Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

Ciekawym bardzo jakiej firmy jest ten M 16 a1 i a2, i ciekawa nazwa "elastyczny plastik ABS" ja wiem że ja nowicjusz jestem ale mój desert czy P99 brata za chiny nie można uznać za zrobione z "Elastycznego" ABS-u...Czy ktos już może szpnąć coś o tych AEGAch(nie spodziewam się cudów ale jestem ciekawy jak toto strzela(i czy wogóle:P) w te 25 metrów to nie wierzę za grosz ale może warto byłoby coś takiego wziąść żeby zobaczyć czy pasuje wogóle używanie dłuższego gnata:>

Link to post
Share on other sites
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zakupiłem G36 od wspominanego tu już pana Marka który to swoją miną wyraża miłoś do ASG. Na paczke po wpłacie na konto czekałem ze 2 miesiace, juz mylsalem, ze sie bede musial pożegnać z pieniędzmi, ale przyszedł listonosz i mi przyniósł 8 kilową paczke z 3 G36 i mnóstwem badziewnych kulek... w pudełku od G36 jest:

- Sam G36 8) wykonany z czegos co udaje ABS jednak nie jest aż tak najgorzej sama replika wykonaniem, waga i wygladem jest porównywalna z MP5 mojego kolegi, którą kupił kiedyś na tajgunie za 400 zł czyli cenowo nawet sie zgadza. Nie oczekiwalem cudów jak niektórzy tutaj dlatego samo wykonanie przy tej cenie mnie zadowalają. Oczywiście najwiekszym minusem jest dzwignia do przeladowywania ktora nie lata co prawda we wszystkie strony jak sie biegnie z karabinem, ale daje sie przekladac na lewo i prawo i jesli jej nie trzymamy to wraca do swojego pierwotnego polozenia i wygląda zbyt solidnie. Jest blokada spustu i na górze listwa do zamocowania kolimatora z listwa i szczerbinka. Ogólnie caly korpus jest ok.

- Doczepiana kolba, waży chyba ok 1 kg i ma tylko pewnie dociążać karabin. Bardzo masywna.

- Magazynek, przezroczysty na 20- 21 kulek wcale nie jak grzechotka chociaż niektórzy tak uważaja. Nie znam fachowej nazwy, ale w każdym razie po zaladowaniu magazynka do karabinu nie grzechoczą kulki. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość doczepienia drugiego magazynka obok, by szybko zmienić amunicje.

- Laserowy celownik, który ma całkiem niezły zasięg aczkolwiek dobrze go widać tylko w pomieszczeniach albo w nocy wieczorem przy sporym swietle (lampy uliczne itd.) widac smuge czerwonego swiatła na bloku oddalonym o ok 200 m także uważam że wyniki zadowalające. Nie ma jakiegos efektu rozmytej kropki o średnicy 10 cm czy cos gdy celujemy w ściane .

- Pasek do zawieszenia na ramie, ktory sie strzempi i przeszkadza dlatego odlozylem go spowrotem do pudła.

- Coś co udaje kolimator, jeśli uważacie ze bedziecie z tego kożystać to uwaga - zawiedziecie się - do pudła.

- Śrubokręcik do montażu tak właściwie to jedynie celownika laserowego. Nawet sie nie zepsuł.

- Paczke kulek (ok.150), które wyglądają o niebo lepiej od tych oferowanych przez pana marka jako gratis.

- Zapasowe baterie do kolimatora.

 

Ogólnie o właściwościach karabinu.

- zasięg spory, moc też, sprężyna ciężko sie naciąga. oceniam ze kulka doleci na 20-30 m

- celność, jak kto woli , ale 15 m w pomieszczeniu do kartki A5 to zaden problem.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście nie mam nic do zarzucenia w stosunku do tego sklepu - cały czas wydłużająca się recenzja ich produktu na sprężynowym >> broń z allegro... Paczka doszła do mnie po około 6 dniach roboczych, ładnie zapakowana, wszystko jak w opisie produktu...

Link to post
Share on other sites

u nas kiedys byl koles ze sprezynowym G36 i obmacalem troche wtedy ta giwere... powiem tylko tyle... cholerne lekka (juz nawet sprezyna MP5 uhc czy tez hfc jest o wiele ciezsza... ba, moja beretta wiecej wazy, a to byla sprezyna)... no a co do zasiegu, no coz, wyzej juz wspomniany berecik mial o niebo wiekszy zasieg (chociaz juz jest po sporych przejsciach)... do aeg'a nawet nie bede powrownywal... ale moc na serio niesamowita!!! z okolo 1 metra dostalem tym w udo i nawet nie poczulem, a mialem cienkie spodnie wtedy (dodam ze ze zwyklej sprezyny juz czuc bylo niezle)... wiec nie zgadza sie opis ze sklepu, ze "kulki naprawde bola" :P chyba ze to byla dygresja na temat tego co czul w owym momencie autor tekstu

Link to post
Share on other sites

buhehehehe ...

tak sobie siedze i patrze na oferte sklepu...

no i mnie coś tu nie pasuje... sami zobaczcie...

M16A1/M16A2 8O

 

Dlaczego w opisie M16A1 są zdjęcia M16A2 i M16A1?????? :lol:

 

http://www.airsoftguns.pl/produkty/m16_a1/m16_a1.htm

 

z resztą chyba im sie modele pomyliły... bo na obrazkach podpisanych m16a2 jest m16a1...

 

Pozdrawiam :wink:

Link to post
Share on other sites

Co prawda nie mam nic do zarzucenia temu całemu sklepowi który tak właściwie tworzy tylko pan Marek - mocno zaangażowany miłośnik ASG i żadnej firmy ani nic nie ma. Jednak mimo to chciałem ostrzec , że gość o nicku LewBiznesu to także nasz drogi pan Marek który to jest takim miłośnikiem ASG że aż mu konto na allegro zawiesili. Nawet opisy ma takie same jak na airsoftguns.pl i oczyiwście maila ma allegro@airsoftzone.pl - airsoftzone.pl prowadzi do sklepu pana Marka. Także to wszystko jest mocno nakrecane.

Link to post
Share on other sites

Zasięg i siła gunów z tej strony jest dość dobry-co mnie barzdo zdziwiło.

Celownik laserowy trzeba było wyregulować, a mianowicie powsdzać z boku paierki-po tej operacji pokazywał dokładnie na punkt gdzie kulka miała polecieć.Zasięg laserka dość dobry.Nie można pominąć faktu,że jeśli świeci się 80m w dal laser,który padał na dany punkt miał 2 m szerokości :lol:.Latarki taktyczne w nocy widać dość dobrze.Kolimatory z tej strony są do du..,ale można celować.Najbardziej w tych gunach denerwuje mnie magazynek-jeśli przypadkiem póścisz sprężyne w magazynku wywala ci wszystkie kulki,ale jest też tego dobra strona-z magazynku można strzealać na odległość 6 m.:lol:Gun jest mało wytrzymały.Szybko sie rozleci.Jak bym nie miał dużo kasy kupił bym sobie tam jakiś karabin, a nie jakąś orginalną broń przyboczną.Zanim by mi sie rozleciał uzbierał by na dobrego guna.Moim zdaniem opłaca sie tam kupić,ale tylko jeśli ktoś nie ma kasy.Oczywiście te guny nie rónają się z firmowymi.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście widziałem trzy z tych pistoletów m16a3, m16a4 i shotguna 799 i musze stwierdzić, że 70 zł za tego shotguna bym dał ale 130zł za te m16 wżyciu wolałbym se kupić drugą beretke uhc albo walthera P99 za 90zł na tajgunie. Ale jak coś to zawsze można jeszcze kolbą walić albo strzelać z magazynka (seriami) :D co do mocy (pisze o shotgunie bo o m16 nie warto) to nawet nie zła bo jak mnie kolega walnął piłką to tenisa to złapałem shotguna i ze 20 kulek mu wwaliłem to sie bał sprawdzać jakie mu ślady zostały szybko sie go tez ładuje wsypujesz tylko kulki do magazynka tylko nie jest dyskretny bo strasznie grzechocze. :D

Link to post
Share on other sites

Shotgun jest rzeczywiście niezły:) może niejest zbyt dalekonośny ale nadrabia to wygoda celowania(kolba) i szybkostrzelnością, tylko niebęde wspominał że w posiadanym przezemnie uywanym sprzęcie ni stąd ni z owąd kolba sobie odpadła wraz z uchwytem broni:)

Link to post
Share on other sites
Latarki taktyczne w nocy widać dość dobrze.

 

dobrze powiedziane :)

 

co do sklepu, denerwujące jest (jak dla mnie) iż wszystkie artykuły są określane mianem broni, ktorą nie jest, oraz ogólny brak wiedzy na temat tego co oferują

 

czy posiadacie już

celownik laserowy o zasięgu kilkuset metrów (obracany, ruchomy)
? :)
Link to post
Share on other sites
Dumałem przez dłuższy czas nad tym.. Na jaką cholerę przy broni ruchomy celownik laserowy??? 8O

 

Zeby mieć się czym bawić jak leżysz na zasadzce ;)

Ewentualnie, zakładając że kolega tez ma taki, możecie strzelać do siebie z laserków bez zmiany położenia karabinu :wink:

Link to post
Share on other sites

A ja się głowiłem i w końcu wiem :D :

Ta "dioda" w tym laserze siedzy krzywo... tzn. celujecie laserem idealnie prosto, a on będzie świecił np. w lewo... pokręcicie nim to w górę, prawo, dół... A jak jest ruchomy to można to skorygować:D Świeci w bok, lekko nim kalibrujecie i jest ok :D Tylko nie wiem czy to przydatne bo laser ogolnie nie jest najlepszej jakości... :? Słaby zasięg i ta plamka... :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...