Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem repliki zapasowej której głównie używał bym w budynku lub po awarii repliki głównej, myślałem nad:

http://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/r2_well-1261.html

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1426

lub http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=76&products_id=926

Lubie shotguny ale scorpion też mi się podoba.

Proszę o pomoc w podjęciu decyzji.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Scorpiona unikaj! Nie wiem jak Glock ale z tego co słyszałem jest zdecydowanie lepszym wyborem.

 

Moja przygoda z nim zaczęła się od zmielonych zębatek i reklamacji(po dwóch dniach), potem było ok, przez kilka dni, i w końcu stan dzisiejszy... dalej pluję kulkami niż on strzela. Może jest to wina egzemplarza, więc może niech jeszcze inny właściciel się wypowie.

Link to post
Share on other sites

Scoprion? Daj spokój, to działa jak polewaczka (dosłownie), gdy zacząłem z tego strzelać od razu naszła mnie myśl ze mogę tym kogoś wyeliminować ale jedynie wzbudzając u niego napad śmiechu.

 

Glock cymy? Nie wiem czy wszystkie egzemplarze są tak kiepskie ale mój był po prostu okropny, strzelał co najwyżej kiepsko, reakcja na spust nie istniała, baterie padały natychmiast. Pozbyłem sie go z prędkością światła.

 

Co mogę zaproponować? Może być MP5K od Galaxy (bardzo przyjemna replika i co zadziwiające z świetnym zasięgiem(kłopotliwe są jedynie baterie do tej repliki)). Jeżeli stać cie na gaz i dodatkowe magazynki to powinieneś sie zastanowić nad jakąś klamką na gaz.

Link to post
Share on other sites

Właśnie klamki się pozbywam ze względu na ograniczone fundusze. Jak Glock to tylko gazowy, a $$$ na gaz brak, i w zimę odpada. Wzioł bym galaxy ale nie dostane tego teraz... jeszcze niedawno tak ale nie teraz. Więc benelli lub scorpion, z tego co słyszałem i oglądałem jest nawet nawet. I to fajne i to. Dlatego to taki ciężki wybór.

Edited by xenon500
Link to post
Share on other sites

Na pewno? Na moje oko różni się tylko napisami po lewej stronie, kolorem shelli (kiedyś były takie u krakmana), oraz brakiem zaznaczenia na biało przyrządów celowniczych.

 

Mam tą benelke DE, więc mam porównanie. Takie same są gumowane rączki, shelle (pomijając kolor), uchwyty na pasek, bezpiecznik. Jakby co to mogę też zmierzyć długość dla porównania...

 

Pomijam oczywiście ilość fps, bo wiadomo, że sprzedawcy oszukują...

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Co do tego crossmana, to może rzeczywiście się pomyliłem. Nie miałem w rękach obu, tylko samego DE. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że patrząc na zdjęcia wygląda tak samo jak DE. (poza paroma szczegółami, o których wspomniałem wcześniej) Myślałem, że to może coś w stylu cyberguna, jedna replika pod innymi nazwami. A żeby nie było OT:

 

http://allegro.pl/8-strzelba-shotgun-benelli-m3-pj-i1350624266.html

 

Wersja długa, koleś pisze, ze PJ, ale krakmani chyba nie grzebią w shotgunach, więc to powinno być DE. Cena atrakcyjna.

Link to post
Share on other sites

Jaki masz budżet dokładnie?

Z replik krótkich zostaje ci skorpion, mp5k, MP7 lub jak ci nie przeszkadza 10cm więcej to P90.

Glock cymy jest całkiem fajny, zwłaszcza jak się wyprowadzi normalny kabel na normalne baterie i podłączy jakąś 8.4 :D

Link to post
Share on other sites

Jakieś 300 zł. Ja myślę że PM to dobre rozwiązanie, usadzić to na jednopunktowe i było by świetnie. Pompy lubię za klimat, właśnie za ładowanie. Jak galaxy to ta wersja PDW. Co do P90 to też mile widziane, z tym że podoba mi się wersja z wbudowanym koli. Dexterkrak - myślę że się dogadamy :). Chyba że użytkownicy dadzą inne fajne rozwiązane, ale jeśli nie będzie to napisze na PW co i jak ;).

Link to post
Share on other sites

Jaki masz budżet dokładnie?

Z replik krótkich zostaje ci skorpion, mp5k, MP7 lub jak ci nie przeszkadza 10cm więcej to P90.

Glock cymy jest całkiem fajny, zwłaszcza jak się wyprowadzi normalny kabel na normalne baterie i podłączy jakąś 8.4 :D

 

Te kilka(naście) cm w p90 idzie w "kolbę" więc to zupełnie nie przeszkadza i moim zdaniem jest zdecydowanie lepsze do budynku niż mp5k (a i w lesie daje radę bez problemu). Tylko z magami są czasem problemy...

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...