Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

albo upierasz sie przy swoim dla samej znanej tylko sobie zasady albo nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę. Owszem, to byl moj blad ze sie nie dowiedzialem ze zrodel nieoficjalnych co za replike kupuje, ale ten blad nie powinien owocowac w tak odmienne od oczekiwanych skutki, bowiem jesli sklep informuje mnie o parametrach sprzetu ktory oferuje to z gory zakladam ze te parametry sa prawdziwe. Jest to wina, a raczej oszustwo tego sklepu, ze klient jest wprowadzany w blad przez podane przez ich samych dane.

Ciagle bronisz sklepu? Nie rozumiem cie czlowieku. Obecnie jest multum sklepow airsoftowych w ktorych NIE chca za wszelka cene wyciagnac od ciebie kasy i wsadzic ci gowna w łapy. Nie lubisz takich sklepow? Ok, twoja sprawa, kupuj dalej w airsoftguns.pl.

Link to post
Share on other sites

Sklep ten jest jednym wielkim oszustwem. Nie dlatego że sprzedaje zabawki za 10zł. Ale dlatego że pisze że zabawka za 10zł strzela na 50m. A jak przychodzi wkurzony klient i mówi że zabawka nie strzela na 50m oni mówią: "No a czego się Pan spodziewał po zabawce za 10zł". I tu można odpowiedzieć: "Tego coście napisali".

 

Uważam że dalszy komentarz zbędny.

Link to post
Share on other sites

Kamil, czytając te opisy jacy to oni są świetni (zupełnie mijające się z prawdą) na to samo zwróciłem uwagę!

Boże, ten sklep nigdy się nie zmieni. Dobry jest też tekst

Słyszałeś zapewne o replikach i za 1000zł i więcej. Takich tu nie znajdziesz. Kupisz tu repliki trzy razy tańsze o tej samej jakości.
Jeśli chcesz wydać kilka tysięcy złotych na jedną giwerę, to nie jest strona dla Ciebie. AirSoftGuns.pl szanuje swoich klientów i nie sprzedaje broni, które kosztują 3-4 razy więcej, niż są warte.

Nie szanuje, a dalej idąc tą drogą rzekłbym, że ma ich w dupie bo tandetne zabawki które sprzedają za 20-200 zł są warte znacznie mniej...

A potem ludzie wejdą na airsoftguns.pl, zobaczą zdjęcia tych obrzydliwych plastikowych zabawek i będą uważać nas za duże dzieci latające z zabawkami z kiosku. To co oni wypisują jest nie do wytrzymania...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

niemiał bym nic do tego sklepu gdyby shit który sprzedaje opisywał rzetelnie wtedy każdy nawet dzieciak potrafiłby zdecydowac czy kupić tą zabaweczke co jest równe wyrzuceniu pieniędzy czy wydac wiecej kasy na niezawodny sprzęt jednak tak nie jest i to jest cały problem tego sklepu pisanie np przy replice która pluje kulkami że ma zasięg 30 m :| - śmieszne ale zarazem obrazujące stosunek airsoftguns.pl do kupujacego- mają go głęboko w dupie .Następnym aspektem jest to iż sklep robi nędzna opinie ludzią którzy bawia sie w asg z prawdziwego zdazenia - ludzie mysla potem że my latamy z plastikowymi zabaweczkami bo w dziećinstwie się nie wyrzyliśmy

Link to post
Share on other sites

no i prosze nastepny przypadek nie solidności pracownikow w/w sklepu !!:

Zamówienie złożyłem w czawrtek po czym dzowniąc do nich w piątek uzyskałem odpowiedź ze nie zdązyli wyslac tego w czwartek i ze dzisaj także tego nie zdążą wysłać (piatek) , więc wyslą ja w poniedziałek.W poniedziałek przyszedł mi e-mail że paczka została już wysłana itp. (numer paczki , kwota do zapłaty itd. ) a więc ja jak debil siedziałem dzisiaj (wtorek) cały dzien w domu czekjąc na kuriera gsl , nastepnie cos mnie ruszyl;o i zadzowniłem do firmy przewozowej w celu spytania sie gdzie jest paczak, po czym sie dowiaduje ze paczki nigdzie niema wogole nie odnotowali jej..... , a wiec ja wk****ony zadzownilem do w/w sklpeu pytam sie ich co jest grane a oni na to ze jej jeszce nie wyslali bo nie mieli czegos na skladzie... i wysla ja jutro albo jeszce moze dzisiaj...

 

Poprostu powybijać!!

Link to post
Share on other sites

No jak narazie mogę być zadowolony z sklepu chociaż od bardzo długiego czasu nic u nich niezamawialem to osoby (sprzedawcy,czy ktokolwiek inny) mają dobry konktakt, nierozumniem też aluzji niektórych osob może zawyżone osiai są, ale to jest jedna sprawa druga sprawa to to, że głupota ludzka niezna granic, za 10 pln pistolet/karabin strzelajacy na 50 m (z tego co czytalem na forum) to śmieszne trochę jest aczkolwiek nie mówie, że niejest to niemożliwe

 

Jak dlamnie sklep narazie ma plus (co prawda od dłuższego czasu planuje u nich zakup, chodź po Waszych postach trochę sie zniechcęciłem, ale wierze że jeszcze sklep udowodni że jest godzien bycia na rynku, i będe w nim robił zakupy, bo naprawde mają ceny konkurencyjne)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

mm juz dosyc tego sklepu :!: :!: :!: oni tam maja burdel a nie sklep !!!!!!

Probuje sie dodzwonic czy moja paczka zostala naprawde wyslana bo jakos w firmie GLS nic nie wiedza o tej paczce ,no i jak dzwonie (do firmy w teamcie) to zostaje perfidnie odrzucony :evil: :evil: :evil: Dzwonilem nonstop chyba z dobre 30 min i nie odebrali :evil: :evil: Tej "firmy" nikomu nie polecam :!: :!: :!: Tak nei profesjonalna ze szok :!: :!: :!:

Najlepiej jak ostatnio tam dzwonilem przed zlozeniem zamowienia i na 6 karabinów ASG ktore mieli niby na sprzedarz byl tylko 1 na skladzie ,jak bym chcial jakis z tych 5 ktorych eni maja to bym czekal od 1-2 tygodni na paczke :evil: :evil: :evil: Jesli czyta to jakas osoba z Airsoftguns.pl to wezcie sobei do serca to co napisalem :!: :!:

 

jednym słowem NIE POLECAM TEGO SKLEPU

 

 

---------------------------------------------

 

wkoncu sie dodzwonilem ,ale co sie okazalo zmienil sie jakims cudem nr paczki :? :? a co najlepsze niby paczka zostala jescze raz nadana :x :x moje pytanei po co i dlaczego jescze raz :x :x MAM DOSYC TEGO SKLEPU :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Link to post
Share on other sites

Tak czytam i czytam i chyba dorzucę coś od siebie. Kupowałem w tym sklepie płacąc przelewem. Nie zauważyli istnienia mojego przelewu u siebie na koncie przez tydzień (ale ich automat zauważył, bo oznaczył wpłatę jako wysłaną nie zaksięgowaną). Potem (tzn. jak się wreszcie dodzwoniłem) wszystko ruszyło szybko. Z kurierem można sie dogadać co do godziny (panienka w infolinii poda namiary). Jakość wyrobów versus ichni "markieting" to osobna sprawa. Dla ludzi, którzy nic nie wiedzą o ASG może to być bardzo mylące. Ale od czego, u diaska, jest chociażby rzeczone forum. Jeżeli ktoś chce w ciemno kupić karabinek AEG za 99,90 i rządzić na placu boju - no to wyrazy współczucia. Ale są i inne wyjścia (patrz opisy sprzętu, porady itp) dla ludzi, którzy 1200 zł na replikę TM będą mieli może za dwa lata, a może nigdy a chcieliby się pobawić. Sklep tu nie ma nic do rzeczy.

Aha i jeszcze jedno

Następnym aspektem jest to iż sklep robi nędzna opinie ludzią którzy bawia sie w asg z prawdziwego zdazenia - ludzie mysla potem że my latamy z plastikowymi zabaweczkami bo w dziećinstwie się nie wyrzyliśmy

Fifka, chociażbyś kupił sobie Minimi za cztery kafle, i tak będą ludzie, którzy tak uważają. I nic nie zmieni faktu, że biegamy z pistoletami na plastikowe kulki.

Link to post
Share on other sites

Witam. Czytam tu (prawie) same mierne opinie na temat tego sklepu... Zrobilem juz w nim drugie zakupy. Oczywsicie bylem glupi i nakupowalem z kolegami świństwa AEG po 150zł, ale poszedlem po rozum do glowy i postanowilem kupic AK47 CYMA. Airsoftguns ma ta replike na stanie jako jeden z niewielu sklepow, a ja nie mam za duzo czasu, zeby czekac... I czy bardzo odradzacie mi kupno w tym sklepie ? AK47 CYMA jaki jest kazdy wie z forum, i nie obchodzi mnie co tam o nim pisza na stronie. Produkt chyba taki sam jak w innych sklepach. Glownie narzekacie na dluga wysylke i kontakt... Ale ja moge do nich pojechac osobiscie, i zaplacic przy odbiorze, wiec nie bedzie zadnych chyba problemow... Czy w takim wypadku jednak zalecacie poczekanie na dostawe np. u Krakmana ?

Link to post
Share on other sites

Skoro mozesz podjechac osobiscie to tak zrob. Przed zakupem zasyp sobie hicap i przejedz seria - upewnij sie ze podaje rozsadna ilosc kulek na jednym nakreceniu (50-100). Dopiero gdy trafisz na kombinacje magazynek + replika z ktora nie bedzie problemu - udaj sie do kasy :-). Ten wariant jest najoptymalniejszy wedlug mnie.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

A korzystał ktoś z tych próbek na sklep.airsoftguns.pl ?

Piszą, że wysyłają listem pocztowym 250 kulek o różnej wadze.

Wysyła się do nich tylko mejla z danymi i oni wysyłają to jako próbke.

 

Dostał ktoś od nich już tą próbke ?

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

a te próbki za darmo przychodzą ?

Czy ten co zamawia pokrywa koszty wysyłki.

 

Pamiętam, że był jeszcze jeden sklep gdzie była promocja 'darmowa amunicja' i tez wysyłali, tylko, ze ten co zamawiał pokrywał koszty wysyłki.

Tylko nie pamiętam gdzie to było...

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam kulki przychodzą za darmo dostałem je wczoraj :)

 

Moja opinia o tym sklepie jest narazie pozytywna chociaż mam zastrzeżenia kupiłem tam Ak 47s Cyma i jak narazie dziala :) ostatnio zamawialem 3 paczki kulek i Green Gaz kulki przyszly takie jak chcialem za to przysłali mi gaz ktory mial chyba 250ml z naklejka 1100ml skończył sie on już po 20 magazynkach :x :x :x

Link to post
Share on other sites

Ja jak najbardziej odradzam ten sklep.

Pomijam fakt ze opisy sa troche niezgodne z prawda (np w stosunku do wagi broni), ale nie o to chodzi.

 

Tydzien temu zamowilem w sklepie 3 repliki. Pomijam fakt,ze pieniadze zostaly zaksiegowane dopiero po 3 dniach mimo przeslania ich kontem internetowym, ale to jeszcze nie jest problem.

 

Jak przyszly 3 repliki zamiast M16 A1 Well'a dostalem jakas inna firmy ktorej nazwe pierwszy raz widzialem (jakas Jin Xan czy cos).

Jak potem sie okazalo sklep nie mial w podrecznym magazynie tego M16 i wyslal mi inna replike "bym nie musial czekac" ( dziwne bo na stronie pisze ze jest ich jeszcze 8 ). Replika oczywiscie wedlug sklepu jest "lepsza" mimo tego ze nawet nie ma hop-up'a (a tamat Well'a co chcialem miala). I to jest najlepsze ze wyslali cos innego bym nie musial czekac, ale jak bym chcial odeslac ta by mi przyslano wlasciwa to bede pewnie conajmniej miesiac czekal i sie okaze ze juz ich nie ma na stanie albo "zniknie" na poczcie.

 

Tak wiec ja naprawde zawiodlem sie i naprawde NIE POLECAM

Link to post
Share on other sites

Heh pocieszę cię te Well'e też nie mają HU (choć pisze na opakowaniu że jest)

 

Kumpel zamówił u nich 2 takie Well'e, po kilku ponagleniach wreszcie dostał przesyłkę, a kilka dni później dostał drugą taką samą przesyłkę :P

Dostał w sumie 4 choć zapłacił tylko za 2 :P

Link to post
Share on other sites

Hm,ciekawe. A ja miałem tam inną przygodę. Poszedłem osobiście, bo byłem akurat we Wrocławiu. Obsługa całkiem przyjemna, pokazali co chciałem, kupiłem co chciałem, specjalnie po magazynie szukali. Mało tego, byłem świadkiem rozmowy telefonicznej: zadzwonił klient,że zamówił AK47 CYMY i że w paczce nie było ładowarki. Gość po odłożeniu słuchawki polecił koledze takimi słowami "Pakuj ładowarkę szybciutki i biuegusiem,póki jeszcze auto kuriera stoi". Nie wiem czy to pokazówka, czy prawda. Na "nie" jest fakt, że może ładowarki faktycznie nie było, chociaż toklient mógł ściemniać. Natomiast na "tak" jest to, że szybko zareagowali. Może chcą odzyskać dobrą reputację. Ja osobiście jestem pozytywnej myśli. I te nowe kulki-REWELACJA. Wziełem trzy wagi, i sprawdzałem w kilku replikach. I stockowych AEGach, i po tuningu,i od cymy, i od CA, i nic się nie działo. Są świetne i tanie.

Link to post
Share on other sites

Witam

Zamówiłem w sklepie ak 47s (spring) made by CYMA.

Wszystko odbyło się bez problemów. Po kilku dniach paczka doszła do mnie (poczta polska). Kupiłem jednak na wszelki wypadek za pobraniem, żeby się nie niepokoić.

Ja tam uważam sklep za dobry nic złego się nei dzieje.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...