Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

To dlatego, że ich zabijasz.. :icon_wink:

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

W zeszłym roku na "ŚR 2014" razem z Blackiem nawalałem do gościa z 40m, potem z 30 i 20... z ok. 650fps. Dostawał raz za razem po tyłku. Widać było, że odczuwał trafienia... ale się nie przyznawał. :icon_biggrin: Pierwszy raz udało mi się wystrzelić z 20 kul... + z 10-3 od Blacka w jedną część ciała, a jedyna reakcja przeciwnika to grymas bólu i palec na spuście.

 

Mam nadzieję, że skutki terminatorstwa odczuwał przez cały powrót do domu.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

..ale się nie przyznawał. :icon_biggrin:

Zapewne znasz powiedzenie o "miękim sercu i twardej.." - prawda?

Napewno kocha ludzi, a Ty, mój drogi padawianie, celowałeś w niewłaściwe miejsce. ;)

 

Pozdrawiam,

Lobo

 

P.S.

Mnie seria z empepiony Blacka, przyznam, skuteczniej wygięła.. :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja bym nalegał na te 5-6cm lufki, czyli taka 363 wystarczy dla 6 chętnych. Co do cięcia, to myślę że taki nożyk jak do rurek miedzianych c.o. dałby radę. Chyba żeby Shamotha wysłał by zmolestował jakiś lokalny zakład tokarski - a co, niech mają chłopy ból do głowy.

Link to post
Share on other sites

Kątówka przegrzewa materiiał i deformuje, no chyba że jest wodą chłodzone cały czas, a to już raczej w lepszych modelach warsztatowych. Ja bym obstawiał jednak jakiś zakład - ładnie potną i w razie co podtoczą koronę.

Może by Zambeziego pobuntował? Jemu tez pewnie przydałby się taki testerek.

Link to post
Share on other sites

W ostateczności mogę i ja to cholerstwo pociąć i porobić koronki, urwie się po kilka mmm z każdej strony, aczkolwiek nie będzie to tak precyzyjne jak na tokarce.

Chociaż korci mnie żeby wsadzić rurkę w wiertarkę/wkrętarkę i sprawdzić czy dało by radę ładnie ją odciąć za pomocą trasera z rysikiem z węglika wolframu, względnie zaostrzonego na diamentach frezu wolframowego :D

Niech ktoś mi powie gdzie jeszcze w miarę sensownie można by zamówić EdGi 5.98 w dobrej cenie $/długość+przesyłka żeby wyszło te 10zł/cm

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

 

Chciałbym się z wami podzielić chwilami uzasadnionego śmiechu:-D

 

Dziś próbowano mnie przekonać o wyższości asp nad pdi. W końcu doszło do tego ze jestem prawilny i mnie nic nie przekona, ogólnie nie znam się A części pdi ładuje do snajpy dla lansu. A czemuż to ponieważ ASP na m190 daje super osiągi i uwaga hit KOMORA HOP UP OD ASP IDEALNIE PROWADZI KULKĘ ZE LECI PROSTO wiec niema sensu kupować pdi.

 

Pominę przekonywanie mnie że najlepszym l96 do tuningu jest awp. 338 od Aresa bo well to odrazu się w rękach rozlatuje.

 

Brawa dla specjalistów ja się nie znam idę spać bo po nocce jestem :p

 

 

Sorki za braki śźżžšşßäáàæâãåéěèêëřŕťţýüúùůûíïîìóôöòøõďđğłĺľćčçńñň

Proszę o wybaczenie nie mogłem zdecydować się czasami jaki znaczek wybrać wiec dałem bez czasami.

Edited by Black93
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cześć wszystkim.

Piszę tutaj, bo nie chce zaśmiecać działu nowym postem. Miałem czteroletnią przerwę w asg i wygląda na to, że trochę sie pozmieniało, lub wcześniej coś przeoczyłem. Mianowicie interesuje mnie cały "mancraft". Nie mogłem znaleźć wątku w całości mu poświęconemu. Z tego co udało mi się wyczytać, to jest to jakaś "konwersja" pozwalająca zrobić z sprężyny gazówkę. Jednak nie do końca rozumiem jak to ma działać, i co ważniejsze - dlaczego wokół tego był taki shitstorm? Cóż to jest za fenomen który mnie ominął? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim.

Piszę tutaj, bo nie chce zaśmiecać działu nowym postem. Miałem czteroletnią przerwę w asg i wygląda na to, że trochę sie pozmieniało, lub wcześniej coś przeoczyłem. Mianowicie interesuje mnie cały "mancraft". Nie mogłem znaleźć wątku w całości mu poświęconemu. Z tego co udało mi się wyczytać, to jest to jakaś "konwersja" pozwalająca zrobić z sprężyny gazówkę. Jednak nie do końca rozumiem jak to ma działać, i co ważniejsze - dlaczego wokół tego był taki shitstorm? Cóż to jest za fenomen który mnie ominął? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

http://forum.wmasg.pl/topic/105586-zasilanie-gazowe-zewnetrzne-springaeg-konwersja-mancraft/

Link to post
Share on other sites

Czy w swoich Meincraftach z milionem fps na pokładzie macie podobną celność co ten Austriak? :icon_razz:

A co ma rodzaj napędu do celności repliki? To tak jakbyś napisał, że auto z dieslem jeździ prościej niż benzyniak, a jeśli jeszcze austriacki to ło ho ho. No i ten żal o pierdyliard fps... wybacz chłopie ale od 2 lat ponad regi mc nie są w stanie dać więcej jak 16bar przez co max fps to 720, a i tego nikt normalny nie używa, bo i po co.

 

 

A co do ww. filmiku, to kręcąc 4-5 godzinny materiał, też wybrał bym 10 min momentów gdzie raz za razem trafiam przeciwników. Chłopak ma mocną klamkę jak na ichnie realia (~550fps) i z tego co kojarzę był swego na jakimś wojskowym szkoleniu strzeleckim. Większość jego trafień jest na dystansie max. 60m, po prostu kamerki z racji na typ obiektywu tworzą obraz rozciągnięty, wydłużony, stąd złudzenie duuuużej odległości (pamiętam filmik, gdzie wyciągał boczniaka i wyglądało tak jakby miał ręce długości tak ok 1,5m).

Nie odmawiam mu umiejętności taktycznych jak i obróbki wideo - ale nie czarujmy się, nie jest jakimś supermenem ze snajpą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...