Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

mam takie wrażenie że ten sklep ostatnio przeżywa metamorfozę. Co wy na to?

 

Jak myślicie, czy można w tym sklepie spokojnie kupić tą Berettę:

 

http://airsoftguns.pl/?v=215&

 

która na SpecShopie jest dwa razy droższa

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...64df9aef9ce9bfa

 

 

Pytam, bo mój ostatni zakup Glocka27 sprężyny nie wyglądał zbyt pięknie.

MIAŁO BYĆ:

dwa magazynki (15 i 20 kulek)

siła: 0,6 J

zasięg skuteczny: 20 metrów

materiał: ABS

producent: ??? nieznany?

 

A BYŁO:

dwa magazynki po 9 kulek

siła: dużooo mniej niż 0,6 J......

20 metrów to donośność pocisku

materiał: ??? plastik? sam nie wiem

producent: Cyma

 

 

Po interwencji telefonicznej opis tej broni wkrótce uległ zmianie..... czyli krótko mowiąc poprzedni opis to była ściema, do której poprzez wprowadzenie korekty sklep sie niejako przyznał.

 

 

A teraz widze że mają tam coraz lepszy sprzęt, wiec zastanawiam sie nad zakupem Berettki.

 

Z góry dzieki za odp. i pozdrawiam maniaków airsoft'u

Link to post
Share on other sites

To ja sie wylamie - sprzet wprawdzie dotarl do mnie zlekkim opoznieniem, ale dostalem paczke kulek 0,12 DE (wiem, wiem... ale mozna puscic na allegro ;-))... Automat na stronie wprawdzie nieslusznie naliczyl znizke, a ja dowiedizalem sie o tym dopeiro po wplacie pieniedzy, jednak nie bylo zadnego problemu z dogadaniem sie - ustalilismy ze brakujaca roznice w cenie odbierze ode mnie kurier... Kurier jednak przyniosl paczke (nawet do mnie zadzwonil czy laskawie bede w domu ;-)), kazal sie podpisac i... pojechal w sina dal. Coz mialem zrobic, jesli nie radosnie mu pomachac ;-)?

Link to post
Share on other sites

więc tak...zamówilem dwa karabiny ZE SKLEPU AIRSOFTGUNS.PL

i co??...no i nic oczywiscie pisza ze paczke dostane po 2-3 dniach ale nie!!

widac ze ten sklep wcale nie zw3raca uwagi na klientow i nie chce im sie nawet wyslac tej paczk.zamowienie zlozylem w srode a wyslali mi paczke w poniedzialek!!!! :ściana:

i dalej czekam sprzet nie przychodzi a jest juz 8 dzien od zlozenia zamowienia.oczywiscie paczki dalej nie ma...pisali ze nawet dostane paczke do swiat,ale nie,po pewnym czasie zostala ta wzmianka usunieta i panowie z airsoftguns.pl umywaja rece....

wiec NIE POLECAM,NIE POLECAM I JESZCZE RAZ NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Wszystkim naszym klientom, tym obecnych i tym przyszłym, z okazji zbliżających się Świąt życzymy wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i wielu, wielu wygranych walk w Nowym Roku!

 

W tym niezwykłym okresie bawcie się, cieszcie się, a także odpoczywajcie od komputera ;)

 

W swoim, a także całej naszej ekipy życzę Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Paweł Zalewski

AirSoftGuns.pl

 

P.S. Zapraszam do pobrania muzycznego upominku http://www.airsoftguns.pl/zyczenia.mp3 (2,6 mb)

Link to post
Share on other sites

To ja może napisze co myśle o tym sklepie..

 

Pewnego pieknego środowego wieczoru wchodze sobie na strone airsoftguns.pl i juz na wstępie widze ciekawą promocje - H&K G36C za 107 zł z trzema magazynkami. Akurat pomyślałem że pod choinke bedzie idealny. Tylko, kurcze świeta ida, zwykle sa wtedy problemy na poczcie. A tu, patrze na stronie bardzo ładny napisik "Udzielamy państwu gwarancji ze produkty zamówienie przed 18 grudnia (zamawiałem 14-stego) znajdą sie w domu klienta przed swietami. Jak gwarancja to gwarancja - biore dwie sztuki. Piszą, że w momencie nadania towaru do przesyłki informują klienta mailem. Tak mi minął na oczekiwaniu czwartek, piątek, maila ciagle ni mo. No nic, pewnie zapomnieli wysłać. Czytało sie troche że ponoć szybko wysyłają towar, wiec miałem cichą nadzieje ze juz w piatek 16-stego karabiny beda u mnie. Nie doszly. Maila tez nie. Trudno, pewnie beda w poniedziałek. w Poniedziałek natomiast dostalem maila ze wysłali mi towar. No k**wa mać.. trudno, ponoc prioryetty dochodza na dzień po nadaniu. A we wtorek oczywiście - nic. Nie wiem czy moje telefont na urząd pocztowy zaczęły sie juz we wtorek, ale wiem ze było ich wiele. W czwartek kiedy mojej paczki ani widu ani słychu postanowiłem sie skonsultowac z firmą. Dzwonie. Nikt nie odbiera. Włacza sie poczta głosowa która tłumaczy że ze strony airsoftguns.pl nie ma zadnych opoznien i nie maja wplywu na dzialania poczty polskiej. o stanie zamowienia mozna sie dowiedziec mailem. A wiec takich opoznien jest wiecej, hm? na tyle dużo ze widac ekipa miała juz dosc telefonów. Wspaniała firma, która odcina sie od klienta kiedy pojawiają sie na horyzoncie kłopoty. Wszystkie linie telefoniczne, np te, ktore słuzyłydo konsultacji dla ludzi ktorzy chcieliby sie dowiedziec czegos o ASG zostały zlikwidowane. Kontakt telefoniczny - zerowy. Pisze maila, pytam o zamówienie. Fragmenty odpowiedzi zacytuje: "Przesyłka nadana została w odpowiednim terminie, aby mogła zdążyć dotrzeć na

czas. Nie mamy jednocześnie wpływu na opieszałość działania poczty polskiej.

Telefonicznie nie jesteśmy w stanie udzielać informacji o statusie

przesyłki - jedynie za pomocą emaila."

 

w odpowiednim terminie, jak napisł pan Paweł. Jak widac termin nie btł odpowiedni poniewaz przesyłk inie dostałem. Jak wspominałem wczesniej, zamowienie zlozylem 14-stego, paczke wysłai mi 4 dni pozniej. Na owej poczcie glosowej z kolei jakiś miły pan mówi ze z ich strony nie ma zadnych opoznien. No sorry, dlaczego mi nie wysłac na nastepny dzien? Te 4 dni jak dla mnie to JEST opoznienie.

 

dalej, ciekawy fragment odpowiedzi:

 

"Proszę w dniu jutrzejszym odwiedzić najbliższy swojemu miejscu zamieszkania

urzad pocztowy.

 

Instrukcja jak, znajduje się poniżej: "

 

Hm, czy wyglądam na osobe która potrzebuje instrukcji jak odwiedzic najblizszy urzad pocztowy ?

 

Po krótce, zpanem Pawłem sie nie dogadaliśmy. Cóż mnie obchodza opoznienia ze strony poczty, jezeli kiedy składałem zamówienie dostałem gwarancje ze karabiny dojda do mnie przed swietami ?

a własnie, gwarancja. Napis o niej informujacy dziwnym trafem zniknal wraz z pojawieniem sie nagrania na poczcie głosowej i odciecia dostepu telefonicznego do firmy.

 

Oto jak zakończyła sie korespondencja moja z panem Pawłem:

 

"Mogę jedynie przeprosić za nasze i poczty działanie, jednocześnie mam

nadzieję, że przesyłka dotrze do Pana przed świętami, a zawartość sprawi

dużo radości."

 

Owszem, pan Paweł był bardzo uprzejmy co pewnie kosztowało go sporo nerwów biorac pod uwage to że raczej znalazło sie wiecej takich niezadowolonych klientów jak ja, ale niestety jego przeprosin pod choinke nie poloze...

 

 

Ogólnie chodzi mi w tym poście o to, że airsoftguns.pl traktuje klienta po macoszemu, nadchodza kłopoty, kontakt sie urywa. Pozatym są to ludzie niemyślący. Jeżeli pojawiają sie watpliwosci czy przesyłki dotra przed swietami to czemu ryzykowac udzielajac takiej gwarancji ? Jeżeli jest to sposób na dodatkowy zarobek, jest to sposób chamski i zalosny.

 

Niestety, chciałbym ale nie moge polecić.

Link to post
Share on other sites
To ja może napisze co myśle o tym sklepie..

 

Paczki nadane zostały z 5 dniowym wyprzedzeniem - tak aby dotarły przed świętami. W okresie przedświątecznym ciągle monitorowaliśmy sytuację na poczcie m. in. przesyłając przeysłki testowe do naszych kontrachentów w całej Polsce (Białystok, Gdańsk, Warszawa) - wysłane w środę do Białegostoku dotarły na piątek, do Warszawy i Gdańska na sobotę.

 

Informowaliśmy też naszych klientów o konieczności sprawdzenia na poczcie - jeden z naszych klientów przed 2 dni był informowany o braku paczki - w piątek 3-krotnie odwiedził UP i za 3-cim razem stanowczo zażądał przeszukania poczty - o dziwo paczka się odnalazła.

 

Przesyłki kurierskie GLS dochodziły w miarę na następny dzień roboczy.

W tym roku, polscy klienci dokonali zakupów świątecznych w Internecie na około 2 mld zł, co oznacza 100% wzrost w porównaniu do zeszłego okresu (1 mld). Sytuacja ta przerosła chyba wszystkie firmy przewozowe, a zwłascza Pocztę Polską.

 

Wszystkie zainteresowane osoby przepraszamy, jeżeli paczka nie doszła na czas - jednocześnie chcemy oficjanie poinformować o rekompensacie wynikłej z opóźnienia w postaci gratisu (o znacznej wartości) do następnego zamówienia.

 

Jeszcze przepraszam i ponowie życzę Wesołych Świat z uśmiechem na twarzy!

Paweł Zalewski

biuro@airsoftguns.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
13. Airsoftguns.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Informacje zawarte na stronie nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń wobec Airsoftguns.pl.

 

Niestety moga sobie pisac takie bzdury o tym że repliki strzelają na odległość 50m.Nic na to nie poradzimy.Z punktu prawa jest to legalne.

 

Jednak informacje o firmie są znikome. Powinna być rubryka "o nas" tak jak na military.pl. Przynajmniej człowiek wie z kim/czym ma doczynienia.

 

Ceny to porażka. Jak byłem kiedyś na bazarze to sprzedawali IDENYCZNE zabawki za 25-30zł[vide ak 47 który jest na stronce airsoftguns.pl]

 

>>>cut by Capp.<<

 

A i filmik w opisie XM177E comando to nie filmik XM177E comando tylko SR 16.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A aj mam pytanie... co z zkupami w dniu 27 grudnia( no ogólnie W święta)?? Zamówiłem wtedy, miały być do 4 stycznia a pistoletów jak nie było tak nie ma!! A wy mi piszecie, że będą lada dzień- to znaczy kiedy??

 

[ Dodano: 16 Sty 2006 18:12 ]

1. nie działa

2. Się co chwile zacina, po jakiejś godzinie puszcza i po kilku kulach znów zacina

3. Ma skuteczny zasięg: 15-20 cm ( CENTYmetrów)

Moje pytanie- czy sklep wymieni mi ten wadliwy towar??

Link to post
Share on other sites

ja kupiłem na airsoftguns.pl MP5 (nie pamietam jaki dokładnie ) i jako jedyny z 4 qmpli trafiłem super . Działała świetnie było czyć że szczela . Wszyscy chwalili . Niestety po około 2 mniesiącach na jednej ze strzelanek nie chciał strzelać gdy z qmplem go rozkręciliśmy okazało sie że złamał sie spust ( to na czym sie trzyma ) i coś jeszcze . Podczas oglądania MP5 z zaciekawieniem ( wkońcu to były początki ASG u mnie )

okazało sie że tłok był CHOLERNIE "dziurawy" tzn. mogłem go docisnąć do końca a przyczyną było to że najprościej w świecie "szczelił" z jednej strony i już więcej tam nie kupie ponieważ wole pewniejsze strony i firmy !!!!!

 

ogulnie jednak sklep nie jest tak straszny jak mówicie lecz macie troche dużo racji

Link to post
Share on other sites

Troszkę dziwna oferta na Allegro skusiła mnie do zakupu: dwa M4A1 za 36(9)zł. Kupiłem. W przesyłce był jeden. Na moje pytanie, czy tak miało być, okazało się,że chodziło tu o dwa ustawienia kolby, przez co uzyskujemy dwa wyglądy karabinka :D (kolbę można ustawić w 4 pozycjach - cztery za 39). Ale pal djabli - nie majątek. Ale przy uchwycie transportowym brakowało jednej śruby. Napisałem i dziś dosłali. Pozytywny objaw. Nie mam do nich urazy i łatki nie przypinam. A opis - chwyt reklamowy.

Link to post
Share on other sites

Sklep do kitu i ich produkty, nie są godne polecenia... Mój desert miał ważyć 800gram (tak było napisane na poprzedniej stronie sklepu)- oczywiście tyle nie waży... Na nowej stronie już jest napisane 300gram... Ale dlaczego do cholery na poprzedniej napisali 800?

"Skuteczny zasięg strzału: ok. 20-25 metrów" - Max. 10-15 metrów przy kulkach 0,12g ! O 0,20 już wolę nie mówić...

"Blokada spustu: tak" - chyba własnym palcem, bo nie widzę tam żadnej... Żadna dźwigienka nie działa, nic.

Pistolet nawet nie daje rady, rozwalić kulek z farbą dołączonych do pakowania :ściana:

 

I co to za ściemy z tymi przekreślonymi cenami? Są lekko zawyżone...

 

 

MP5 A5 - Czyżby poprzednio nie było 2kg? Teraz 1800gram. Ale wg. mojej wagi jest to 1500gram ^^ I ten chropowaty plastik, w ogóle nie przypomina metalu ;P A tłumik płomienia (w moim przypadku) wkręca się krzywo (nie da się go prosto nakręcić)... Tłumik dźwięku- nic nie daje :D Zwykła plastikowa rurka

Link to post
Share on other sites

ja zamowilem sobie kuleczki i airsoftguns.pl oszukal mnie na 2000 tys kuleczek , skurczysyny :D mysleli ze liczyc nie umiem czy jaki hooj 8) 8)

 

[ Dodano: 30 Sty 2006 20:46 ]

napisalem do nich maila w ktorym powiedzialem ze zamowilem 6 tys kulek a oni przyslali tylko 4 tys i ze brakuje jednej buteleczki z kulkami ,oczywiscie zaplacilem cene 6 tys kulek, i prosze o wyjasnienia a sklep Airsoftguns.pl odpisal

Malo mozliwe aby to sie nie znajdowalo w paczce
i nie wiem czy mi przysla to czy nie :| , wiem ze nie bede placil za koszty przesylki 8)
Link to post
Share on other sites

Niestety muszę dołączyć do grona średnio zadowolonych klientów tego sklepu.....

Pierwsza przesyłka zawierająca broń była ok. (kurier) Druga przesyłka zawierająca gaz dodatki i sławne 6000 kulek, mimo iż dostarczona kurierem zawierała 3 opakowania kulek, z czego jedno było rozwalone i kulki hulały po paczce (reszta zamówienia była ok.)

I tu pozwolę sobie zacytować „Wszystkie paczki kurierskie są ubezpieczone i ostrożniej traktowane niż w przypadku Poczty Polskiej”....Bez komentarza.

Kulki były FATALNEJ jakości wiec zwróciłem się z prośba o wymianę na inne –innego rodzaju oczywiście i tu rozpoczęła się długa korespondencja z panem Pawłem. Po kilku dniach pan Paweł zasugerował, iż mogę je zwrócić i zostaną one wymienione na inne zgodne z ich cennikiem. Kulki odesłałem a teraz bawię się z panem Pawłem w słowne roszady.

Najbardziej w całej sprawie drażni mnie fakt, że jestem traktowany jak mały Ignaś, który zaraz po lekcjach siada przed komputerem i bawi się w pisanie reklamacji......A tymczasem panie Pawle, (bo zakładam, iż pan to przeczyta) pracuję od kilku lat w sektorze bankowym i nie wyobrażam sobie takiego lekceważącego traktowania, jakiego doświadczyłem w tej firmie.

Podsumowując: o ofercie się nie wypowiadam, bo różne są gusta- ja z mego socoma jestem bardzo zadowolony niemniej jednak firma powinna radykalnie zmienić swoje podejście do klientów, bo konkurencja na rynku jest duuuża.........

 

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2006 ]

Niestety muszę dołączyć do grona średnio zadowolonych klientów tego sklepu.....

Pierwsza przesyłka zawierająca broń była ok. (kurier) Druga przesyłka zawierająca gaz dodatki i sławne 6000 kulek, mimo iż dostarczona kurierem zawierała 3 opakowania kulek, z czego jedno było rozwalone i kulki hulały po paczce (reszta zamówienia była ok.)

I tu pozwolę sobie zacytować „Wszystkie paczki kurierskie są ubezpieczone i ostrożniej traktowane niż w przypadku Poczty Polskiej”....Bez komentarza.

Kulki były FATALNEJ jakości wiec zwróciłem się z prośba o wymianę na inne –innego rodzaju oczywiście i tu rozpoczęła się długa korespondencja z panem Pawłem. Po kilku dniach pan Paweł zasugerował, iż mogę je zwrócić i zostaną one wymienione na inne zgodne z ich cennikiem. Kulki odesłałem a teraz bawię się z panem Pawłem w słowne roszady.  

Najbardziej w całej sprawie drażni mnie fakt, że jestem traktowany jak mały Ignaś, który zaraz po lekcjach siada przed komputerem i bawi się w pisanie reklamacji......A tymczasem panie Pawle, (bo zakładam, iż pan to przeczyta) pracuję od kilku lat w sektorze bankowym i nie wyobrażam sobie takiego lekceważącego traktowania, jakiego doświadczyłem w tej firmie.  

Podsumowując: o ofercie się nie wypowiadam, bo różne są gusta- ja z mego socoma jestem bardzo zadowolony niemniej jednak firma powinna radykalnie zmienić swoje podejście do klientów, bo konkurencja na rynku jest duuuża.........

 

p.s. 31/01/2006 podzisiejszym kontakcie mailowym doszliśmy do porozumienia. Panie Pawle oby tak dalej :lol:

Link to post
Share on other sites

odrazu zaznaczam że nigdy nie byłem klientem tego sklepu ale...

 

 

czytając opis na stronie sklepu dotyczący nowego kałacha Double Eagle ,na starcie czuję sie zrobiony w bambuko... :roll:

 

"skuteczny zasięg karabinu = 45-50m" ....

 

 

według mnie to poprostu nabijanie ludzi w butelkę :roll:

 

 

no chyba że faktycznie 280fps-owy karabin strzela skutecznie na 45-50m to jeszcze dzis dokonam zamówienia

 

po co wydawać ponad 1000zł na karabin + srednio dobry upgrade? skoro można mieć wymiatacza za 347zł 8O

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Ja w wakacje kupiłem u nich broń już nie sprzedawaną (ciekawe czemu?), mianowicie MP5A4 (nieznanej firmy, przyszła w pudełku TM :roll: , tzn. wyglądało identycznie, miało nawet symbole TM).

 

Zasięg miał być 30m, u mnie był 2-3m. W broni został zastosowany magazynek grawitacyjny 8O . Już w pierwszy dzień zepsuł się tryb semi.

 

Gdy ją rozkręciłem omało nie spadłem z krzesła. Gear box (jeśli to można wogóle tak nazwać) wyglądał jakby go ślepy chińczyk w garażu składał. Nie będe tu się rozpisywał.

 

W dodatku w sklepie zapomnieli zapakować maski na twarz. Po napisaniu maila odpowiedzieli, że doślą przy następnym, zamówieniu. Niestety (raczej na szczęście) drugiegio już nie będzie.

 

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Są inne sklepy sprzedające to samo (chodżby TaiwanGun) dużo lepiej dbające o klienta.

Link to post
Share on other sites

Tragedia!

Najpierw sami nie wiedzą co sprzedają, bo okazuje sie po dniu od premiery że sprzedawany przez nich karabin to coś zupełnie innego. Najprawdopodobniej z tego co mi wiadomo nawet nie ma metalowego GB! Straciłem resztki zaufania do tego sklepu - takiego przekrętu dawno nie widziałem. Naciągneli ludzi na DE rzetelnie opisanego na forum a przyslą coś zupełnie innego. Oszuści...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...