Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dział sklepy jest działem z listą sklepów wszystkich (od nowej WMASG.pl wrócą także sklepy stacjonarne) gdzie można zaopatrzyć się w sprzęt airsoftowy, może za wyjątkiem stron, które ciężko nazwać sklepem a mimo to zajmują się handlem. Jeśli ten sklep znikał to być może w wyniku przypadku, napewno nie celowo.

 

"Nie polecamy" dostają sklepy przed którymi chcemy przestrzec potencjalnych klientów. Niska pewność usługi i złe traktowanie/stosunek do klienta. Ogólnie zła opinia.

Link to post
Share on other sites

Dzis dotaral do mnie paczka od tego sklepu (w koncu!!!). Niestety i tak jestem niezadowolony. Opakowanie mizerne (poprostu wzucili manierke z kulkami w papierowa koperte i tyle) , zawartosc sie caly czas ruszala i byla narazona na uszkodzenie (na szczescie wszystko ok) . Obiecywali takze jakies gratisy za czas czekanie , no niestety to byl kit bo kilka razy probowalem cos znalezc w kopercie niestety bezskutecznie :P. Tak wiec to byl moj pierwszy i ostatni raz zakupow w tym sklepie .

Aha w mailu obiecywali ze wysla w czwartek a data jest z soboty tak wiec sa nie slowni.

Reasumujac wielki -

 

ps: oczywiscie napisze do nich kilka slow od siebie co mysle o takim traktowaniu klientow.

Link to post
Share on other sites
Dzis dotaral do mnie paczka od tego sklepu (w koncu!!!). Niestety i tak jestem niezadowolony. Opakowanie mizerne (poprostu wzucili manierke z kulkami w papierowa koperte i tyle) , zawartosc sie caly czas ruszala i byla narazona na uszkodzenie (na szczescie wszystko ok) . Obiecywali takze jakies gratisy za czas czekanie , no niestety to byl kit bo kilka razy probowalem cos znalezc w kopercie niestety bezskutecznie :P. Tak wiec to byl moj pierwszy i ostatni raz zakupow w tym sklepie .

Aha w mailu obiecywali ze wysla w czwartek a data jest z soboty tak wiec sa nie slowni.

Reasumujac wielki -

 

ps: oczywiscie napisze do nich kilka slow od siebie co mysle o takim traktowaniu klientow.

 

O lol, kulki podczas ruchow Ci sie uszkodza, pekna na pol albo sie porysuja... nie przesadzajmy juz...

Link to post
Share on other sites

Policja dobrze im zrobi.Może wreszcie zrozumieją,że klient to człowiek święty i nie ważne co kupuje....lol....

Żeby nie było OT:

Czekam na paczke z baterią już 1,5 miesiąca.To był i tak już mój ostatni zakup tam....Aha mam pewien pomysł:

Niech wszyscy co się zawiedli na tym sklepie pousuwają konta jakie mieli na stronie tego sklepu.Ciekawe czy im się spodoba taka masowa dezercja klientów:)

Link to post
Share on other sites
Hmm przedwczoraj zamówiłem sprzęt ale za pobraniem do dzis zadnej odpowiedzi na maile :( no przecież nie zarobią nic jesli nie będą paczek wysyłać

 

Od tygodnia wysyłam maile z pytaniami i przedwczoraj zamówiłem

W notce do zamówienia prosiłem o szybką wysyłkę i kontakt a tu ani widu ani słychu

Bez urazy, ale trzeba mieć nie tak z głową, by zamawiać w sklepie, który nie realizuje swoich zamówień.

Ludzie myślcie - to nie boli.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj złożyłem zamówienie. Poprosiłem o priorytet i zapłata przy odbiorze. Dzisiaj otrzymałem paczkę. Zamawiałem świece dymne.

Dla jasności najpierw złożyłem zamówienie a potem dopiero przeczytałem opinie o sklepie :). Gdyby było odwrotnie to do zamówienia by rzecz jasna nie doszło.

 

Fart?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na pewno fart. Albo wzięli się wreszcie za siebie.

Ja na mojąpaczkę czekałem najpierw trzy tygodnie, pisałem maile, próbowałem dzwonić (nikt nigdy nie odbiera) i dupa. Po miesiącu odpisali, że wyślą za tydzień (ku*wicy można dostać) a przyslali za dwa, wiec panu z poczty podziękowałem i zamówiłem wcześniej gdzie indziej

Link to post
Share on other sites

Dostałem dzisiaj paczkę, choć pisałem z 3 maile, żeby zwrócili pieniądze, przyjąłem paczkę w obawie, że jak im odeślę, to znowu będą problemy, że nie oddadzą kasy.

Spojrzałem na paczkę, nie udało mi się odczytać z pieczęci kiedy została ona wysłana, po otworzeniu zobaczyłem wszystko to, co zamawiałem, ale nie było jakichkolwiek gratisów, bo 500 żółtych gównianych kulek HFC to raczej nie gratis, a wyzbywanie się śmieci.

Pudełko repliki było podarte, bo 'intyligenci' wysłali zamówiony towar w kopercie.

Oprócz tego, że kiedy umówiłem się ze sprzedawcą tydzień temu, warunkiem, że nie muszą mi zwracać pieniędzy a ja nie pójdę na policje było to, że wyślą mi paczkę jeszcze tego samego dnia, dadzą gratisy, bardzo poważnym już zaniedbaniem jest niewystawienie mi paragonu, w paczce go nie było!

Ogółem mówiąc prawie 40 dni denerwowania się, żeby dostać pistolet w podartym pudełku, bez paragonu, bez obiecanych gratisów.

 

Edit: jak mogłem zapomnieć dodać, że owa 'paczka' to była koperta, a uszkodzenia sprzętu to następstwo ich bezmyślności.

Jednym słowem burdel.

Link to post
Share on other sites

na optyke i gogle czekałęm z miesiąc.

 

teraz zamówiłem komore HU do Rugera. zamowilem u nich bo tylko oni mają.

 

 

czekam i czekam. Stan mojego zamowienia zmienil sie po dwoch dniach na "w realizacji" po tygodniu na "wysłany" po tygodniu na " wrealizacji", po pięciu dniach na "wysłany" :)

 

jaja sobie kolesie robią. Powtarzam; zamówiłem u nich, bo tylko oni mieli te komory. Jeśli ma je inny sklep, to zawyjęz rozpaczy :)

 

 

popierniczeni są kolesie. to nie jest Gabon, gdzie takie numery mogą przechodzić.

Link to post
Share on other sites

Kolesie sa nienormalni.

 

Wysłałem im 3 maile że anuluje zamówienie.

a oni mi porzysyłają ze zostanie wysłana jeśli poczta się zgodzi na poste restante wraz z pobraniem.

No to im pisze jeszcze 1 maila ze anulowałem i odmówię przyjęcia paczki a przedchwila dostałem maila że paczka została wysłana.

 

nie czytają co się do nich pisze i takie jaja się puźniej dzieją.

 

Już zamówiłem na tajgunie i to wlasnie od nich wezmę a snajper niech się pałuje.

Link to post
Share on other sites

Na 1 z wielu moich mejli

 

Zamówiłem i zapłaciłem w waszym sklepie AMT Hardballera 5 września, do dzis nie otrzymałem paczki. Dziś wybieram się złożyć doniesienie na policji o przestępstwie internetowym, prosze się spodziewać w niedługim czasie wizyty policji.  

Pozdrawiam

 

dostałem odpowiedź

 

Komentarze do twojego zamówienia:  

 

Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Paczka musiała zostać zagubiona w transporcie, ale to nie jest Pana problem. Nie mam na składzie w tym momencie AMT więc odsyłam Panu pieniądze. Po uzupełnieniu zapasu magazynowego skontaktuję sie z Panem i ewentualnie wyślę AMT za pobraniem.

Jeszcze raz przepraszam za pocztę polska.

pozdr

db

 

Ostatnio istnieje możliwość dodzwonienia sie do jaśnie pana snajpera na numery (0-13) 420 - 26 - 02 oraz 500 - 049 - 006

 

Mejla że dostane zwrot kasy dostałem, mam nadzieje że kase też dostane.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...