Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tajwangun nowość?


Recommended Posts

PIŃCET FPSÓW?! :jawdrop:

 

No ja sensu nie widzę, i coś takiego za 5 kafli... dziękuję, postoję, usiądę, przerobię Cymę. Jeżeli będę potrzebował.

Jakbyś przeczytał opis krakmana to byś wiedział, że jest zewnętrznie zrobiony z części od ostrej stąd ta cena.

Edited by Gekon_1
Link to post
Share on other sites

Psioczycie. Można zrobić 2 Rumaku ale jakoś nie zrobiłeś ani jednego. Jak się ma zaplecze ale go nie masz. "Gdybyś" miał to byś zrobił. Nie masz więc albo nie zrobisz albo zapłacisz. Albo i nie zapłacisz i nie będziesz miał takiej repliki. Dla mnie cena też lekko spora ale to nie jest custom na zasadzie "bierzemy replikę i co się da wymieniamy na orygnały" tylko zawiera części projektowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Stąd cena.

Link to post
Share on other sites

Stawiam, że koszt zmontowania tego (bo produkcja na pewno jednostkowa) to jakieś 2500zł najwyżej (pozostałe to marża i dobrze, nie krytykuję ceny). Ale wydaje mi się też, że mają to w ofercie na podobnej zasadzie co barreta. Przyjdzie na pewno sporo osób nie tyle kupić co oglądnąć, pomacać ale przy okazji kupią kulki, gumkę HU i może zapasowe okularki.

Link to post
Share on other sites

Pomysł z AKM rewelacja! Wygląda to na spory krok naprzód w kierunku podnoszenia jakości. Szkoda, że bebechy to SRC; tu jednak można było się pokusić półkę wyżej. No i skoro zrobili aż tyle roboty to gwarancja mogłaby wynieść więcej niż 12 miesięcy.

 

A to, że robi się to dla pieniędzy to co w tym dziwnego? :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...