Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

Ale o to chodzi ze opisy w sklepie i na allegro sa klamliwe i nie przedstawiaja wlasciwego towaru. Znam takich ludzi ktorzy sopodziewali sie otrzymac cos w stanie jak od TM a otrzymali .... sami wiecie cos! I to jest wprowadzanie ludzi w bład! TO MNEI NAJBARDZIEJ BOLI!!!!

Teraz bawie sie w krzyzowca ale niestety do mnie dotarlo po kilku kupionych Allegro soft gunach ze za ta kase mialbym juz G3A3 od TM(springa oczywiscie) albo dwa gaziaki.

 

I TO CI ZLI LUDZIE MNIE WPROWADZILI W BLAD! , tym bardziej ze teraz jest w kij promocji ze mozna miec jakiego sprezynowca HG w cenie 110zl!

 

I LUDZIE TO MNIE BOLI!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panie barbie vel Giertych. Skoro działania na allegro i sprzedaż broni przez Airsoft.pl jest łamiące prawo, to trzeba działać. Widzę że rzucasz mięsem :twisted: i palisz sie do roboty, wiec zacznij działać! Swoją drogą czemu na allegro ten proceder kwitnie, skoro tam są te rankingi sprzedawców (czy to nie zabezpiecza przed oszustwami? czy allegro nic nie robi na skargi oszukanych??).

Link to post
Share on other sites

Co do allegro to bardzo prosto można ich zrobić w konia. Pan Marek już nieraz zakładał sobie nowe konto (chyba wcześniej miał marek76 czy jakoś tak). Bardzo prosto jest tez nabić kilkaset komentarzy ot Pan Mareczek dzwoni do kumpla ,,zamów tyle i tyle towaru na allegro a po 4 dniach wystaw pozytywy''.

 

Rozumiem to że nie każdego stac na MP5 TM za 1000zł ale nie podoba mi sie że na tej stronce pisza o tych ,,replikach'' same pozytywy itp.

 

BTW Na stronie głównej jet napis ,,do 200zł''. Jesli natomiast wejdziecie sobie do elektryków i odszukacie famasa (chyba to o to chodzi) to zauważycie przekreśliną cene 239zł :D LOL tak samo to samo tyczy sie innych modeli które kosztują w okolicy 200zł^^.

Link to post
Share on other sites

"Swoją drogą czemu na allegro ten proceder kwitnie, skoro tam są te rankingi sprzedawców (czy to nie zabezpiecza przed oszustwami? czy allegro nic nie robi na skargi oszukanych??)."

 

Dlaczego ona bo polak potrafi! Zabezpieczenia na allegro to fikcja a pozatym allegro nie zabije zlotodajnej kury! Policz sobie prowizja od 200 zl + kasa za wysatwienie aukcji, teraz razy ilosc aukcji.....teraz rozumiesz o co chodzi? Bo jak nei wiadomo o co chodzi to chodzi o kase!

Link to post
Share on other sites

Allegro nie jest od skaładania reklamacji, to serwis aukcyjny. Od tego jest sprzedawca, sądy i Federacja Konsumenta. Masz 10 dni na odesłanie towaru jesli ci nie pasuje. Weź (dołącz info, że ci nie pasuje i rozwiązujesz umowę kupna-sprzedaży+numer konta) i odeslij!

Na razie to sytuacja przypomina dowcip o facecie, który całe lata modlił się o wygrana na loterii. Bog w końcu nie wytrzymał i zagrzmiał do niego:

- Człowieku daj mi szansę - kup los!

Link to post
Share on other sites

Chyba przedstawiciele sklepu przejęli się krytyką, bo już wszystkie pistolety elektryczne mają wypisany zasięg 15m (wyciągną tyle...). Poza tym powiększyli ofertę o nowe "pistolety elektryczne" (dziękuję, wolę dobrą sprężynkę) - jeśli ktoś nie lubi Glocków, może sobie kupić SOCOM'a Mk23 na baterie (bez jakichkolwiek oznaczeń... Ani źle, ani dobrze...).

Link to post
Share on other sites

no ja własnie dostałem M16 z tego sklepu (listonosz obudził mnie o 10 :D )

i jestem niemile zaskoczony myslałem ze to bedzie jakis szajs ale jednak bardzo solidnie wykonany dosc dobry zasiek i niesamowicie szybka dostawa a do tego tanio 8) hehehehe polecam sklep :wink:

 

"Im więcej ludzi pali zioło tym bardziej babilon upada..."
Link to post
Share on other sites

Problem w tym, że prowadzi się tu dyskusję o produktach, którymi handluje ten sklep a nie rzeczywiście o samym sklepie. Prosił już Cappuccio, proszę i ja. Trzymajcie się obsługi w sklepie nie zaś tego co kupujecie, bo to już Wasza prywatna sprawa.

 

 

 

Edit by Cappuccio :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

JEŚLI MASZ ROZUM TO NIE KUPUJ W SKLEPIE AirSoftGuns.pl !

 

Najpierw czekałem tydzień na przesyłkę, która rzekomo była wysłana na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Mój zwrot doszedł do firmy Pocztą Polską na 2 dzień. Co do sprzedawanych artykułów: jest to kompletne badziewie, buble.

Na początek stwierdziłem, że kolimator nie działa.

Pistolet po 3 godzinach strzelania rozłożonych na kilka dni zaczął strzelać seriami, a następnie przestał strzelać w ogóle. Tzw. darmowe kulki, które mają być pokusą dla kupujących są również niskiej jakości.

Obsługa sklepu podczas kontaktu wykazała się kompletnym brakiem profesjonalizmu.

Podsumowując, człowiek uczy się na błędach więc kolejny mój zakup będzie to sprzęt markowy. Niestety chytry 2 razy traci. Mam nadzieję, że ta maksyma dotyczyć będzie również firmy J&B Trading z Wrocławia. Szanowni internauci zważcie na moje złe doświadczenia i nie nabijajcie firmie J&B kieszeni. Tego typu sklepy powinny zniknąć.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Ja tam kupilem colta xm177 commando, co do jego jakosci jeszcze nie moge powiedziec bo mam go drugi dzien. Jezeli chodzi o szybkosc dostarczenia paczki - na drugi dzien po zamowieniu (to chyba szybko)... Ale troche mnie przestraszyliscie tymi opisami :)

 

 

Sam zobaczysz. Wysłałem zwrot ponad 2 tygodnie temu. Do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy. Niestety muszę w tym momencie użyć słowa złodzieje. Ciekawe ile osób jeszcze oszukali.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe co powiedzie na to:

w paczce z coltem xm177 commando powinienem dostac 2 magazynki - dostalem jeden. Po paru mailach i ustaleniach danych otrzymalem maila "Prosze o dane adresowe - doslemy magazynek." hmm.. i co? Nie zebym robil reklame :D Tylko pisze, ze moze troche sie u nich poprawia?

Link to post
Share on other sites
Ja tam nie wiem. W sobote o 19:42 złożyłem zamówienie( kurierem)

Więc powinno być w Poniedziałek. A co do tych "złodziejii"

Upewnij się czy wysłałes im e-maila ze odsyłasz. I czy napewno doszło.

poczta czasem zawodzi ;/

 

Doszło. Najśmieszniejsze, że koresponduję już od 3 tygodni. Nie wliczając rozmów telefonicznych...

Rozumiem, że każdemu może zdarzyć się wpadka, to akurat rozumiem.

Ale mam tu do czynienia z szeregiem "dziwnych" zdarzeń..

Raczej nazwałbym to złą wolą.

 

Może mam pecha, ale ... tego typu precedens świadczy o firmie, w jaki sposób traktuje klienta. Oczywiście jak klient kupuje i zostawia pieniądze to jest pięknie i ładnie. Sytuacja się zmienia jak trzeba rozwiązać problem.

Dlatego ostrzegam.

 

Sam jestem ciekaw czy sprawa będzie miała swój pozytywny finał.

Link to post
Share on other sites

Już wiele osób pisało, że jeśli idzie o informacje, to sklep odpisuje bardzo szybko, ale w przypadku reklamacji czy krytycznych uwag, że np. zgubili gdzieś kulki z farbą, panowie z airshitguns nabierają wody w usta bądź odwracają kota ogonem. Mi też "farby" nie przysłali. Swoją drogą dobrze - już w ten sposób "załatwiłem" sobie kiedyś Berettę dobrej firmy (chyba nawet TM'owską).

Link to post
Share on other sites

kupilem mp5a5 z 2tyg moze wiecej dni temu, juz sie duzo rzeczy zwalilo,

np kable ktore sie podlacza do bateri sie stykaja i sie przypalily, tlumik troszke za mocno wkrecilem i sie polamala koncowka, srubka nie ma gwinta, zasieg ma 10m a nie tak jak pisze 30m , trudno , kasa przepadla a moglem taniej kupic rugera i bylo by git!!! zaluje ze wszedlem na te strone : airsoftguns.pl , wiem ze mi nie wymienia czy cos wkoncu zarabiaja na tym ... maja gdzies klienta :P

 

niestety nie polecam :s

Link to post
Share on other sites

Ehh... Troche mnie to wszystko zraziło.

MOŻE gdyby zrobili coś żeby wrócić w łaski ASG maniaków, i zmienić swoje postępowanie, to moze, mogli by normalnie funkcjonować.

A tych 50 pozytywnych wypowiedzi troche mnie zdziwiło.

Bo wkońcu co najmniej na 20 (moze się myle) moze zdarzyć się zepsute.

No ale. Tanie jest to. Więc ludzie kuszą się. to dobrze że każdy moze tego spróbować. czy mu się spodoba ASG.

Mam nadzieje że to się zmieni. (Kto wie)

Link to post
Share on other sites

Kupilem u nich Berette (na razie dziala) i MP5 SD6, ktore troche poskrzypialo, wysypalo kulki i zdechlo. Normalnie bym ja zareklamowal ale po tych wszystkich Waszych komentarzach to chyba lepiej bedzie jak ja na scianie powiesze, bo wiecej bym na przesylki wydal :P

 

 

Madry Polak po szkodzie.

Link to post
Share on other sites

Chcialem dorzucic swoje trzy grosze. W AEG jestem poczatkujacy i przyznaje, ze wybierajac Airsoftguns kierowalem sie cena. Sprzet przyslali dosyc szybko i zadnych wad nie mial. Jest to MP5 cm 023. Nie ma powalajacych zasiegow, ale uwazam, ze na poczatek zabawy wystarczy. Jelsi poczuje, ze chce zainwestowac duza czesc pensji (i bede mial dobry team) z pewnoscia skorzystam z innych sklepow.

Nie wiem, czy mialem szczescie w kontaktachz tym sklepem, bo po Waszych wypowiedzach zaczynam sie uwazac za szczesciarza ;)

Link to post
Share on other sites

Ja tez u nich duzo rzeczy kupowalem i jestem z nich zadowoloony.Nawet jak sie cos psulo to dawalem do reklmaacji i za 3 dni mialem nowy karabin:)Ja tez tak sadze jak Licki ze dla poczatkujacego narazie taki sprzet wystarczy.Potem jezeli naprawde ktos sie tym zafascynuje to moze sobie pozwolic na drozsza replike.

 

 

Pozdrawiam

 

JIN5

Link to post
Share on other sites

Tak czytam i czytam... i się zastanwiam...

Panowie tu na forum w dziel tanie repliki sa opisywane dość często karabinki które między innymi można kupić w airsoftguns.pl Do czego dążę chodzi mi np o MP5 czytając o nim właśnie w dziale tanie repliki elektryczne jakoś nie kupiłbym tego. Zdecydowałem sie właśnie na zakup w airsoftguns XM177 w zasadzie na podstawie opinii które przeczytałem tu na forum z jednej strony większość opinii była powiedzmy pozytywna, do tego kilka osób pokusiło się o drobne upgready/tuningi które wyszły dość dobrze jeśli chodziło o podniesienie parametrów tej >broni<.

 

Poza tym karabinkiem kupiłem tam kilka innych >pierdułek< i nie mam ppowodów do narzekań.

 

Mam dwie sugestie ktoś kto decyduje się kupić tani sprzęt powinien się pogodzić z tym że:

a) może sie posypać,

B) raczej nie będzie w 100% zadowolony

c) powinien wziąć pod uwagę raczej samodzielne naprawy niż wysyłanie do reklamacji.

 

Co do kwesti zbyt mocno dokręconego tłumika który wyłamał kawałek lufy nie będę się wypowiadał bo to raczej oczywiste że nie jest to wina sklepu czy producenta.

 

Kupowanie >wątpliwej< jakości tanioch zawsze jest i bedzie obarczone ryzykiem które podejmujemy bądź nie. Ja zaryzykowałem (po wczesniejszym zasięgnięciu opinii tu na forum) i jestem jednym z tych zadowolonych.

 

Na pewno jeszcze kilka rzeczy u nich kupię z powodu dość szybkiej realizacji zamówień jak i oczywiście cen. Raczej nie będą to już żadne karabinki bo ten AEG XM177 w zupełności mi wystarcza, ale w związku ze startem >budowy< Barretta M82 potrzebne będą mi ze dwa magi, i kilka innych >rupieci<

Ja osobiście nie mam nic do zarzucenia airsoftguns.pl :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...