Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

generalnie sklep super, wysyłka szybka, towar zawsze najwyższej jakości, jedyne o co mogę mieć pretensje (głównie do siebie:P) to kurier DHL, 3 zamówienia i 3 razy kurier odwalil jakiś numer... poprostu żal , ale teraz będę wybierał drugą firmę kurierską:D hehe pozdrowienia dla załogi Capri:D

Link to post
Share on other sites

To i ja dorzucę swoje kilka groszy.

Zakupy w CAPRI robię od ponad roku i chwalę je sobie bardzo. Z racji tego, że mieszkam w Warszawie zawsze odbierałem sprzęt osobiście i to z reguły tego samego dnia, w którym składałem zamówienie. Nigdy nie było problemów!

 

W końcu skusiłem się na skorzystanie z usług serwisu i tu również należą się pochwały i to zarówno dla pracowników sklepu (pan Tomasz i Emil), jak i dla serwisantów za cierpliwość w odpowiadaniu na różne (czasem głupie) pytania, rzetelność w odpowiedziach i szybki czas realizacji zleconej usługi. AEG śmiga jak należy i na pewno kolejne upgrade'y będę też w CAPRI robił.

 

No i to co mnie najbardziej ucieszyło - otwarcie sklepu patronackiego. Teraz zamiast 1.5 wycieczki, jestem na miejscu w 20 min :D

 

WIELKI + !

Link to post
Share on other sites

Dotychczas 'bawiłem' się z kolegami ASG typu taniemilitaria.pl, ale mam zamiar uzbroić się w coś lepszego i wpaść na jakiś większy zjazd, aby postrzelać z większą ilością osób. I tutaj postanowiłem się wybrać do sklepu CAPRI.

 

Pierwsze wrażenie na prawdę dobre - miła obsługa, rzetelne tłumaczenie produktu 'co-do-czego-jak-i-dla-czego'.

- Konkretne parametry wszystkich interesujących mnie replik, propozycje alternatyw co tańsze, co droższe i dlaczego (brak odpowiedzi typu 'lepsze materiały', 'wyższa jakość produktu', 'większy, mniejszy karabin', tylko 'tutaj ma Pan w standardzie kolimator', 'tutaj lufa precyzyjna w stocku', 'replika robiona na podstawie oryginału, tzn. karabin z tych samych materiałów tylko bebechy w środku przerobione na ASG, gdyż replika jest robiona przez producenta tej broni tylko w wersji ostrej').

- Podstawowe zalety i wady niektórych rozwiązań (nigdy nie byłem na zlotach i nawet przez myśli mi nie przeszło, że bardziej warto kupić coś z rodziny M4/M16 niż G36, bo sporo osób biega z takimi replikami i w krytycznym momencie, gdy zabraknie amunicji w magu zamiast ładować go od nowa, po prostu pożyczyć od kogoś).

- Fajna broń, ale może Pan mieć problem z częściami, tak na przyszłość. Przed zakupem warto się zastanowić.

 

Ani razu nie usłyszałem jakiegokolwiek tekstu podchodzącego pod "zajefajne, najlepsze na świecie, lepszego Pan nie znajdzie, nigdy się nie psuje". Zero standardów marketingowych tylko podejście jak do człowieka :)

 

 

 

Podsumowując jako osoba która jeszcze nie kupiła - pierwsze wrażenie na prawdę dobre, mało wiesz o ASG, jesteś osobą, która zadaje trudne pytania -> idź do CAPRI.

 

Mam nadzieję, że skompletujemy wszystko szybko i dalej też gładko pójdzie :)

 

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kolejne zamówienie ( małe bo małe, ale bardzo profesjonalnie zrealizowane) i kolejny raz jestem w 101 % zadowolony!

Świetny kontakt, bardzo mili pracownicy - a przynajmniej Ci, którzy odpowiadali na moje pytania ( Pan Emil i Tomasz).

No i widać, że sklep się rozwija i stara jak najbardziej udogodnić klientom zakupy w Ich sklepie ( vide moja prośba w tym temacie parę stron wcześniej o umieszczenie numeru konta bankowego sklepu - wcześniej nie przychodził on na mail i miałem problem w wpłatą- teraz wszystko jest jak należy).

 

I tak jak pisałem wcześniej mimo tego, że zamówienie było skromne, mnie czułem się olany bo zamówiłem za 'tylko 125zł' a nie WOC'a za 3500 ;)

 

Także sklep mogę polecić i następne zakupy na pewno będę robił u Nich ( tylko ta nieszczęsna wysyłka ... ;) , ale tu kolejny duży plus - darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł co myślę, że nie jest dużą kwotą, kiedy z kolegami można zrobić wspólne zamówienie nawet na pierdoły.

 

Serdecznie pozdrawiam załogę sklepu !

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie.

Złożyłem zamówienie na stronie w opcji płatności zaznaczyłem PRZEDPŁATA/PRZELEW

I mam problem ? nie udało mi się znaleźć na stronie numeru KONTA na które chciałem przelać pieniądze ... żadnego potwierdzenia o złożeniu zamówienie nie dostałem na maila ?

Podpowiedzcie mi jak sfinalizować transakcję ;))))

Link to post
Share on other sites

Miałem dokładnie ten sam problem za pierwszym zamówieniem, ale za drugim razem przyszedł mail z potwierdzeniem zamówienia i nr. konta.

Ja specjalnie złożyłem drugie zamówienie na jakaś drobnostkę, które to potem poprosiłem aby anulowano tylko po to żeby zrobić przelew ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

trochę ponarzekam.

 

bardzo kiepski kontakt. na odpowiedz mail'ową czekałem ostatnio 6 dni. 4 zdania odpowiedzi = 6 dni. na poprzedni mail dostałem odpowiedz dopiero po 4 dniach. dwa zdania odpowiedzi.

 

kolejna sprawa. odpowiedzi są śmieszne. zadaję konkretne pytania i nie dostaje na nie odpowiedzi. na pytanie czy tuning do 400fps'ów i włożenie precki promyka da mi dużą różnice w strzelaniu. dostałem odpowiedz, ze polecają tuning do 400fps'ów i włożenie precki promyka. zaraz, czy ja przypadkiem nie napisałem tego w pytaniu i wcale mi o to nie chodziło?

 

na kolejnego maila na pytanie ile będę czekał na ww. modyfikacje dostałem odpowiedź cytuje: "Modyfikacje są wykonywane w kolejności złożenia zlecenia serwisowego." Nie pytam jak, tylko kiedy będe miał z powrotem replikę. Boże.

 

Dziś zawiozłem ją do capri. Okazało się, że włożenie sprężyny, precki i gumki oraz ogólny przegląd będzie ile trwał? Przy dobrych wiatrach miesiąc.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hmm...

 

Jeżeli faktycznie kolor jest niezgodny to proponuję odesłać go do nas i prześlemy właściwy. Przepraszam za pomyłkę. Robimy, co możemy, żeby takie sytuacje się nie zdarzały, ale podobno ten się nie myli, kto nic nie robi.

Link to post
Share on other sites

Hmm...

 

Jeżeli faktycznie kolor jest niezgodny to proponuję odesłać go do nas i prześlemy właściwy. Przepraszam za pomyłkę. Robimy, co możemy, żeby takie sytuacje się nie zdarzały, ale podobno ten się nie myli, kto nic nie robi.

 

 

O i to się nazywa dbałość o klienta.

Jasne że błędy zdarzają się wszystkim. Nie pisałem do sklepu z zażaleniami, bo nie było to jakoś dla mnie wielką pomyłką, ot stało się i tyle..., może być zielony (OD) 8-)

A z obsługi i realizacji zamówienia jestem naprawdę jak najbardziej zadowolony

Ale niemniej jednak miło się czuję, że sklep podchodzi z pełnym profesjonalizmem i bierze odpowiedzialność nawet za, moim zdaniem, takie drobne "czeskie błędy" :)

Pozdrawiam i (napewno) do następnego zamówienia ;-)

Link to post
Share on other sites

Combo-Paczka odebrana ;)

Trochę drażniące było dwukrotne odsyłanie repliki ponownie do serwisu, ale w końcu się udało i sprzęt działa - tutaj bilans zerowy.

Plusik natomiast za sprawne połączenie wysyłki serwisowej z tą zawierającą aktualne zamówienie oraz bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy.

Link to post
Share on other sites

Byłem w sklepie w Piasecznie. Bardzo fajny. Sporo różnych gratów. Obsługa OK. Pokazali, doradzili, cierpliwi. Pojechałem tam bo wyczytałem, że z serwisem nie ma kłopotów. I dobrze zrobiłem bo kilka dni później szlag trafił zabawkę. Pojechałem znowu. Panowie sprawę załatwili na poczekaniu. Po prostu po przedstawieniu sprawy usiadłem na kanapie i 10 minut później wyszedłem z działającym sprzętem. Polecam bo odniosłem wrażenie że faceci kontrolują sytuację w przeciwieństwie do airsoftextreme.

Edited by cichypiotr
Link to post
Share on other sites

To i ja się dołączę - nie czytałem wszystkich opinii, ale potwierdzę chyba znaczną większość. Cierpliwie odpowiadali ma moje zielone emile, zawiadomili mnie telefonicznie o braku jednej pozycji zamówienia, doradzili w kilku niejasnych dla mnie sprawach - zobaczymy, jak to się sprawdzi w praktyce. Dostawa nie zajęła 24 h. Czekam, aż się batka naładuje i cheja po ścianach!! :killer:

Zamówiłem MP5 A5 HG - dla syna, bo się naoglądał CoD 4!!.

Mag i foregrip są troszkę luźne, ale to przecież nie wina sklepu :roll:

Polecam, bo przecież po to Oni są, żeby klient był zadowolny!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...