Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CA249


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wy tu się macajcie po siurkach :D a Hagrin niech lepiej powie ile trzeba wybecelować na to cacko.

 

cos kolo 4000zl w przedsprzedazy

 

ponoc ta seria dostepna od sierpnia w norlanej sprzedazy ma byc drozsza o ok. 30% - czyli pewnie cena bedzie podobna do TOPa

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hargin dajesz, to lepsze niż sanatorium i zawsze kalorie z browaru sie spala na miejscu :D

 

jak już będziesz miał to czekamy na recke bo jak znam życie to od nas Mati sobie sprawić będzie chciał (ale za duża z niego picza zeby wziasć w ciemno, na pierwszaka ;) )

Link to post
Share on other sites

jak juz pisalem ma byc na poczatku sierpnia :?

 

juz mi sie watroba przewraca jak czytam rozne review-y. Nic trzeba czekac :)

 

a pas nosny juz mam - zwszylem szelki Y Alice - tak, ze tworza calkiem wygodny pasio nosny (ponoc czesto stosowane rozwiazanie). Ciezar jako taki jest znosny, jednak istotny jest jeszcze mnoznik - ile czasu to cholerstwo bedzie trzeba taszczyc i po jakim terenie :) Niekiedy bywalo, ze i M4 zaczynalo ciazyc :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dobra to po godzinie uciech i zabaw :) sprawa ma sie tak:

 

Karabin jest cały metalowy oprócz:

- kolby (stopka kolby jest metalowa)

- dolnej i górnej części łoża

- chwytu pistoletowego

 

Waga: duża :) Na zwykłej wadze wyszło trochę ponad 6 kg (bez baterii i magazynka).

 

Dwójnóg ma nastawne 3 wysokości.

 

Szybkostrzelność wydaje mi się, że większa niż np w m15a4 z ca.

Zasięg podobny jak w wersji Rifle mki.

 

Karabin ma bardzo realistyczny wygląd. Jedyne oznaczenie i to w bardzo niewidocznym miejsu "Classic Army, Made in HK".

 

Nie wiem co tu jeszcze pisać ...

Ogólnie karabin robi wrażenie i jest zajebisty :). Jak macie jakies pytania to zadawajcie.

 

 

EDIT:

Jedna rzecz jest swietna, mianowicie wymiana sprezyny, ktora trwa jakies 45 sekund. Wymujemy pin z kolby, zwalniamy zatrzask i wychodzi nam sprezyna wraz z prowadnica.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...