Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

Hmmm może z wnioskiem na policje to troche za drastycznie i może za szybko, jednak trzeba niezwłocznie wyjaśnić wszystkie nieścisłości. Ja bym bardziej stawiał na nawalone w systemie niż na jako takie oszustwo. Zastanawiające jest to czemu dawają status "W realizacji" co znaczy, że przyjęli zamówienie a coś im się nie śpieszy z wysłaniem... I to raczej nie chodzi o to, że chcą pieniądze za darmo bo ja zamówiłem za pobraniem a mam podobny problem. Będe próbował dzwonić i wyjaśnić te i owe sprawy. A możę ktoś blisko mieszka i pofatygowałby się do gościa?

 

PS: Nie mylić pofatygowania się z groźbą. Po prostu zawsze lepiej się rozmawia w cztery oczy niżprzez telefon lub ten u nich marnie działający system e-mailów.

PS2: TeQ nie żartuj, że zostawisz mu te kase. Jeżeli to rzeczywiście jest oszustwo a kasy zostawiłeś naprawde dużo to pierwsze co bierz fure i wal do gościa.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm oczywiscie ze nie zostawie....pojechalbym na prawde...ale....troszke daleko mam .... i nie mam ochoty placic jescze za paliwo ;/ ktore mnie...no troszke wyniesie :(... no niewiem narazie poczekam....tylko wlasnie najbardziej zastanawiajace jest to ze w ciagu 2-tygodni dopiero status zmienil sie na wyslane a sprzedawca zapewnial ze juz zostalo wczesniej wyslane...dziwne... ;]

Link to post
Share on other sites

moje zamowienie wisi juz ponad dwa tygodnie.

i mimo umowienie sie na anulowanie tranzakcji, z powodu braku towaru, zwrotu pieniedzy nie dostalem.

 

przedwczoraj zlozylem zawiadomienie na policji w sprawie oszustwa internetowego.

krotka pilka.

oszustwo na kwote powyzej 250 zlotych to juz przestepstwo, a nie wykrczenie, wiec dosyc powazna skaza na zyciorysie.

 

oczywiscie istnieje mozliwosc poinformowania policji o tym ze domniemany oszustw wywiazal sie ze swoich obowiazan i wtedy nastapi "odmowa wszczecia postepowania".

 

wyszedlem z zalozenia ze 2 tygodnie oczekiwania to wystarczajaca ilosc czasu, a zawiadomienie zawsze bede mogl "anulowac" jesli osoba prowadzaca sklep wywiaze sie ze swoich zobowiazan.

 

wszystkim ktorzy czuja sie oszukani polecam wizyte na komisariacie.

 

W tym miejscu dodam ze z zachowania panow policjantow mozna sie domyslec ze oszustwa internetowe sa dosyc powszechne i na glupim dzielnicowym komisariacie pracuja 2 osoby "specjalizujace" sie w tego typu sprawach o_O.

 

Powodzenia

Link to post
Share on other sites

Hmmm mi na szczęscie paczka przyszła jednak widać, że nie zabardzo dbają o klienta. Maile zero odzewu, telefony też. Status zmienia sie razem z postępowaniami tylko nielicznym. Ale paczke mi wysłali, więc troche zyskali w moich oczach. Radze zamawiać "Za pobraniem", warto dołożyć te 15 zł, ale wiadomo, że przesyłka dojdzie przynajmniej tak w moim przypadku bylo. Jednak absolutnie ich nie usprawiedliwiam. Myślę jednak, że nie robią tego z premedytacją, ale z powodu niezorganizowania.

Link to post
Share on other sites

Zamówienie złożyłem w wtorek ok. godziny 14:30. Wybrałem opcje "Za pobraniem". Tego samego dnia ok. godziny 20:00 przyszedł mail ze zmianą statusu przesyłki - "W trakcie realizacji". Dzisiaj sprzęt doszedł jednak status nie zmienił sie na "Wysłane" tylko dalej jest "W trakcie realizacji", ale mie to lotto bo sprzęt na szczęscie mam. Dopłaciłem 15 zł, ale było warto. Więc powtarzam - wątpie żeby te zwlekanie było spowodowane jakimś oszustwem. Poprostu mają bajzel. Wysyłac grad maili dzwonić ciągle w ostateczności złożyć sklepowi wizyte.

Link to post
Share on other sites

Przegladajac watek o sklepie od poczatku, znalazlem taki ciekawy wpis:

Znam sprzedawce osobiscie - nieraz powymienialismy sie kulkami  

Moge zareczyc ,ze nikt przy zakupie nie bedzie zrobiony w konia  

Równiez moge pomóc jakby ktos mial pytania  

Otoz chetnie bysmy zadali pare pytan, o ile kolega NFZ Miro nadal zna sprzedawce...

Link to post
Share on other sites

Miałem pochlebną opinię na temat tego sklepu, ale zmieniłem zdannie!

Kolega zamówił Rugera Mk1 Carabine i... Status:"wysłane" a karabinu jak od 3 tygodni nie było tak niema. Odradzam udanie się z tym na policję. Polecam jednak trochę oczernić sklep w oczach innych maniaków a repliki lub kulki poprostu zamówić gdzie indziej

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...