Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pytanie tylko po co? Czarna systemka to dobra guma.

Jak nie jest poprawnie założona - w sensie zdeformowana, spuchnięta czy naciągnięta, to szału pewnie nie ma.

Skoro "może", to niech sobie wypróbuje fioletowego promyka, zielona g&g czy czarnego konia - niebieskiego madbulla. Używam wszystkich trzech przy luśni 600+ na co2 i nie narzekam.

Link to post
Share on other sites

@Kazana: Wiem, wiem, że dobra. Używam jej w prawie każdej replice od ponad 7 lat.

 

@Mendi: O! Właśnie czaję się na tego fioletowego promyka. Dzięki za typy. Ten Twój czarny koń też mnie nęci żeby spróbować.

 

Pozdrawiam, Korczu.

Link to post
Share on other sites

Lambert, masz stare zapasy tych systemek czy wiesz gdzie można kupić stare mięsiste z wąskim kołnierzem? Fakt że te stare cieżko było czasem wsadzić ze względu na ich grubość ale o teflonfix'ie przy nich nie było mowy.

Od czasu wprowadzenia Energy podchodziłem do nich 3 razy i z przykrością stwierdzałem że je odchudzili i już tak fajnie się nie uszczelniały w komorach a i sam kołnierz trzymał jak niećwiczone mięśnie kegla...

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

Problem w tym że potrafiło gwizdać i lufą i kołnierzem a przy mocniejszej sprężynie w magu kołnierz nie trzymał kulki przed dopchnięciem jej przez dyszę i leciały po 2 lub 3 kulki z lufy przy pojedynczym strzale.

 

Black jaką masz replikę/komorę że masz w niej oring uszczelniający dyszę?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie mała sonda - biegacie wszyscy w ghillie? Bo jest pewien gościu z Austrii, który nagrywa filmiki "scope cam" ze swoich strzelanek. Gościu w sumie lata w koszulce i spodniach z munduru, do tego pasoszelki (więc w sumie tak jak ja :D). I zastanawia mnie czy więcej jest tu takich osób które wyznają "dynamicznego" snajpera czy raczej wolicie leżeć w ghillie? :)

Link to post
Share on other sites
Panowie mała sonda - biegacie wszyscy w ghillie? Bo jest pewien gościu z Austrii, który nagrywa filmiki "scope cam" ze swoich strzelanek. Gościu w sumie lata w koszulce i spodniach z munduru, do tego pasoszelki (więc w sumie tak jak ja :D). I zastanawia mnie czy więcej jest tu takich osób które wyznają "dynamicznego" snajpera czy raczej wolicie leżeć w ghillie? :)

bo on robi reko Brevika

Edited by Dassault
Link to post
Share on other sites

Ja ghillie zakładam często, ale mam MEGA przewiewne i SUPRE lekkie.

Można to zakładać na same majtki ... lub nawet bez...

:icon_smile:

Heh, kto co lubi, tylko uważaj na kleszcze i komary... Chociaż fajny ten twój dres maskujący. Ja tam obecnie kombinuje viperhoody z tej samej siatki camosystem, tyle że wzmocnionej od spodu sznurkową siatką - taką wygrałem na MA http://siatkimaskujace.pl/product-pol-54-Killer-Kamo-1-8x3m-KK09.html.

Link to post
Share on other sites

Tak - wzmocnić trzeba.

Ja swe ghillie ciągle naprawiam. Choć to proste: 20 cm juty i wiąże ze sobą rozerwane części.

Co do komarów i kleszczy tak sobie żartuję: Yarek lubi naturę, a natura - Yarka :)

Przed kupnem ostatniego środka zawsze przynosiłem do domu 3-4 kleszcze - uwielbiają mnie.

Przy okazji polecam na kleszcze:

http://www.mugga.com.pl/14,BIO-insektal-owadobojczy-na-kleszcze-meszki-muchy-pasozyty-itp-naturalna-ochrona-BIO-dla-ludzi-i-zwierzat

No a na komary - tradycyjnie:

http://www.mugga.com.pl/4,NA-KOMARY-NA-KLESZCZE-NA-MESZKI-ORYGINALNA-MUGGA-DEET-ROLL-ON-w-kulce-20-DEET-MUGA

Choć jak pokazuje praktyka, w miejscach mega-zakomarzenia - nic nie pomaga...

Link to post
Share on other sites

Od 2 lat używam obu tych środków, a na brosy, offy i inne wynalazki nawet nie patrzę. Do tej pory, po setkach godzin spędzonych w lasach, krzakach i nad wodą, złapałem w życiu 1 kleszcza - przy ścinaniu żywopłotu u teściów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...