka i obsługa OK, ale:

-zamiast magicznego zasięgu w opisie karabin strzelał gorzej niż mój P99 HFC- jakieś 10-15 m. (max.)

- Z karabinem snajperskim nic wspólnego nie miał, lufa wew. miała może 30 cm,

-moc wyssana z ... Podczas gdy mój P99 robił z danej odległości znaczące wgniecenia w kartonie Wasza replika robiła wgniecenia także... szukać ich trzeba było za pomocą lupy :|

-HU nie zaobserwowałem, a już trochę w ASG siedzę, więc proszę mi nie wmawiać, że nie umiem znaleźć HU,

-Bateria padła po 15-20 (max.) minutach strzelania,

-karabin wypluwał 2 kulki na sekundę, (ingram KSC wywala w tym czasie 17-18 ),

-kulki latały, gdzie chciały,

 

 

Podsumowując:

 

Zamiast takiego "karabinu snajperskiego" to ja se wolę kulkami rzucać- efekt będzie taki sam, może nawet na moją klorzyść...

Link to post
Share on other sites

I już np tu wychodzi kolejne oszustwo...ten pistolecik za 15zł to zwykły bazarowy badziew który strzela na jakies 5m a nie na 15. ( mierzone bo kumpel kupił na targu identyczny). I jeszcze jedno jeżeli wypowiadasz sie na tym forum to znaczy że je czytasz a jak wiadomo dużo tutaj było o tanich replikach i ich zasięgach...ja nawet po przeglądnięciu bez wnikliwego czytania poprawił bym przynajmniej połowę błędów na waszej stronie.

 

http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?...duct=1137248092 - pierwsze słysze że g36 to snajperka...No i snajperka co strzela na 25-30m? ( co w nawiasie mowiac tez jest oszustwem bo sam mialem takie coś i strzela moze na 20m)

Link to post
Share on other sites

Ja również nie jestem zadowolony z zakupu w tym sklepie. Zamówiłem Berrette P.355E i szczerze mówiąc nie spodziewałem się jakiejś tam rewelacji w osiągach, chciałem mieć pierwszą replikę. Paczka dotarła. Otwieram. Wszystko fajnie. Ale... lufa krzywa, tłumik krzywy co jest pytam się? Rozkręcam go, patrzę połamany w środku, lufa lata do góry, na dół i na boki, tłok musiałem mocnić (mój błąd, mogłem od razu odesłać i poprosić o nowy) bo jeszcze chwila i by pękł. Po 1 dniu swiecenia laserem zepsuł się. Teraz tylko co każdą akcję muszę pistolet rozkręcać i kleić kropelką to co odpadło. Mam wrażenie że otrzymałem pistolet już kilka razy odsyłany spowrotem przez kogoś innego. Kiedy wysłałem maila że chciałbym wymienić pistolet na działający to dostałem odpowiedź odmowną. I teraz z całego zestawku działa mi tylko latarka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...